کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / خرید تشک مسافرتی اصفهان | صادرات تشک ایرانی به افغانستان

خرید تشک مسافرتی اصفهان | صادرات تشک ایرانی به افغانستان

خرید تشک مسافرتی اصفهان

خرید تشک مسافرتی اصفهان از درب کارخانه با توجه به شرایطی که دارد، می تواند یک فرصت ایده آل را برای صادرات تشک ایرانی هم فراهم آورد. بازار افغانستان هم یکی از بازارهای هدف ما بوده که شرایط همکاری با تاجران این کشور را هم فراهم ساخته ایم. ارائه تشک هایی با وزن و قیمت های متفاوت و متنوع، عاملی بر آن شده تا شرایط همکاری با مشتریان، به خوبی ایجاد شود.

در صنعت تولید تشک، این قابلیت وجود دارد که بر اساس نوع نیاز مشتری، مشخصات و ویژگی های تشک از قبیل وزن، ضخامت، نوع پارچه های مصرفی، نوار دوزی کردن تشک و …، تغییر داد و هر یک از این تغییرات هم به نوبه خود می تواند منجر به تغییراتی در قیمت تمام شده تشک شود.

این ویژگی بیان شده در امر صادرات تشک، می تواند از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد و به همین دلیل است که مجموعه پاندا به عنوان یک شرکت تولید کننده تشک مسافرتی، فرصتی فراهم ساخته تا بهترین قیمت ها و کیفیت ها را به دست مشتریان خود برساند.

تولیدی تشک مسافرتی

تولیدی تشک مسافرتی و آکاردئونی

تولیدی تشک مسافرتی، از متریال زیادی و متنوعی برای پر کردن تشک های خود استفاده می نماید که یکی از آن ها مربوط به لایه های آکاردئونی می باشد و این نوع لایه ها در گرماژهای متفاوتی هم تولید می شود که سبب شده تا شاهد ارائه تشک هایی با ویژگی ها و مشخصات متنوع در بازار باشیم.

سفارش تشک مسافرتی از کارخانه تولیدی، با اهداف متعددی می تواند دنبال شود که یکی از مهم ترین آن ها مربوط به ایجاد شرایط ایده آل برای صادرات تشک به کشورهای خارجی خواهد بود.

در نظر داشته باشید که هر کارخانه ای، از یک بخش فروش هم برخوردار می باشد تا پاسخگوی درخواست های مشتریان خود باشد اما این مسئله، نباید منجر به این شود که تصور کنید برای تمامی سفارشات، باید از درب کارخانه اقدام نمایید چرا که، این خرید، برای افرادی مقرون به صرفه می باشد که بتوانند حجم خرید بالایی را به انجام رسانند و در نتیجه این امر، هزینه های باربری برروی کل بار سرشکن شده و در نتیجه، قیمت تمام شده برای آن ها نیز مقرون به صرفه خواهد بود.

نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، با توجه به این که مشتریان خرید عمده تشک، ممکن است در شهرها متفاوتی قرار داشته باشند، پس بهتر است که برای همکاری با کارخانه تولیدی در اصفهان، سفارشات حجم بالاتری داشته باشند تا از این طریق بتوانند از مزیت های این همکاری هم بهره مند شوند.

دوخت تشک مهمان ارزان

دوخت تشک مهمان ارزان با پارچه فلامنت

در دوخت تشک مهمان و مسافرتی، به منظور این که قیمت تمام شده، ارزان تر شود، از پارچه های فلامنت استفاده می شود و بدون شک، این نوع پارچه ها هم می توانند کیفیت قابل قبولی را به همراه داشته باشند.

تمام تلاش ما، در شرکت تولیدی پاندا، بر این امر استوار است که با ارائه تنوع مدل تشک های مسافرتی مختلف، بتوانیم مدل تشک های متنوعی را هم در اختیار شما قرار بدهیم.

پارچه های فلامنت هم به صورت رنگ بندی های متفاوتی تولید می شود که سبب شده تا ما هم با استفاده از این رنگ بندی و طرح های متنوع، اقدام به دوخت تشک های مسافرتی با کیفیت های گوناگون نماییم.

پس چه خوب است که برای خرید انواع تشک و ثبت سفارش محصولات مورد نیاز خود، با ما تماس بگیرید که می توانیم بر اساس نوع نیازهای شما مشتریان، محصولات متفاوتی را هم در اختیار شما قرار بدهیم.

تشک مسافرتی سه کیلویی

تشک مسافرتی دو کیلویی با لایه آکاردئون

یکی از وزن های استانداردی که در دوخت و تولید تشک مسافرتی، مد نظر قرار می دهیم، تشک های دو کیلویی می باشد و این نوع تشک ها، با لایه های آکاردئون هم تکمیل می شوند اما نوع آکاردئون، تاثیر بسزایی می تواند برروی قیمت داشته باشد.

خیلی از مشتریانی که با ما تماس می گیرند، اقدام به مقایسه قیمت کارخانه های مختلف می نمایند اما به این نکته توجه داشته باشید که کوچکترین تغییر در متریال تشک، می تواند منجر به تغییر قیمت تمام شده آن شود.

به طور مثال، محصولی مانند تشک مسافرتی دو کیلویی، اگر لایه آکاردئونی ۹۰۰ گرم و یا ۱۲۰۰ گرم و یا ۸۰۰ گرم داشته باشد، در هر حالتی، قیمت های اعلام شده برای مشتریان هم متفاوت خواهد بود.

و یا نکته دیگری که می توان بیان نمود، مربوط به زیپ دار بودن تشک و یا عدم استفاده از زیپ برای دوخت تشک می باشد که همین مسئله هم سبب تغییراتی در قیمت خواهد بود و عمده تشک های بدون زیپ موجود در بازار، از الیاف رنگی برای پر کردن آن ها استفاده شده است.

شرکتی مانند مجموعه پاندا به دلیل قدرت و توانمندی هایی که در دوخت تشک مسافرتی کسب نموده، این قابلیت را خواهد داشت که بر اساس نوع نیازها و سفارشات شما مشتریان عزیز، بتواند اقدام به تولید تشک هایی باکیفیت نماید.

تشک باکیفیت سه کیلویی

سفارش تشک باکیفیت سه کیلویی با پارچه اعلا

سفارش تشک باکیفیت سه کیلویی در صورتی که با پارچه های اعلا به انجام رسد، می تواند بهترین کیفیت ممکن را به همراه داشته باشد و این مسئله هم بدون شک، مستلزم آن خواهد بود که شما این تشک را در حجم بالایی سفارش دهید و یا این که در کنار این محصول، محصولات دیگر ما را هم مورد انتخاب قرار دهید تا شرایط لازم برای شروع همکاری، فراهم شود.

پارچه اعلا، یکی از نمونه پارچه های مورد استفاده در صنعت کالای خواب می باشد که این نوع پارچه گل دار، با ترکیب رنگ ها و طرح های متفاوتی تولید و ارائه می شوند.

اما ایجاد وزن سه کیلوگرم در تشک، امری است که نیاز به استفاده از متریال بیشتری خواهد داشت و به همین دلیل، از آکاردئون هایی با کیفیت بالاتر و وزن بیشتر، عمدتا استفاده می شود تا بتوان به این وزن دلخواه، با کیفیت بهتری دست یافت.

اگر شما، در دسته مشتریانی هستید که برای تامین عمده تشک های مسافرتی، کیفیت را هم می خواهید، به شما این مدل تشک های مسافرتی که از بسته بندی ساک دار و چمدانی برخوردار می باشد را پیشنهاد می کنیم چرا که مطمئنیم کیفیت این محصول، به گونه ای است که می تواند نیاز شما را به درستی رفع نماید.

خرید عمده انواع تشک

خرید عمده انواع تشک پارچه گل سرخود

اما یکی دیگر از پارچه های مورد استفاده در صنعت کالای خواب، پارچه های گل سرخود بوده و این نوع پارچه های باکیفیت، عاملی برای تولید تشک های خوب و باکیفیت خواهند بود که بدون شک، نظر هر مخاطبی را به خود جلب می نماید.

درست است که قیمت تمام شده این مدل تشک ها، به نسبت تشک های پارچه فلامنت، بالاتر می باشد اما نکته قابل توجهی که وجود دارد، مربوط به این است که شما با خرید این نوع تشک ها، می توانید از یک طول عمر خوب و بالایی برخوردار شوید.

طول عمر بالای تشک مسافرتی، صرفا با استفاده از یک پارچه باکیفیت، ایجاد نخواهد شد بلکه قسمت ها و بخش های دیگری هم در تشک وجود دارد که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و یکی از این قسمت ها، مربوط به نوع الیاف مورد استفاده در داخل تشک می باشد.

اگر ما بتوانیم تشک های مسافرتی پارچه گل سرخود را با استفاده از لایه های آکاردئونی باکیفیت و همچنین الیاف آکاردئونی درجه یک، تولید نماییم، بدون شک، می توان انتظار یک تشک خوب و باکیفیت و به همراه راحتی را داشت و چنین تشک هایی در حال حاضر، توسط مجموعه پاندا، تولید و عرضه می شوند.

در تولید و دوخت تشک با پارچه های گل سرخود هم تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم کیفیت و تنوع را به بهترین شکل ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و بهره مندی از چنین فرصتی می تواند از طریق تماس با ما امکان پذیر باشد.

پخش تشک مسافرتی از کارخانه

پخش تشک مسافرتی مستقیم از درب کارخانه

تشک مسافرتی محصولی است که به جهت عمده فروشی برای تمامی شهرها، مستقیم از طریق کارخانه تولید کننده هم عرضه می شود و این به عنوان یکی از مزیت های رقابتی شرکت پاندا به نسبت دیگر تولید کنندگان به حساب می آید.

این که شما بتوانید برای خرید تشک مسافرتی و یا ملزومات خواب دیگر، با شرکت اصلی آن ارتباط برقرار نمایید، بدون شک، می تواند تاثیر بسزایی برروی قیمت های تمام شده این محصول، داشته باشد.

چه بسا، اندک تفاوت قیمت هم می تواند در تجارت های کلان، رقم های قابل توجهی را ایجاد نماید و به همین دلیل است که پیشنهاد ما به تاجران عرصه کالای خواب، این است که همکاری مستقیم با شرکت تولید کننده تشک مسافرتی را تجربه نمایند.

ساختار فروش مجموعه پاندا به گونه ای است که می توانیم محصولاتی را ارائه نماییم که بدون شک، بهترین قیمت و همچنین کیفیت را بی هیچ واسطه ای در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

همچنین این ساختار فروش ایجاد شده در بحث عمده فروشی تشک مسافرتی، عاملی بر آن خواهد بود که بتوانیم با کشورهای دیگر هم همکاری داشته باشیم و صادرات تشک به اکثر کشورهای همسایه را تجربه نماییم.

برای این که بخواهید به خرید عمده انواع مدل تشک مسافرتی اقدام نمایید، نیاز به این خواهد بود که با مجموعه ما در تماس باشید و این ارتباط، از طریق راه های تماس قرار داده شده در این سایت، امکان پذیر خواهد بود.

تشک مسافرتی ارزان تهران

تشک مسافرتی ارزان تهران با مدل های متنوع

بازار تهران هم یکی دیگر از بازارهایی است که همکاری خوبی با کارخانه تولیدی تشک مسافرتی پاندا داشته چرا که با توجه به قیمت ها و مدل های متنوع ارائه شده در کارخانه ما، مسیر مناسبی برای رفع نیازها و سفارشات مشتریان ایجاد شده است.

کارخانه ما همه ساله در جهت راه اندازی دستگاه های پیشرفته و مدرن تر قدم برداشته تا از این طریق، هم بتواند کیفیت کار را افزایش دهد و هم این که بتوانیم به دوخت تعداد بیشتری تشک اقدام نماییم.

افزایش ظرفیت تولید تشک مسافرتی در کارخانه ما، سبب شده تا نیاز به یک ساختار فروش قوی و قدرتمند هم داشته باشیم تا بتوانیم هم بازار داخلی و هم بازارهای خارجی را تحت پوشش قرار دهیم.

هم اکنون نیز تا حد زیادی به این هدف خود دست یافته ایم و شرایطی ایجاد نموده ایم که شما مشتریان، چه از تهران و چه از شهرهای دیگر، به سادگی می توانید برای سفارش عمده تشک مسافرتی اقدام نمایید و از آفرها و درصد تخفیف های ما هم استفاده نماییم.

البته ما در نظر داریم تا مشتریانی داشته باشیم در شهرهای مختلف باشند و ارسال از طریق باربری و با کمترین هزینه های ممکن را هم پایه ریزی نموده ایم تا شما خریداران بتوانید یک خرید خوب و ایده آل و کم هزینه را تجربه نمایید.

پاندا خواب

صادرات تشک ساک دار به افغانستان

برای صادرات تشک مسافرتی به کشورهای مختلف از جمله افغانستان، نوع بسته بندی از اهمیت بالایی برخوردار است تا هم تشک ها، سالم برسند و هم این که شرایط بهداشتی لازم هم فراهم شود.

به همین دلیل است که است که تشک های تولیدی خود را حتی در بحث بسته بندی هم با نمونه های متفاوتی ارائه می نماییم تا بتوانیم در جهت رفع نیازهای مشتریان، قدم برداریم.

بسته بندی کاوری، بسته بندی ساک دار و همچنین ساک چمدانی از انواع مواردی خواهند بود که برای تولید تشک های صادراتی، مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام از این موارد بیان شده هم می تواند عاملی برای تفاوت در قیمت تمام شده این محصول به حساب آید.

به هر حال، شما خریداران عمده تشک مسافرتی، قدرت انتخاب خواهید داشت که در میان مدل تشک ها و همچنین نمونه بسته بندی های مختلف، گزینه مناسب را با توجه به بودجه و همچنین اولویت های خود، مورد انتخاب قرار دهید.

ما هم به عنوان مجموعه تولید کننده تشک مسافرتی، این توانمندی را داریم که در یک بازه زمانی کوتاه تر بتوانیم پاسخگویی لازم به شما مشتریان را فراهم آوریم.

تجارت تشک مسافرتی

تجارت تشک مسافرتی با حاشیه سود بالا

یکی از تجارت های خوب در بازار ایران که می تواند حاشیه سودآوری های بالایی هم در نتیجه فعالیت های مستمر و حرفه ای، به دنبال داشته باشد، مربوط به تجارت تشک مسافرتی می باشد.

بدون شک، این تجارت، هم می تواند برای پخش تشک در بازار داخلی باشد و یا صادرات تشک و هر کدام هم به نوبه خود، سودهای مخصوص به خود را خواهد داشت.

در دنیای اقتصادی امروزی، صادرات تشک، می تواند اهمیت بالایی برای تاجران داشته باشد چرا که، شما زمانی می توانید به یک وضعیت اقتصادی مناسب دست یابید که به دلار و یورو، سود داشته باشید و به ریال، خرج نمایید و این امر هم زمانی امکان پذیر می شود که بتوانید یک صادرات موفق را شروع نمایید.

شرکت پاندا به عنوان تولید کننده انواع تشک مسافرتی، آمادگی لازم برای همکاری با شما مشتریان به جهت تامین عمده انواع تشک مسافرتی را خواهد داشت و ضمن تماس با ما می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی 4 کیلویی VIP

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP + مشخصات پارچه تشک | خرید عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP را می‌توان از طریق مراکز مختلف ازجمله سایت‌های فرش آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده