کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / تشک مسافرتی ۲ نفره پشم شیشه| تولید عمده برای صادرات

تشک مسافرتی ۲ نفره پشم شیشه| تولید عمده برای صادرات

تشک مسافرتی دونفره

تشک مسافرتی ۲ نفره را می توان به عنوان یکی از بهترین نمونه تشک هایی معرفی نمود که با خرید عمده آن، می توان به صادرات این محصول، اقدام نمود. صادرات تشک مسافرتی دونفره به عراق را می توان به منزله یکی از بهترین فعالیت های تجاری معرفی نمود که می تواند به گسترش روابط تجاری بین ایران و این کشور کمک نماید. برای تامین عمده تشک از درب کارخانه می توانید با ما همراه شوید.

تولیدات تشک مسافرتی برای صادرات، بر اساس نوع نیاز کشورهای مختلف، قابل تغییر خواهد بود که در این زمینه، می توان به تولید و دوخت انواع تشک مسافرتی دونفره اشاره نمود و چنین تشک هایی، توجه کشورهای مختلف را به سمت خود، معطوف نموده است.

بازار فروش مطلوب تشک مسافرتی در دنیای تجاری امروز، به دلیل کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر این محصول، ایجاد شده است و به همین دلیل است که در امر صادرات تشک مسافرتی، توانسته ایم بی واسطه و مستقیم، اقدام نماییم.

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی در اصفهان

فروش خوب محصولات تولیدی تشک مسافرتی در کارخانه اصفهان، می تواند به دلیل مزیت هایی باشد که این گونه تشک ها دارند. شرکت های ایرانی در چند دهه گذشته، به خوبی توانسته اند به گسترش خط تولید خود، کمک شایانی نمایند و بدون شک، این گسترش، هم به استفاده از دستگاه های دوخت پیشرفته تر مربوط می شود و هم این که شاهد استفاده و بهره مندی از افراد مجرب و کار بلد در خط تولید، هستیم.

آیا می دانید که تشک مسافرتی، شامل چه مدل ها و وزن هایی می شود؟ یکی از مزیت های تشک مسافرتی، این است که بسته به نوع الیاف و متریال مورد استفاده، می توان کیفیت کار و همچنین قیمت آن را تغییر داد.

پس در تجارت های کلان مانند صادرات تشک به بازار عراق، مشتریان، اولین نکته ای که به آن نیاز دارند، مربوط به سفارش تشک با سایز و اندازه دلخواه می باشد.

پس چنین سفارشی، زمانی امکان پذیر می شود که شما بتوانید از کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی، مستقیم و بی واسطه، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

دوخت ارزانترین تشک مسافرتی

دوخت ارزانترین تشک مسافرتی

اگر بخواهیم در میان محصولات صادراتی تشک مسافرتی برای بازار عراق، گزینه های مناسب را معرفی نماییم، می توان به ارزان ترین تشک مسافرتی اشاره نمود که بدون شک، اولویت خرید تاجران عراقی خواهد بود.

اما همیشه، قیمت ارزان تشک، نمی تواند نظر مشتری را برای خرید عمده انواع تشک مسافرتی، جلب نماید. پس چه فاکتورهای دیگری نیاز است که بتوان در این بازار، موفقیت های لازم را کسب نمود؟

اکثر خریداران تشک های مسافرتی برای بازار عراق، تشک هایی با عرض بیشتر را مد نظر دارند که این امر، سبب شده تا در عرصه صادرات تشک مسافرتی، بتوانیم به صورت سفارشی اقدام به تولید نماییم.

به این منظور که شما می توانید با ثبت سفارش تشک مسافرتی با اندازه و وزن دلخواه خود، یک محصول پرفروش برای بازار عراق را خریداری نمایید.

شرکت پاندا خواب، یکی از مجموعه هایی است که به شما، امکان همکاری های مستقیم و بی واسطه ای را می دهد که بتوانید به سفارش تشک با سایز دلخواه خود نمایید.

پس در کنار ارزان بودن تشک مسافرتی، مزیت های دیگری هم در اختیار شما قرار خواهیم داد که مهم ترین آن ها، ثبت سفارش تشک با ویژگی های دلخواه شما خواهد بود.

تشک مهمان رویا برای صادرات

تشک مهمان رویا برای صادرات

اگر بخواهیم در مسیر صادرات تشک، برندهایی را پیشنهاد نماییم، تشک مهمان رویا هم گزینه خوب و ایده آلی خواهد بود که این برند هم در عرصه تنوع، به خوبی توانسته به رفع نیازهای مشتریان خود کمک نماید.

تولید این دست از تشک های زمینی با سایز ۱۹۵*۸۰ سانتی متر، انجام می شود و در خصوص متریال به کار رفته برای دوخت این نوع از تشک های مسافرتی، می توان به پارچه گردباف، اسفنج و الیاف به همراه ساک نگهدارنده، اشاره نمود.

وجود این ساک نگهدارنده تشک مسافرتی هم به نوبه خود، یک ویژگی و مزیت رقابتی می تواند محسوب شود چرا که بسیاری از شرکت ها به منظور کاهش قیمت محصولات خود، از دوخت چنین ساک هایی خودداری می نمایند.

در خصوص ارتفاع تشک مهمان رویا هم خوب است بدانید که با توجه به وزن لایه های الیاف و اسفنج مورد استفاده برای پر کردن این مدل تشک، ارتفاع آن نیز پنج سانتی متر می باشد.

این نوع تشک کم حجم و سبک مسافرتی با قابلیت نگهداری آسان و بهداشتی، می تواند جایگزین مناسبی برای تشک های سنگین و پر حجم سنتی باشد و از طرفی، با خرید عمده مستقیم از درب کارخانه، می توانید به یک تجارت پرسود نیز اقدام نمایید.

فروش عمده تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی از درب کارخانه

شاید مهم ترین مزیت رقابتی که شرکت تولیدی تشک پاندا، به نسبت دیگر مجموعه های تولیدی دارد، مربوط به ایجاد فرصت فروش عمده تشک مسافرتی از درب کارخانه تولید کننده باشد.

چنین موقعیتی می تواند برای تاجران، پخش کنندگان تشک و همچنین صادر کنندگان این محصول، یک موقعیت خوب و ایده ال به منظور تامین عمده انواع مدل تشک مسافرتی به حساب آید.

شرکتی مانند پاندا خواب، ظرفیت بالایی برای تولید تشک مسافرتی دارد که این ظرفیت بالا، نشان از بهره مندی از خط تولید پیشرفته تولید تشک مسافرتی و همچنین برخورداری از نیروهای مجرب و کاربلد می باشد.

فروش تشک مسافرتی به بازار عراق را می توان به عنوان یکی از بهترین بازارهای مصرفی معرفی نمود که صد در صد، مورد توجه شما تاجران بین المللی هم قرار گرفته است و به همین دلیل، ما برای شما، دسترسی آسان و سریع را قرار داده ایم تا بتوانید به تامین بی واسطه مدل تشک های مد نظر خود در بازه زمانی کوتاه تری اقدام نمایید.

هر چه این بازه زمانی کوتاه تر شود، بدون شک، هزینه های اضافی که برروی بار، ایجاد می شود، کمتر خواهد شد. به هر حال، کافی است که یک بار، سفارشات خرید عمده تشک مسافرتی خود را به مجموعه پاندا، ارائه نمایید تا از مزیت های رقابتی همکاری با ما، مطلع شوید.

قیمت تشک ارزان

قیمت تشک ارزان به صورت مستقیم از تولیدی

سوالی که می تواند در این بخش، مطرح شود، مربوط به چگونگی دریافت قیمت تشک ارزان می باشد که بدون شک، اگر شما بتوانید به صورت مستقیم از تولیدی، اقدام به سفارش انواع مدل تشک مسافرتی نمایید، پایین ترین قیمت های ممکن، در اختیار شما قرار می گیرد.

در نظر داشته باشید که با هر تعداد سفارشی که داشته باشید، برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود که از کارخانه تولید کننده، اقدام به سفارش تشک مسافرتی نمایید.

 

اجازه دهید با یک مثال، این مسئله را به شما توضیح دهیم. فرض کنید یک فردی، تعدادی بین یک تا ده عدد، تشک بخواهد سفارش دهد و بخواهیم این تعداد را از کارخانه تولید کننده به شهری مانند مشهد، ارسال نماییم.

در این مسیر، باید یک هزینه، از درب کارخانه، تشک ها را به باربری شهر اصفهان برساند. پس از آن، از اصفهان تا مشهد نیز، یک کرایه دیگر لحاظ می شود و کرایه سوم هم از باربری مشهد تا نقطه ای می باشد که مشتری قرار داد.

همین پروسه نشان از آن دارد که برای خرید حجم پایین و برای مسافت های طولانی، خرید تشک از درب کارخانه، امری مقرون به صرفه نمی باشد.

پس در نظر داشته باشید که با حجم خرید بالای تشک مسافرتی، شما به راحتی می توانید هزینه های باربری را برروی کل بار سرشکن نموده و در نتیجه این امر، به پایین ترین قیمت های ممکن هم دست یابید.

بهترین تشک طبی برای کمر

بهترین تشک طبی برای کمر

انتخاب یک تشک مسافرتی خوب طبی، می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به درد کمر و یا مشکلات ارتوپدی را حل نماید و این که شما خواهان خرید تشک طبی هم باشید، این مجموعه می تواند کمک خوبی به شما نماید.

الیاف آکاردئونی استاندارد مورد استفاده در داخل تشک طبی، سبب می شود تا تشک، متناسب با بدن، حالت گرفته و در نتیجه این امر، انتظار آن را داریم که دردهای کمر، تا حد زیادی کاهش یابد.

در خصوص تشک های طبی، درجه نرمی تشک، ارتفاع تشک هم از جمله مسائل مهم و مورد توجه خواهد بود که شما می توانید با در نظر داشتن این نکات، به خرید یک تشک خوب و استاندارد، اقدام نمایید.

تشک با الیاف ترموفلکس

تشک با الیاف ترموفلکس

یکی دیگر از الیاف قابل استفاده در تولید و دوخت تشک مسافرتی، تشک با الیاف ترموفلکس می باشد که چنین تشک هایی را با سایز ۲۰۰*۹۰ سانتیمتر، می توان سفارش داد.

این نوع تشک ها که برای استفاده روزمره و یا برای مهمان، مناسب می باشند، بخش های دیگری هم دارند و آن هم مربوط به رویه تشک زیپ دار و از جنس نخی می باشد.

مزیت این نوع الیاف به نسبت دیگر مدل تشک های مسافرتی، می تواند مربوط به حجم بالا و همچنین وزن پایین آن ها باشد که سبب شده تا یک نوع تشک سنتی با وزن پایین را بتوان به مشتریان ارائه نمود.

در خصوص نوع بسته بندی این نوع تشک های مسافرتی هم خوب است بدانید که تشک های فوق، از بسته بندی های ساک دار، برخوردار هستند تا بتوان، حمل و جا به جایی ساده تری برای آن ها انتظار داشت.

سفارش تشک ابری فشرده

سفارش تشک ابری فشرده

در میان سفارشات خود برای انواع مدل تشک مسافرتی، می توانید تشک ابری فشرده را هم مورد انتخاب قرار دهید که این نوع تشک مسافرتی، می تواند ارائه دهنده قیمت های پایین تری هم باشد.

از تشک هایی با چنین مشخصاتی، معمولا در خوابگاه های دانشجویی و یا محل کار و …، بیشترین میزان استفاده را می شود و حتی در امر صادرات تشک هم، توجه ویژه ای به این مدل از تشک های مسافرتی شده است.

در نظر داشته باشید که قیمت تشک ابری یک نفره، تا حد زیادی، تابع وزن تشک می باشد و اطلاع از قیمت روز این مدل از تشک های مسافرتی را از طریق مجموعه پاندا، برای شما امکان پذیر ساخته ایم که با یک تماس، کلیه اطلاعات در خصوص قیمت، وزن تشک و … را بتوانید به دست آورید.

 

صادرات سرویس خواب مسافرتی

سرویس خواب مسافرتی تولید شده توسط شرکت پاندا خواب، استاندارد و ویژگی های لازم برای صادرات به کشورهای دیگر را به همراه دارد و این که شما بخواهید در این زمینه فعالیت نمایید، نیاز است که از درخواست مشتریان خود در کشورهای مختلف، مطلع باشید.

در طول چند سال گذشته، اتفاقاتی که در قیمت های ارز ایجاد شده و از طرفی، افزایش ظرفیت تولید تشک مسافرتی در این کشور، شاهد این مسئله بوده ایم که علاقه تاجران بین المللی برای همکاری با تولید کنندگان ایرانی، افزایش قابل توجهی داشته است.

پس چه خوب است که از چنین ظرفیت هایی، نهایت استفاده را داشته باشیم و در صورتی که بخواهید برای خرید عمده انواع مدل تشک مسافرتی اقدام نمایید، این ظرفیت، به خوبی برای شما ایجاد شده است.

در میان سرویس های خواب که برای صادرات، مناسب می باشد، می توان به انواع مدل تشک مسافرتی، سرویس های روتختی، پتو گل برجسته و یا انواع مدل پتوهای مسافرتی، اشاره نمود.

به هر حال، اگر شما هم خواهان این هستید که در بازارهای بین المللی و صادرات تشک به کشورهای مختلف، فعالیت نمایید، ظرفیت خوبی به جهت همکاری با کارخانه تولید کننده، فراهم شده است.

صادرات تشک مسافرتی به عراق

صادرات تشک مسافرتی به بازار عراق

صادرات تشک مسافرتی به بازار عراق، یکی از بازارهای تجاری خوب و سودآور می باشد که به نوبه خود، مزیت هایی هم به همراه دارد که تاجران، این کشور را مورد هدف خود قرار دهند.

به دلیل همسایگی ایران با بازار عراق، می توان انتظار این مسئله را داشت که هزینه های ارسال و سرعت انجام کار، تا حد زیادی افزایش می یابد. مسیر ارسال زمینی تشک مسافرتی به بازار عراق، یکی دیگر از مزیت هایی خواهد بود که سبب کاهش قیمت تمام شده تشک برای ارسال به این کشور، خواهد بود.

پس در صورتی که بخواهید از این بازار رقابتی برای تامین عمده تشک های مخصوص صادرات با قیمت های مقرون به صرفه، استفاده نمایید، کافی است با ما در تماس باشید.

علاوه بر عراق، بازارهای دیگری هم هستند که برای صادرات تشک مسافرتی، مناسب خواهند بود و از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • ارمنستان

  • کویت

  • قطر

  • عمان

  • افغانستان

  • ترکمنستان

  • گرجستان

  • و …

وجود چنین بازارهایی، عاملی بر آن شده تا ما هم ظرفیت های تولید خود را تا حد امکان افزایش دهیم تا بتوانیم در شرایط و زمان کوتاه تری، پاسخگوی مشتریان خود باشیم.

همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی در اصفهان، یک فرصت همکاری خوب و ایده آل می باشد که می تواند شما را به قیمت های بی واسطه و تضمین شده ای، برساند که برای ثبت سفارشات خود، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی 4 کیلویی VIP

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP + مشخصات پارچه تشک | خرید عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی ۴ کیلویی VIP را می‌توان از طریق مراکز مختلف ازجمله سایت‌های فرش آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده