کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / خرید پتو مسافرتی | صادرات پتو ارزان قیمت

خرید پتو مسافرتی | صادرات پتو ارزان قیمت

 

خرید مرغوب ترین انواع پتو خانگی و مسافرتی، امری است که از طریق این سایت، امکان پذیر شده است. پتو کیلویی، پتو متری، پتو گل برجسته، پتو مسافرتی از انواع محصولاتی است که شما در این مرکز، می توانید به سفارش عمده و مستقیم آن ها اقدام نمایید. عرضه پتو مسافرتی هم در نمونه پتوهای چهارخانه، پتو ژله ای، پتو متری و … انجام می شود که شما امکان تهیه بهترین محصولات پتو را خواهید داشت.

صنعت تولید پتو، به عنوان یکی از عرصه هایی می باشد که به خوبی توانسته پیشرفت هایی را از خود به نمایش گذارد و در این خصوص، شاهد فعالیت شرکت های بسیار زیادی هستیم که موفق به ارائه مدل پتوهایی با تنوع بالا شده اند.

به طور مثال، شرکت پتو باران، یکی از عرضه کنندگان پتوهای مدل چهارخانه در بازار می باشد که موفق به ارائه پتوهایی ارزان قیمت در وزن های مختلف شده است و از جمله، می توان به پتو مروارید، پتو آبتین، پتو تیبا و … اشاره نمود.

این که شما بخواهید برای خرید عمده پتو باران اقدام نمایید، در بازار رقابتی امروز، به سادگی قابل انجام بوده و علاوه بر این، برای شما این امکان را فراهم آورده ایم که بتوانید به سفارش پتو، بر اساس اندازه و سایز دلخواه خود هم اقدام نمایید.

کارخانه تولید پتو سفری ایرانی

کارخانه تولید پتو سفری ایرانی

ظرفیت بالای تولید کارخانه های ایرانی در خصوص انواع مدل پتو سفری ایرانی، عاملی بر آن شده تا شاهد ایجاد بهترین ظرفیت های ممکن برای صادرات پتو باشیم.

اگر بخواهیم به معرفی تمامی کارخانه های تولید کننده پتو در ایران، بپردازیم، بدون شک، امری زمان بر و خسته کننده خواهد بود. با توجه به این که هر کارخانه ای، پتوهایی با مشخصات خاص را تولید می کند، در نتیجه، با شناخت مشخصات پتوهای مختلف، این قابلیت ایجاد می شود که بتوان بر اساس نیاز مشتریان، اقدام به معرفی بهترین مدل پتوها نمود.

خوشبختانه در بازار کنونی، با توجه به ظرفیت بالای تولید پتو مسافرتی در جنس های مختلف و با عرضه مستقیم پتو از کارخانه تولید کننده، این قابلیت ایجاد شده که بتوانیم در جهت رونق صادرات پتو به دیگر کشورها هم گام برداریم.

علاوه بر بازار عراق که در همسایگی کشور ما قرار دارد، امکان صادرات پتو به دیگر کشورهایی از جمله کشورهای اروپایی هم وجود دارد که همکاری با ما را از طریق مسیرهای ارتباطی این سایت، می توانید تجربه نمایید.

لیست قیمت پتو مسافرتی باران

لیست قیمت پتو مسافرتی باران

باران، یکی از تولید کنندگان پتو مسافرتی در بازار کشور ما می باشد که محصولات خوبی را ارائه نموده که از مزیت های رقابتی زیادی هم برخوردار می باشد که در ادامه، هم به معرفی مدل پتوهای این شرکت می پردازیم و هم در خصوص مزیت های آن، بیشتر با شما صحبت می کنیم.

انواع مدل پتوی باران، شامل محصولات زیر می باشد:

  • پتو تیبا ۴۶۰ گرم و کارتن ۵۵ عددی
  • پتو باران ۵۲۰ گرم و کارتن ۵۰ عددی
  • پتو مروارید ۶۳۰ گرم و کارتن ۴۰ عددی
  • پتو آبتین ۸۳۰ گرم و کارتن ۳۴ عددی
  • پتو پریا ۱۰۰۰ گرم و کارتن ۳۴ عددی

این ها محصولات شرکت پتو باران بوده که در دسته بندی پتو سفری ایرانی قرار دارد. این که شما بخواهید به لیست قیمت این مدل پتوها هم دست یابید، امری است که می تواند از طریق این مجموعه، برای شما، با یک تماس، قابل انجام باشد.

سفارش پتوهای فوق، به صورت کارتنی، قابل انجام خواهد بود که هم بتوانید به قیمت های عمده دست یابید و هم این که به جهت هزینه های ارسال، برای شما، مقرون به صرفه باشد.

این که بخواهید انواع مدل پتوهای معرفی شده را در لیست سفارشات عمده خود قرار دهید و اقدام به ثبت سفارش نمایید، هم حضوری و هم غیر حضوری، برای شما قابل انجام خواهد بود.

بهترین پتوی مسافرتی

بهترین پتوی مسافرتی از بهترین مارک ها

با توجه به فعالیت شرکت های مختلف تولید کننده پتو، اگر بخواهیم به معرفی بهترین پتوی مسافرتی اقدام نماییم، باید بدانیم که نیاز مشتریان در جهت خرید عمده پتو، چیست؟

به طور مثال، برای مشتریانی که قیمت را اولویت خود قرار داده اند، نوع پیشنهادات ارائه شده، متفاوت از مشتریانی خواهد بود که به دنبال تنوع در طرح و رنگ و جنس هستند.

به هر حال، شرکتی مانند مجموعه پاندا، به دلیل برخورداری از بالاترین تنوع در مدل پتوهای مسافرتی خود، به خوبی توانسته در جهت رفع نیازهای مشتریان خود، اقدام نماید.

از انواع مدل پتوهای مسافرتی این مجموعه، می توان پتوهای زیر را نام برد:

  • پتو نمدی
  • پتو چهارخونه
  • پتو سیلک
  • پتو پلنگی
  • پتو ژله ای

این ها بخشی از تولیدات پتو مسافرتی در بازار ایران می باشد که مشخصات و قیمت هر یک، با دیگری متفاوت بوده و شما بر اساس نوع نیاز خود می توانید برای ثبت سفارش این محصولات، اقدام نمایید.

سفارش تولید پتو مسافرتی متری

سفارش تولید پتو مسافرتی متری

آیا می دانید که تولید پتو مسافرتی، به صورت متری هم قابل انجام می باشد؟ بسیاری از مشتریان هستند که به منظور کاهش قیمت تمام شده پتو، تمایل دارند که این محصول را به صورت طاقه ای، خریداری نمایند و این امر، آن ها را در رسیدن به حاشیه سودآوری بالاتر، کمک شایانی خواهد نمود.

اما از پتوهای متری، برای مصارف دیگری هم استفاده می شود که آن هم مربوط به برش در سایزهای دلخواه خواهد بود. در برخی موارد، مانند هدیه های فرودگاهی، این شرکت های هواپیمایی تمایل دارند که تولیدات پتوی خود را با اندازه های کوچک تری ارائه نمایند و به همین دلیل، سفارش خرید پتو متری، برای این گونه شرکت ها، هم به صرفه تر می باشد و هم این که امکان رفع نیاز را برای آن ها فراهم می آورد.

اکثر پتوهای متری، از جنس پتوهای نمدی، پتو چهارخونه می باشد که به نوع خود، از کارایی بسیار بالایی هم برخوردار هستند و شما این قابلیت را خواهید داشت که برای ثبت سفارش این مدل پتوها هم از سمت کارخانه تولید کننده، اقدام به ارتباط نمایید.

قیمت پتو مسافرتی ژله ای

قیمت پتو مسافرتی ژله ای برای صادرات

قیمت پتو مسافرتی ژله ای در بازار ایران، به گونه ای است که ظرفیت های خوبی را برای صادرات، فراهم ساخته است و اگر بخواهیم در میان برندهای ایرانی، بهترین تولید کنندگان پتو مسافرتی ژله ای را معرفی نماییم، پتو ژله ای سروین می تواند گزینه مناسبی به حساب آید چرا که ارائه دهنده انواع مدل پتوی گل برجسته تک نفره و دونفره می باشد.

صادرات پتو به کشورهای مختلف، نیاز به استاندارد و مجوزهای خاصی نداشته و همین مسئله را می توان به عنوان یکی از مزیت های همکاری در عرصه کالای خواب، معرفی نمود.

این که شما بخواهید به تامین عمده پتو مسافرتی اقدام نمایید و نیازهایی همچون تنوع، کیفیت و قیمت مناسب را دارید، با انتخاب پتو سروین، به راحتی می توانید به تمامی این نیازها در کمترین زمان، پاسخ دهید.

تولیدات و نحوه خرید پتو مسافرتی ژله ای با طرح های عروسکی هم بخش دیگری از محصولاتی خواهد بود که امکان معرفی و عرضه آن ها را در این مرکز، فراهم ساخته ایم.

به طور کلی تنوع پتوهای تولید شده ژله ای، به اندازه ای خواهد بود که شما بتوانید به رفع نیازهای خود، اقدام نمایید.

پتوی مسافرتی ارزان برای عراق

خرید پتوی مسافرتی ارزان برای عراق

خرید پتو مسافرتی ارزان قیمت را می توان به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولاتی معرفی نمود که برای صادرات به بازار عراق، مورد انتخاب قرار می گیرد.

در کنار پتو مسافرتی، پتوهای تک نفره و دونفره سنگین هم نمونه دیگری از پتوهایی خواهد بود که ظرفیت لازم برای صادرات آن ها به دیگر کشورها، وجود دارد.

اما این که در عرصه تجاری بتوانید به موفقیت های لازم، دست یابید، امری است که نیازمند یکسری شاخصه ها بوده و از جمله آن ها می توان به ارتباط مستقیم با تولید کننده پتو مسافرتی اشاره نمود.

هم اکنون، ارزان ترین مسیری که به شما این قابلیت را می دهد تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، بتوانید هم از قیمت روز انواع پتو مطلع شوید و هم این که اقدام به ثبت سفارش مدل پتوهای مد نظر خود نمایید، مربوط به خرید عمده پتو از طریق راه های ارتباطی این سایت خواهد بود.

نه تنها عراق، بلکه ظرفیت های لازم برای صادرات به دیگر کشورها را هم خواهیم داشت که می توانید با ما در این مسیر، در تماس باشید.

پخش پتو ژله ای مارک سروین

پخش پتو ژله ای مارک سروین

بدون شک، پتو ژله ای مارک سروین را می توان یکی از معروف ترین پتوهایی معرفی نمود که پخش عمده آن ها در بازار کنونی در حال انجام بوده و این محصول، هم در سایز تک نفره تولید می شود و هم قابلیت تولید طرح های دونفره را خواهد داشت.

ژله ای بودن پتو ها، حسنی که به همراه دارد، سبک تر کردن وزن آن و همچنین کم حجم کردن آن می باشد و در نتیجه این امر، می توان انتظار این مسئله را داشت که زمینه های مصرفی آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

پتوهای طرح دار سروین، از طرح های بسیار شلوغ برخوردار هستند و به نوبه خود، مشتریان به خصوصی هم خواهند داشت اما این که شما به دنبال طرح های ساده هم باشید، می توانید پتو سروین را مورد انتخاب خود قرار دهید چرا که این مدل پتوهای ایرانی هم دارای طرح های ساده و تک رنگ می باشد.

مزیت انتخاب پتو سروین مسافرتی به نسبت دیگر مدل پتوهای دیگر، می تواند مربوط به قیمت مناسب و همچنین دارا بودن طرح های متنوع ساده و گلدار خواهد بود.

بازار پتو مسافرتی در تهران

بازار پتو مسافرتی در تهران برای خرید عمده

اگر برای خرید عمده پتو مسافرتی بخواهید در بازار تهران اقدام نمایید، باز هم می توانید از موقعیت ایجاد شده در این سایت استفاده نمایید که بدون شک، تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه های شما خواهد داشت.

انتخاب پتو مسافرتی خوب را می توان بر اساس نوع نیاز مشتری به انجام رسانید. به طور مثال، اگر کیفیت بخواهید، پتو مسافرتی سروین و پتو پایا می تواند گزینه مناسبی باشند و این در حالی است که پتو مسافرتی چهارخونه، نمونه ارزان ترین مدل پتوهای مسافرتی خواهد بود که شما می توانید به تهیه آن اقدام نمایید.

فرقی ندارد در تهران باشید، مشهد یا بندرعباس، شرایط فروش این سایت به گونه ای است که شما از هر شهری بتوانید به خرید عمده انواع مدل پتوی مسافرتی مورد نیاز خود اقدام نمایید و برای این کار، یک تماس با شرکت فروش پاندا خواب، کافی است تا بتوانید به قیمت روز بازار، دست یابید.

صادرات پتو مسافرتی به عراق

صادرات پتو مسافرتی به عراق

بازار عراق هم می تواند موقعیت مناسبی به حساب آید که بتوان برای صادرات پتو مسافرتی، اقدام نمود. اما در این مسیر، باید توجه زیادی به این مسئله داشته باشید که بتوانید پتو مسافرتی مورد نیاز خود را از شرکت تولید کننده اصلی، خریداری نمایید تا بتوانید از قیمت روز و بی واسطه، بهره مند شوید.

به طور مثال، محصولی مانند پتو چهارخونه، پتو ژله ای، پتو متری از جمله محصولات ارزان قیمتی خواهند بود که برای بازار عراق هم مناسب و کاربردی خواهند بود.

در کنار این مدل پتوهای معرفی شده، پتوهایی هم هستند که با نام پتو مینک و پتو نمدی، شناخته می شوند و این مدل پتوها هم به نوبه خود می توانند کارایی زیادی با توجه به قیمت مقرون به صرفه خود، به همراه داشته باشند.

پس با هر نیازی که باشید و بخواهید اقدام به خرید عمده پتو مسافرتی نمایید، این سایت را می توانید مرجع خود قرار داده و اقدام به ثبت درخواست های خود نمایید.

پاندا خواب

صادرات انواع پتو ایرانی به عمان

اما از دیگر کشورهای مورد هدف ما برای صادرات پتو، می توان به بازار عمان اشاره نمود که بدون شک، ظرفیت این کشور هم برای صادرات پتو، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود.

اما کدام پتو را می توان پیشنهاد نمود که در این بازار هم بتوان به فروش بالایی دست یافت؟

کشوری مانند عمان، با توجه به ثروت و موقعیتی که دارد، بیشترین نیاز را به خرید انواع پتوهای باکیفیت دارد که در این زمینه هم می توان پیشنهادات خوبی را ارائه نمود. به طور مثال، پتوهای شرکت نرمینه از وزن ۱۱۰۰ گرم تا وزن بالای ۳۰۰ گرم تولید می شوند و این تنوع مدل و کیفیت کارها، عاملی بر آن شده تا بتوانیم بر اساس نوع نیاز مشتریان خود، اقدام به ارائه بهترین مدل پتوهای مسافرتی نماییم.

فرصت همکاری با شرکت پاندا خواب به گونه ای است که شما بتوانید در کمترین بازه زمانی، برای خرید عمده انواع مدل پتویی که مد نظر دارید، اقدام نمایید. ارسال به سراسر کشور و حتی دیگر کشورها را در کمترین بازه زمانی، امکان پذیر نموده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی باران site

site پتو مسافرتی باران + تماس ویژه خرید پتو باران

پتو مسافرتی باران در طرح و رنگ های بسیار متنوع، در کارخانه ها تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده