کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پورشه / خرید روبالشی سه بعدی باکیفیت پورشه

خرید روبالشی سه بعدی باکیفیت پورشه

خرید روبالشی سه بعدی با مدل های پورشه و مخمل و ساتین از جدیدترین کارهایی است که عمده و مستقیم در این سایت می توانید انجام دهید و به قیمت های خوب و رقابتی دست یابید. سفارش انواع روبالشی به همراه ملحفه و روانداز و … را می توانید با یک تماس، انجام دهید.

خرید عمده روبالشی

امروزه در بازار کشور ما، روبالشی یکی از محصولات تجاری سودآور تبدیل شده که حتی برای هدیه دادن هم از آن استفاده می شود و جدیدترین و شیک ترین مدل روبالشی ها نیز توسط تولید کنندگانی در مشهد، تبریز، تهران و قم در حال تولید است.

اما خرید عمده روبالشی ها هم می تواند مورد نیاز مشتریان زیادی باشد که دسترس پذیری را به ساده ترین شکل ممکن، امکان پذیر ساخته ایم.

روبالشی سه بعدی پورشه

روبالشی سه بعدی پورشه

از جدیدترین مدل کارهایی که در عرصه کالای خواب، ارائه شده است، می توان به روبالشی های سه بعدی اشاره نمود که استفاده از جنس پارچه های پورشه در تولید این محصولات، عاملی شده تا لطافت و نرمی آن نیز افزایش یابد.

بدو شک می دانید که پارچه پورشه، مشابه پارچه های مخمل بوده اما از ضخامت و وزن بیشتری برخوردار است و این خود، عاملی بر آن شده تا شاهد افزایش نرمی و لطافت روبالشی های پورشه باشیم.

روبالشی پورشه دورو سه بعدی

روبالشی پورشه دورو سه بعدی

روبالشی پورشه از این قابلیت برخوردار است که هم به صورت تک رو و هم دورو دوخته شود و از طرفی سه بعدی بودن طرح های آن هم می تواند عاملی برای جذابیت بیشتر آن ها باشد.

اگر شما هم بخواهید روبالشی سه بعدی را انتخاب نمایید، روبالشی های پورشه می تواند بهترین انتخابی باشد که بیشترین تنوع را هم دارد.

قیمت روبالشی سه بعدی

قیمت روبالشی سه بعدی پورشه

قیمت روبالشی سه بعدی هم بر اساس پارچه هایی که از جنس پورشه و مخمل و ساتین و … را داشته باشند، متفاوت خواهد بود.

به هر حال در این مرکز با توجه به تولید روبالشی جدید و شیک، موقعیت فروش با قیمت رقابتی هم فراهم شده است که شما بتوانید از سراسر کشور، اقدام به خرید عمده روبالشی نمایید.

خرید روبالشی سه بعدی

خرید روبالشی سه بعدی باکیفیت پورشه

خرید روبالشی سه بعدی، یکی از محصولاتی است که شما می توانید از طریق پاندا خواب، برای سفارش آن اقدام نمایید و تنوع محصولات ما در این مرکز به اندازه ای است که برای هر سلیقه ای، بتوانیم یک محصول خاص را پیشنهاد نماییم.

در این میان، روبالشی سه بعدی پورشه نمونه یکی از مواردی است که شما برای سفارش عمده آن می توانید اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

رو بالشتی طرح فرش مخمل

مدل‌های جدید رو بالشتی طرح فرش مخمل شانل قابی در کارخانه PANDA

رو بالشتی طرح فرش مخمل یکی از مدل‌های شیک و زیبا است که در اتاق‌خواب‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده