کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی نخی / خرید روبالشی نخی پفکی با قیمت ارزان

خرید روبالشی نخی پفکی با قیمت ارزان

خرید روبالشی نخی را می توانید در هر شهری که باشید در نمونه های پفکی، نوزادی، تترون طرح دار، ساده و … با ارزان ترین قیمت ممکن به انجام رسانید. عرضه مستقیم انواع روبالشی را از تولیدی این محصول در مشهد و تهران، امکان پذیر ساخته ایم.

خرید روبالشی نخی

روبالشی نخی یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین نمونه روبالشی هایی می باشد که در بازار وجود دارد و در تولید و دوخت این روبالشی ها، این قابلیت وجود دارد که بتوان طرح ها و مدل های متنوعی را ارائه نمود.

مشهد و تهران از جمله مراکزی هستند که برای دوخت روبالشی، انتخاب نموده ایم و از این مناطق برای عرضه مستقیم آن به سراسر کشور، استفاده می نماییم.

روبالشی نخی نوزادی

خرید روبالشی نخی نوزادی

در دوخت روبالشی نوزادی، اندازه ۳۰*۵۰ سانتی متر، لحاظ می شود و اکثر این روبالشی ها به صورت سفید رنگ هستند. اما با توجه به خواسته و نیاز مشتریان، این قابلیت هم وجود دارد که بتوان در دوخت روبالشی ها، طرح ها و مدل های گوناگون را ارائه نمود.

با توجه به این که تولیدی انواع روبالشی را در اختیار داریم، این توانایی را نیز خواهیم داشت که انواع روبالشی را متناسب با سفارش شما ارائه نماییم.

روبالشی تترون

دوخت انواع روبالشی تترون

در دوخت روبالشی، از انواع پارچه های تترون می توان استفاده نمود، که خود پارچه تترون هم دارای جنس ها و مدل های مختلفی می باشد.

با توجه به همین مسئله، شاهد آن هستیم که روبالشی تترون با قیمت های گوناگونی در بازار ارائه می شوند.

در دوخت روبالشی ها، این قابلیت را هم ایجاد نموده ایم تا اگر بخواهید به صورت نیم ست ملحفه کشدار هم، محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید.

روبالشی تترون قواره بزرگ دورو

تولیدی روبالشی تترون قواره بزرگ دورو

تولیدی روبالشی تترون، از محصولاتی که تولید می نماید، شامل روبالشی تترون قواره بزرگ دورو، روبالشی تترون رنگ ثابت دو رو، روبالشی نخی پفکی، روتشکی تترون و … است.

تمامی این محصولات با تضمین جنس و قیمت به شما مشتریان عرضه می شود که خرید عمده آن ها را با یک تماس می توانید به انجام رسانید.

روبالشی ایرانی

صادرات انواع روبالشی ایرانی

با توجه به این که تولید روبالشی ایرانی با بیشترین ظرفیت ممکن انجام می شود، این ظرفیت ایجاد شده تا در مسیر صادرات روبالشی هم بتوان فعالیت نمود.

به همین دلیل است که توانسته ایم موقعیت هایی را فراهم آوریم تا انواع روبالشی را مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و شما هم برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

ادرس تولیدی روبالشتی

ادرس تولیدی روبالشتی | نخی | ابریشمی | ساتن | فلانل…

تولیدی های روبالشتی در کشور ما بسیار زیاد است، این تولیدی ها روبالشتی ها را …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده