کالای خواب پاندا
خانه / بالش لوله ای / خرید اینترنتی بالش لوله ای سنتی

خرید اینترنتی بالش لوله ای سنتی

بالش لوله ای سنتی در نتیجه فعالیت های فروش عمده اینترنتی در اختیار مشتریان قرار گرفته و این نوع بالش ها با جنبه تزیینی و یا برای خواب می توانند کارایی داشته باشند. در صورتی که متقاضی خرید انواع بالش های لوله ای با اندازه های کوچک و بزرگ هستید، این سایت می تواند پاسخگوی شما عزیزان باشد.

همواره اجناس سنتی، در بازار کنونی، طرفداران بسیاری را جلب می نماید و یکی از این محصولات، انواع بالش های لوله ای است که با سایز و اندازه های مختلف، تولید می شوند.

دوخت بالش های لوله ای، اکثرا با استفاده از پارچه های ساتن با رنگ های گوناگون انجام می شود و در داخل آن نیز از الیاف طبیعی و یا مصنوعی پر شده است.

بالش لوله ای سنتی

تولیدی بالش لوله ای سنتی

بالش های سنتی لوله ای معمولا توسط کارخانه ها و کارگاه ها تولید نمی شوند بلکه تولید آن ها به وسیله دست و در ظرفیت های کمتر انجام می شود.

مهم ترین الیافی که در پر کردن بالش های سنتی استفاده می شود، پنبه، پشم، پر بوده و دور دوزی این بالش ها سبب می شود تا زیبایی بیشتری داشته باشند.

عمر بالش های لوله ای که با کیفیت کامل تولید شوند، حداقل ده سال می باشند و در نتیجه به لحاظ اقتصادی هم بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

حراج بالش

حراج اینترنتی انواع بالش

بالش های تولیدی با الیاف طبیعی برای عمده فروشی در بازار ایران، به صورت اینترنتی عرضه می شوند و حراج عمده آن در فصول مختلف سال نیز انجام می شود.

در صورتی که تمایل به فروش عمده بالش های سنتی و معمولی داشته باشید و هم چنین برای اطلاع از فرصت های حراجی، می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

در این فرصت همکاری، شما هم با ارائه سفارشات خود می توانید سودهای قابل توجهی به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده