کالای خواب پاندا
خانه / تشک فانتزی / خرید عمده تشک فانتزی مینیون اندازه بزرگسال

خرید عمده تشک فانتزی مینیون اندازه بزرگسال

تشک فانتزی مینیون با اندازه های مخصوص بزرگسال، نوزاد، نوجوان و … قابل تولید بوده که برای خرید عمده تمامی این مدل تشک ها، می توانید سفارشات خود را به ما اعلام نمایید.

یکی از بهترین محصولاتی که در حوزه کالای خواب، به سادگی در حال تولید بوده و تنوع چشم گیری هم دارد، مروط به تشک فانتزی می باشد و امکان تولید چنین تشک هایی با الیاف مرغوب و همچنین پارچه های باکیفیت، توسط شرکت هایی همچون برجیس فراهم شده است.

تشک عروسکی بزرگ پسرانه

تشک عروسکی بزرگ پسرانه

بخشی از تولیدات تشک های عروسکی، اختصاص به مدل ها و طرح های پسرانه دارد که برای رده های سنی مختلف، توانسته ایم بهترین مدل و ایده ها را پیاده سازی نماییم.

به طور کلی تشک فانتزی عروسکی، از این قابلیت برخوردار است که بتوان برای جنسیت های مختلف، آن ها را مورد استفاده قرار داد و از همین رو طرح های متنوع تشک عروسکی را به صورت یک جا ارائه می نماییم.

تشک فانتزی دخترانه

مدل تشک فانتزی دخترانه

اما در خصوص تشک فانتزی دخترانه این امکان وجود دارد که حجم خلاقیت های بیشتری را به نمایش گذاشت و در حال حاضر نیز تولید چنین تشک هایی با قدرت زیادی با مدل هایی همچون باب اسفنجی، مینیون، پاندا، خرسی، جوجه و … انجام می شود.

وجود چنین طرح های متنوع و زیادی سبب می شود تا برای هر سلیقه و نیازی بتوان یک گزینه خاص را پیشنهاد نمود و در حال حاضر نیز بهترین مدل تشک های فانتزی را برای فروش عمده تولید نموده ایم.

تشک فانتزی مینیون

خرید عمده تشک فانتزی مینیون

اگر در لیست سفارشات عمده تشک خود به دنبال مدل تشک مینیون هستید، می توانید خرید عمده خود را از طریق سایت پاندا خواب به انجام رسانید چرا که بهترین کیفیت ممکن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همچنین مدل تشک مینیون را در اندازه های مختلف برای گروه های سنی گوناگون، تولید نموده ایم.

تشک عروسکی نوزادی

صادرات تشک عروسکی نوزادی

تشک نوزادی هم قابل تولید در شکل های عروسکی بوده و همچنین این امکان برای تبدیل چنین تشک هایی به تشک های بازی هم وجود دارد و به طور کلی می توانید با خرید عمده تشک عروسکی، به تجارت های پرسودی در این زمینه اقدام نمایید و تماس با ما، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید سفارشات خود را در کمترین زمان، اعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش تشک فانتزی نوزاد

فروش تشک فانتزی نوزاد با قیمت ارزان

فروش تشک فانتزی نوزاد در این مرکز، با قیمت های ارزان و رقابتی به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده