کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / خرید عمده پتو مسافرتی پلی استر اکریلیک

خرید عمده پتو مسافرتی پلی استر اکریلیک

خرید عمده پتو مسافرتی پلی استر اکریلیک در این سایت، با طرح ها و مدل های متنوعی قابل انجام خواهد بود که می توانید سفارشات خود را با یک تماس ارائه نمایید.

در تولید و بافت پتوهای مسافرتی و سبک، مهم ترین الیافی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد، پلی استر و اکریلیک می باشد که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

از این الیاف به صورت صد در صد خالص و یا ترکیبی با یکدیگر استفاده می نمایند که در این صورت، کیفیت و جنس آن ها متفاوت خواهد بود.

تفاوت پتو پلی استر و اکریلیک چیست؟

استفاده از الیاف پلی استر در تولید پتو سبب می شود که بدون پرز باشد و این در حالی است که پتوهای آکریلیک دارای پرز می باشند.

استفاده از الیاف آکریلیک برای سلامتی بدن، مضر می باشد و از همین رو در کشورهای اروپایی، استفاده از این الیاف را ممنون کرده اند و این در حالی است که استفاده از الیاف پلی استر، مجاز می باشد.

پتوی مسافرتی ارزان

پتوی مسافرتی ارزان پلی استر

قیمت ارزان پتو های مسافرتی که با الیاف پلی استر تولید شده اند، یکی از مزیت های رقابتی محسوب می شود که در جلب نظر مشتریان به منظور خرید عمده پتو، موثر خواهد بود.

اما با توجه به نیازی که بازار کنونی به انواع پتوهای مسافرتی دارد، از همین رو بستر مناسبی به جهت عمده فروشی این محصول با برندهای خوب ایرانی و خارجی فراهم شده است.

پتو مسافرتی پلی استر بانه

پتو مسافرتی پلی استر بانه

بانه از جمله قطب های عرضه کننده انواع پتوهای مسافرتی خارجی از جمله برندهای ترکیه ای و چینی می باشد.

هر کدام از شرکت های تولید کننده پتوهای مسافرتی، یکسری شاخصه های رقابتی ارائه می نمایند که سبب می شود تا مشتریان خاصی را به سمت خود جذب نمایند.

پتو مسافرتی پلی استر

خرید عمده پتو مسافرتی پلی استر اکریلیک

برای خرید عمده جدیدترین مدل پتوهای مسافرتی تولید شده با الیاف پلی استر و اکریلیک، موقعیتی را فراهم ساخته ایم که بتوانیم بهترین مدل ها را به مشتریان خود پیشنهاد نماییم.

برای دریافت قیمت ها و انواع مدل پتوهای موجود، می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
مدیران فروش خانم رضوی آقای شفیعی
شماره موبایل: 09126987976
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پتو مسافرتی ارزان

پتوهای مسافرتی دارای برندهای مختلف ایرانی و خارجی هستند. جنس مواد اولیه و کیفیت این …

دیدگاهتان را بنویسید