کالای خواب پاندا
خانه / پتو تک نفره / خرید عمده پتوی شادیلون مریم یک نفره

خرید عمده پتوی شادیلون مریم یک نفره

پتوی شادیلون مریم در مدل های یکنفره، دونفره، مسافرتی، نوجوان، جوان و نوزادی تولید می شود که خرید عمده هر یک از این محصولات، برای مشتریان در بازار کنونی با ساده ترین حالت ممکن، امکان پذیر شده است و اگر تصمیم به خرید عمده و تجارت در عرصه پتو داشته باشید، شرایط همکاری ایده آلی ایجاد شده است.

پتوی شادیلون

گروه تولیدی شادیلون، در زمینه محصولات مختلفی فعالیت می نماید که می توان به نخ تکسچره، پارچه، پلوش و محصولات خواب اشاره نمود و زمینه صحبت ما، در خصوص محصولات خواب، از جمله پتو می باشد که انواع مختلفی از پتو را با بهترین جنس و کیفیت، تولید می نماید.

پتوی شادیلون مریم یک نفره

پتوی شادیلون مریم یک نفره

همه ما بخوبی می دانیم که گروه تولیدی شادیلون در مشهد، بهترین نوع پتوهای یک نفره و دونفره را تولید می نماید که در این میان، پتو یک نفره خود را به دو روش ساده و امباس، عرضه نموده و هر کدام نیز مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی خواهند داشت.

اندازه مناسب برای تولید پتو یک نفره شادیلون، ۱۶۰*۲۲۰ سانتیمتر خواهد بود و با رنگبندی و طرح های جور و کامل، شما می توانید برای خرید عمده پتو اقدام نمایید.

پتوی شادیلون مریم

صادرات پتوی شادیلون مریم

با توجه به قیمت مناسب پتو شادیلون و همچنین دارا بودن تنوع کامل از مدل های مختلف، صادرات پتو را با انتخاب محصولات این کارخانه به خوبی می توان به انجام رسانید.

اگر در مسیر انجام فعالیت های صادرات پتو، نیاز به موقعیتی برای خرید عمده پتو داشته باشید، از طریق این مجموعه می توانیم به خوبی، پاسخگوی شما مشتریان باشیم.

قیمت پتوی شادیلون

قیمت پتوی شادیلون مریم یک نفره

پتوی شادیلون مریم که در اندازه های یک نفره استاندارد با طرح های مناسبی تولید شده است، می تواند انتخاب اکثریت مشتریانی باشد که در این عرصه، فعالیت می نمایند و برای خرید عمده، راه های ارتباطی این سایت می تواند بهترین مرجع به حساب آید.

شما مشتریان در صورتی که نیاز به اطلاع از لیست قیمت انواع پتو شادیلون داشته باشید، ما می توانیم این اطلاعات را کامل در اختیار شما قرار دهیم.

خرید عمده پتوی شادیلون

خرید عمده پتوی شادیلون مریم یک نفره

برای سفارش پتو شادیلون در نمونه های یک نفره، دونفره با اندازه ۲۲۰*۲۴۰ و ۱۹۵*۲۲۵ سانتیمتر، تولید می شود، می توانید از طریق این مجموعه، اقدام نمایید که ساده ترین و کم هزینه ترین مسیر برای همکاری به حساب می آید و اگر تصمیم به خرید داشته باشید می توانید از تمامی شهرها برای همکاری، اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو گل برجسته تک رنگ

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق ۱۶۵*۲۲۵ لاله ۳۱۰۰ گرم

پتو گل برجسته تک رنگ توسط شرکت پتو لاله در قم، با نام پتو زنبق، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده