کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / خرید پتو مسافرتی ارزان | انواع پتو ارزان قیمت | پتو پاندا

خرید پتو مسافرتی ارزان | انواع پتو ارزان قیمت | پتو پاندا

خرید پتو مسافرتی ارزان

خرید پتو مسافرتی ارزان را با مجموعه پاندا می توانید تجربه نمایید. انواع نمونه پتو مسافرتی خوب که تولید شده با الیاف متنوع و جنس های گوناگون هستند را در این مرکز می توانید تجربه نمایید. پتو باران، پتو سروین، پتو پایا، پتو تیسا از نمونه پتوهای پیشنهادی ما به شما مشتریان خواهد بود.

در صنعت پتو، این روزها شاهد این مسئله هستیم که پتو مسافرتی، از جایگاه خوبی برخوردار می باشد و این مسئله تا حد زیادی، به زمینه های مصرفی و کاربردی این محصول، مربوط می شود.

وجود زمینه های مصرفی گسترده این محصول، عاملی بر آن شده تا شاهد گسترش زمینه های تجاری این محصول هم باشیم و به همین دلیل، فضایی ایجاد نموده ایم تا انواع پتو مسافرتی را با یک قیمت مناسب و رقابتی به دست مشتریان خود برسانیم.

بهترین پتوی مسافرتی از بهترین مارک های دنیا

بهترین پتوی مسافرتی از بهترین مارک های دنیا

امروزه بازار ایران، به یکی از قطب های تجاری معتبر در بازار جهانی تبدیل شده که توانمندی های خوبی در عرصه بافت و تولید پتو را به دست آورده است و چنین فضایی، سبب شده تا بتوانیم با مشتریان بیشتری در کشورهای مختلف هم ارتباط برقرار نماییم.

در این قسمت قصد ما معرفی برندهای تولید کننده پتو ایرانی می باشد که ضمن آشنایی با این محصولات، بتوانید گزینه های مناسب و کاربردی را مورد انتخاب قرار دهید و در میان آن ها، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. پتو باران
  2. پتو نرمینه
  3. پتو شادیلون
  4. پتو نیکوبافت
  5. پتو لاله

این ها از نمونه های تولید کننده پتو مسافرتی ایرانی می باشند که معروف بوده و محبوبیت خاصی هم دارند. اما نکته قابل توجه، در خصوص تفاوت میان محصولات هر یک از این شرکت ها می باشد.

قصد داریم در خصوص هر یک از این موارد، توضیحاتی را ارائه نماییم تا شما بتوانیم انتخاب بهتر و مطمئن تری را تجربه نمایید.

پتو باران

پتو باران

تولید این مدل پتوی مرغوب با استفاده از نخ های ATY انجام شده که استفاده از این نوع نخ، سبب شده تا شاهد ثبات رنگ و طول عمر بالای این محصول باشیم.

طول عمر بالای این مدل پتوی ایرانی را تا حد زیادی می توان مربوط به نوع الیاف و همچنین نوع بافت این محصول، مرتبط دانست.

اما در خصوص زیر شاخه های تشکیل دهنده پتو باران، می توان موارد زیر را نام برد که بدون شک، بخشی از بهترین مدل پتوهای این شرکت به حساب می آیند:

  • پتو تیبا
  • پتو باران
  • پتو مروارید
  • پتو آبتین
  • پتو پریا

تفاوت این مدل پتوها، در وزن و همچنین سایز بندی آن ها و تعداد در کارتن خواهد بود.

به طور مثال، بسته بندی انجام شده برای پتو تیبا، در کارتن های ۵۵ عددی می باشد که هر پتو، دارای وزن ۴۶۰ گرم می باشد و در خصوص پتو باران هم باید گفته شود که این محصول، از پتوهایی با وزن ۵۲۰ گرم تشکیل شده که در کارتن های ۵۰ عددی قرار می گیرد.

پتو مروارید ۶۳۰ گرم، پتو آبتین ۸۳۰ گرم و پتو پریا ۱۰۰۰ گرم هم به ترتیب در کارتن های ۴۰، ۳۴ و ۳۴ عددی بسته بندی می شوند که با توجه به چنین ویژگی هایی می توانید برای دریافت قیمت و ثبت سفارش خرید عمده این محصول، می توانید اقدام نمایید.

پتو نرمینه

پتو نرمینه

پتو نرمینه را هم می توان به عنوان یکی دیگر از کمپانی هایی معرفی نمود که عرضه کننده پتو مسافرتی بوده است.

این شرکت تولید کننده، پتو مسافرتی خود را با نام پتو سروین، عرضه می نماید که با بسته بندی ساک دار و دسته دار می باشد.

این نوع بسته بندی عاملی بر آن شده تا حمل و نگه داری این محصول هم با شرایط بهتر و ایده آل تری صورت پذیرد.

محصولات پتو سروین، در دسته بندی پتو ژله ای قرار دارد که بدون شک، این دست از پتوهای راشل، دارای نرمی و لطافت و همچنین گرمای منحصر به فردی هستند.

انتخاب پتو سروین برای خرید عمده مشتریان و پخش این محصول، یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود چرا که این محصول، امروزه در هر خانه ای، مورد نیاز بوده و به همین دلیل، فروش قابل توجهی را خواهد داشت.

پتو شادیلون

پتو شادیلون

در میان محصولات پتو شادیلون هم پتو مسافرتی های خوب و باکیفیتی به چشم می خورد که شما بتوانید این مدل پتوها را هم در جهت خرید عمده خود، مورد انتخاب قرار بدهید.

محصولی مانند پتو شادیلون، ارائه دهنده پتو مسافرتی از جنس حوله ای بوده و این مدل پتو را با نام های تیسا، پایا ارائه می نماید.

در نظر داشته باشید که این محصولات می تواند در نمونه های طرح دار و یا ساده تک رنگ هم ارائه شوند که به نوبه خود، تنوع کار را هم افزایش می دهد.

در خرید پتو مسافرتی ارزان ایرانی، ارزان ترین گزینه ای که به شما می توانیم پیشنهاد نماییم، مربوط به پتو باران بوده که نمونه های متعددی هم ارائه نموده است.

قیمت پتو مسافرتی تیبا

قیمت پتو مسافرتی تیبا

گفته شد یکی از محصولات پتو مسافرتی باران، پتو تیبا می باشد که این مدل پتو، ارزان ترین محصول شرکت باران می باشد.

دلایل متعددی می توان بیان نمود که سبب شده تا قیمت پتو مسافرتی تیبا، کمتر از محصولات دیگر باشد که از جمله آن ها می توان به سایز کوچکتر این محصول اشاره نمود.

در بازه های زمانی مختلف، قیمت های متفاوتی برای پتو تیبا در بازار ارائه شده است که این تفاوت قیمت ها، ناشی از نوسانات موجود در بازار، ایجاد شده است.

اما به هر حال شما می توانید ضمن ارتباط مستقیم با یک مرجع اصلی فروش پتو مسافرتی، برای خرید عمده این محصول هم اقدام نمایید تا از قیمت روز آن هم مطلع شوید.

این مرکز معتبر و مستقیم، به صورت اینترنتی هم فعالیت های خود را گسترش داده است که انجام این کار، عاملی شده تا بتوانیم ارتباطات خود را با حجم گسترده تری به انجام رسانیم.

این سایت و راه های ارتباطی در آن، آماده پاسخگویی به شما می باشد که بتوانید انواع مدل پتو مسافرتی مد نظر خود را در کمترین بازه زمانی، خریداری نمایید.

مرکز فروش پتو در بازار تهران

مرکز فروش پتو در بازار تهران

اگر هنوز هم بر این باور هستید که بهترین مرکز فروش پتو در بازار تهران قرار دارد، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

امروزه با روی کار آمدن اینترنت، دیگر کلمه مکان و محدودیت های مربوط به آن، به طور کامل از بین رفته است. به این معنا که نمی توان گفت، صرفا تهران، مرجع اصلی برای خرید انواع پتو به حساب می آید.

هر کارخانه تولید کننده و هر شهری، به تنهایی می تواند یک مرکز فروش پتو در بازار به حساب آید.

کانال تلگرام فروش پتو هم یکی دیگر از مراجع مهم و اصلی به حساب می آید که عرضه کننده انواع پتو مسافرتی خواهد بود و در این خصوص هم شرکت پاندا با راه اندازی کانال تلگرام خود، امکان خرید پتو مسافرتی ارزان را فراهم می آورد.

پخش پتو ژله ای، پتو مسافرتی مروارید، پتو مسافرتی باران، پتو مسافرتی نسیم، پتو اسکیمو آبادان و فروش عمده پتو مسافرتی ژله ای از انواع محصولاتی هستند که در شرکت پاندا عرضه شده و شما هم امکان تامین عمده و مستقیم این محصولات را دارید.

قیمت پتو مسافرتی حوله ای را هم در این مرکز می توانید به دست آورید که با در اختیار داشتن چنین اطلاعاتی، به سادگی در جهت تامین عمده این محصول هم می توانید گام بردارید.

قیمت پتو چینی

قیمت پتو چینی

یکی از رقبای اصلی پتوهای ایرانی، مربوط به پتو چینی می باشد که با ارائه محصولات ارزان قیمت تر، مشتریان زیادی را هم به سمت خود جذب نموده است.

قیمت پتو چینی نه تنها در بازار ایران، بلکه در بازار جهانی کمتر می باشد و به همین دلیل هم مشتریان مخصوص به خود را دارد.

اما دلیل ارزان تر بودن این مدل پتوهای خارجی با وجود وارداتی بودن آن ها چیست؟

چینی ها، ظرفیت تولید بالایی دارند که این مسئله سبب شده تا هزینه تولید آن ها تا حد چشم گیری کاهش یابد و در خصوص دیگر عوامل موثر بر قیمت تمام شده این محصول، می توان به کیفیت و جنس نخ مورد استفاده برای بافت این محصول اشاره نمود.

در واردات پتو چینی، از مبادی قانونی استفاده نمی شود و روش ته لنجی، راهکاری است که برای واردات پتو چینی مورد استفاده قرار می گیرد.

این امر هم به نوبه خود سبب شده تا شاهد کاهش قیمت پتو چینی در بازار ایران باشیم.

با تمامی این تفاسیر، فعالیت های شرکت پاندا در جهت فروش پتو ایرانی بوده و تنها خواستیم به بررسی عواملی که منجر به تغییر قیمت پتو چینی در بازار ایران شده است، اشاره نماییم.

قیمت پتو کیلویی در اصفهان

قیمت پتو کیلویی در اصفهان

یکی دیگر از پتوهای ارزان قیمت در بازار، مربوط به قیمت پتو کیلویی در اصفهان می باشد که این مدل پتوها، از دوخت تیکه های مختلف، تولید می شوند.

اکثر چنین تولیداتی، شامل پتو برند نیکوبافت می باشد که تنوع زیادی و قیمت های متفاوتی را شامل شده است و این تنوع قیمت، به تفاوت در نوع دوخت و همچنین تعداد دوخت های ایجاد شده برروی این محصول می باشد.

پتو کیلویی هم گزینه مناسبی برای فعالیت های تجاری محسوب می شود که بتوان در بازار ارزان فروشی و یا حراجی، آن ها را عرضه نمود چرا که قیمت های مقرون به صرفه تری هم به همراه دارند.

تولیدات پتو کیلویی در بازار اصفهان با حجم و ظرفیت بالایی انجام می شود که چنین محصولاتی از قابلیت ارسال به شهرهای مختلف هم برخوردار هستند.

کافی است برای تامین عمده انواع پتو کیلویی، از مسیرهای ارتباطی این سایت استفاده نمایید تا ببینید که چه اندازه راحت و سریع می توانید محصول مد نظر خود را خریداری نمایید.

خط تولید پتو مسافرتی

خط تولید پتو مسافرتی

اگر خواهان این هستید که تجارت موفقی در عرصه پتو را تجربه نمایید، نیاز است که بتوانید با یک خط تولید پتو مسافرتی، مستقیم در ارتباط باشید و چنین ارتباطی، بدون شک عاملی بر آن خواهد بود که شما بتوانید به قیمت های خوب و با حاشیه سود بالا هم دست یابید.

هم اکنون مجموعه ای مانند پاندا به دلیل این که ارتباطات میان خود و مشتریان را بی واسطه امکان پذیر نموده است، پس عاملی بر آن شده تا شما بتوانید از چنین فرصتی برای خرید پتو مسافرتی ارزان قیمت استفاده نمایید.

اما این خط تولید، نیاز نیست صرفا برای یک برند باشد بلکه شما از این طریق، این مزیت را هم خواهید داشت که با انواع برندهای مختلف، در ارتباط باشید و این ارتباط هم به شما این قابلیت و امکان را خواهد داد که به یک قیمت خوب و رقابتی دست یابید.

سفارش پتو، مستقیم از خط تولید پتو، بدون محدودیت در مکان انجام می شود که بدون شک، شما هم امکان دسترسی مستقیم به چنین فضایی را خواهید داشت.

اگر خواستار شروع تجارت و یا گسترش فعالیت های تجاری خود در صنعت پتو هستید، برای تامین عمده محصولات مورد نیاز خود می توانید با ما در تماس باشید چرا که پیشنهادات ویژه ای را برای شما آماده نموده ایم.

پاندا خواب

قیمت پتو مسافرتی حوله ای

اگر بخواهیم یکی از تولید کنندگان پتو مسافرتی حوله ای را معرفی نماییم، گروه صنعتی شادیلون را می توان معرفی نمود که ارائه دهنده پتو مسافرتی حوله ای بوده و پتو پایا و پتو تیسا نامی است که برای این محصولات خود، انتخاب نموده است.

قیمت پتو مسافرتی حوله ای هم به صورت روزانه و با توجه به شرایط حاکم بر بازار، تعیین می شود و به همین دلیل، ما فعالیت های فروش اینترنتی پتو را آغاز نموده ایم که بدون شک، چنین امری می تواند به تسریع در فعالیت های شما هم کمک نماید.

لازم به ذکر است که شرکت پتو شادیلون این آمادگی را هم دارد که در کنار پتو حوله ای، انواع پتو راشل و پلی استر را هم ارائه نماید که از جمله آن ها می توان به پتو آیلار، پتو چیکا، پتو نیکا، پتو روشا و … اشاره نمود.

این دست از پتوها در دسته بندی پتوهای گل برجسته قرار دارند که هر کدام نیز، وزن و کیفیت مخصوص به خود را دارد.

این که شما بخواهید به تجارت پتو اقدام نمایید و تمایل به خرید عمده محصولات پتو ایرانی دارید، بدون شک، انتخاب پتو شادیلون می تواند یک انتخاب درست و هوشمندانه باشد که شما را به بهترین جنس و کیفیت در کنار قیمت های مناسب می رساند و شما هم می توانید در این بازار رقابتی، برای خرید عمده پتو ایرانی، به سادگی اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

شادی مسافرتی پتو

کارخانه پتو مسافرتی شادی اصفهان (۴۸۰ & ۶۰۰ گرمی)

در بازار اسامی مختلفی برای پتوهای مسافرتی استفاده می شود، پتو مسافرتی شادی یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده