کالای خواب پاندا
خانه / پتو زنبق / خرید پتوی زنبق طرح لاله

خرید پتوی زنبق طرح لاله

پتوی زنبق لاله با طرح های مختلف به همراه وزن و اندازه های مختلف تولید شده اند. خرید عمده پتوی زنبق لاله در اندازه های یک نفره و دونفره برای شما مشتریان از طریق این مرکز، قابل انجام خواهد بود که بی شک، بهترین قیمت های بازار را برای شما به همراه دارد. اگر می خواهید از مشخصات انواع پتو لاله مطلع شوید، می توانید با ما در تماس باشید.

پتوی زنبق هم در میان تولیدات پتو ایرانی، می تواند نمونه یکی از پتوهای خوب و باکیفیت باشد که ارائه دهنده طرح و رنگ های مختلفی از پتوهای تک نفره و دونفره می باشد. اگر شما قصد خرید عمده پتو ایرانی را داشته باشید، محصولات پتو لاله می تواند از گزینه های خوبی به حساب آیند که ارائه دهنده طرح هایی، متناسب با نیاز بازار می باشد.

پتوی زنبق لاله

پتوی زنبق لاله

پتوی زنبق، نام یکی از تولیدات کارخانه پتو بافی لاله می باشد که در شهر قم، خط تولید خود را راه اندازی نموده و تا کنون، موفق به تولید و عرضه بهترین پتوهای ایرانی شده است.

پتو المان یا سوپر شقایق هم از محصولاتی است که شرکت تولیدی پتو لاله، تولید آن را به انجام می رساند و به نسبت پتوهای زنبق، از کیفیت بالاتر و وزن سنگین تری برخوردار هستند.

ویژگی های پتو زنبق

ویژگی های پتو زنبق

اگر بخواهیم مشخصات و ویژگی های پتو زنبق را به شما معرفی نماییم، می توان به پتوهای یک نفره اشاره نمود که وزن ۲۲۰۰ گرمی داشته و در کارتن های ۱۴ عددی بسته بندی می شوند.

در خصوص پتو زنبق دونفره هم وزن ارائه شده، ۳۰۰۰ تا ۳۳۰۰ گرم می باشد که در صورت خرید عمده این نوع پتو، با کارتن های ۱۲ عددی، دریافت می نمایید.

قیمت پتو زنبق در بازار

قیمت پتو زنبق در بازار

در بازار، قیمت پتوی زنبق شرکت لاله را می توانید با نوسانات زیادی مشاهده نمایید به گونه ای که از یک مغازه به مغازه دیگر، قیمت ها دچار تغییر می شوند.

اما اگر خرید عمده خود را به صورت اینترنتی به انجام رسانید، این تضمین برای شما وجود دارد که بتوانید به بهترین قیمت های بازار در خصوص پتو زنبق، دست یابید.

خرید پتوی زنبق طرح لاله

خرید پتوی زنبق طرح لاله

خرید پتوی زنبق لاله به همراه دیگر مدل های این شرکت، برای کلیه مشتریان، با بهترین قیمت ممکن، امکان پذیر شده است. در صورتی که متقاضی خرید عمده پتو مدل زنبق باشید، شرکت پاندا خواب می تواند این نوع پتوهای مورد نیاز شما را با بهترین قیمت، ارائه نماید.

برای عرضه مستقیم پتو در بازار کلیه شهرها، از طریق این مرکز، اقدام نموده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پتوی زنبق

لیست قیمت پتوی زنبق a20 ساده برجسته گلدار a20

پتوی زنبق لاله مهرگان در دو مدل ساده و گل برجسته تولید می‌شود. این پتو …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده