کالای خواب پاندا
خانه / روتختی پسرانه / روتختی یک نفره پسرانه | خرید روتختی طرح ماشین | شرکت پاندا

روتختی یک نفره پسرانه | خرید روتختی طرح ماشین | شرکت پاندا

روتختی یک نفره پسرانه

روتختی یک نفره پسرانه با طرح ماشین، بن تن، یوونتوس، مرد عنکبوتی، از کارخانه تولیدی، برای خرید عمده، در دسترس مشتریان قرار گرفته است. دریافت قیمت روتختی در عبدل آباد و همچنین سفارش انواع جدیدترین مدل روتختی های سه بعدی و پلی استر و …، از طریق راه های ارتباطی این سایت و مراجعه حضوری، امکان پذیر شده است.

روتختی پسرانه سه بعدی یا به اسم دیگر، روتختی چاپ دیجیتال را می توان نسل جدید سرویس های خواب معرفی نمود که به دلیل قابلیت چاپ طرح ها و رنگ بندی های متنوع، مورد استقبال خانواده های زیادی قرار گرفته است.

طرح ها و شخصیت های کارتونی از جمله مواردی هستند که در تولید روتختی بچه گانه ارزان، مورد استفاده قرار می گیرد و در ادامه، ضمن معرفی انواع سرویس های خواب نوزادی و بچه گانه و بزرگسال، راه های ارتباطی و روش های ثبت سفارش را هم در اختیار شما قرار خواهیم داد.

روتختی کودک و نوجوان پسرانه

جدیدترین مدل های روتختی ارزان یک نفره ایرانی

رشد و پیشرفت تکنولوژی در کشور ما و راه اندازی جدیدترین دستگاه های مربوط به خط تولید سرویس روتختی، عاملی بر آن شده تا بتوانیم جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس های خواب را با ارزان ترین قیمت های ممکن هم به بازار عرضه نماییم.

از ارزان ترین نمونه کارهای قابل معرفی به مشتریان، اختصاص به سرویس روتختی های پلی استری دارد که هم با طرح های عروسکی، فانتزی، ساده و همچنین مخصوص بزرگسال، دوخت و تولید آن انجام می شود.

این که شما بخواهید به تجارت این محصول، اقدام نمایید، بدون شک نیاز به این خواهد داشت که در گام نخست، بتوانید انواع سرویس های روتختی را بشناسید و همچنین تنوع کاملی از نمونه ها را در دست داشته باشید.

رسیدن به چنین خواسته ای را از طریق مجموعه پاندا، برای شما امکان پذیر نموده ایم که در میان سرویس های روتختی، برای سلیقه ها و رده های سنی مختلف، بهترین کارها را عرضه خواهیم نمود.

جدیدترین مدل های روتختی دخترانه و پسرانه

روتختی کودک و نوجوان پسرانه

با توجه به این که بخش قابل توجهی از مشتریان ما، از رده سنی کودک و نوجوان هستند، به همین دلیل طرح های متنوعی از انواع روتختی کودک و نوجوان را هم در این خصوص، تولید نموده ایم که هم شامل طرح های دخترانه و هم پسرانه خواهد بود.

اگر بخواهید به خرید روتختی طرح عروسکی اقدام نمایید، این امر می تواند طرح های بیشماری را شامل شود چرا که در مجموعه پاندا، بر آن شده ایم تا تنوع کارهای خود را به خوبی افزایش دهیم.

در میان سرویس های روتختی عروسکی، موارد زیر را می توان نام برد:

 • روتختی طرح ماشین
 • روتختی طرح فوتبالی
 • روتختی طرح بن تن
 • روتختی باب اسفنجی
 • روتختی مینیون
 • روتختی تدی
 • روتختی مرد عنکبوتی

و صدها طرح و مدل دیگر، که شما ضمن تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده و خریداری نمایید.

شیک ترین مدل های روتختی نوجوان دخترانه و پسرانه

اما دوخت سرویس روتختی سه بعدی از شک ترین مدل های روتختی نوجوان دخترانه و پسرانه محسوب می شود که چنین تکنولوژی در بازار کشور ما هم به دست آمده و به خوبی توانسته ایم به تولید و دوخت و ارائه انواع روتختی های با کیفیت یک نفره و دونفره اقدام نماییم.

مزیت سرویس روتختی سه بعدی به دیگر محصولات، می تواند مربوط به نرمی و لطافت و طرح های متنوع تر آن خواهد بود که با استفاده از دستگاه های جدید، قابلیت تولید آن ها فراهم شده است.

این که شما بخواهید به انتخاب سرویس های روتختی سه بعدی اقدام نمایید، اندکی با هزینه های بالاتر مواجه می شوید اما این مسئله، در مقابل دریافت کیفیت بالاتر خواهد بود که یک حسن رقابتی به حساب می آید.

پس روتختی سه بعدی هم یکی دیگر از پیشنهادات ما به شما مشتریان خواهد بود که در میان انواع سرویس های روتختی، می توانید اقدام به خرید آن ها نمایید.

قیمت ست لحاف یک نفره

قیمت ست لحاف یکنفره

لحاف روتختی یک نفره هم به عنوان یکی از بخش هایی خواهد بود که گاها، هستند مشتریانی که به دنبال خرید تک آن هستند و سرویس کامل را نمی خواهند.

به همین دلیل، مجموعه پاندا برای رفع این قسم از نیاز مشتریان خود هم برنامه ریزی نموده و این امکان را فراهم آورده تا مشتریان، در صورت نیاز، بتوانند ثبت سفارش خود را به صورت تک، صرفا از لحاف روتختی به انجام رسانند.

این نوع سفارشات، می تواند مخصوص بیمارستان ها و سازمان ها و … باشد که برای روی تخت، مورد استفاده قرار دهند.

در این میان، لحاف تک رنگ سفید، از کارایی بیشتری برخوردار است اما با تمامی این تفاسیر، باز هم می توانیم نمونه های متنوع تر و بیشتری هم در اختیار شما قرار دهیم و این امر، با توجه به نوع نیاز شما، امکان پذیر خواهد بود.

اما قیمت، مسئله مهم و قابل توجه هر فردی برای سفارش روتختی خواهد بود که به همین منظور، این امکان را فراهم آورده ایم تا ضمن تماس با مجموعه ما، بتوانید از لیست قیمت انواع لحاف و …، مطلع شوید.

روتختی یک نفره دخترانه نوجوان

روتختی یک نفره دخترانه نوجوان

علاوه بر نمونه طرح های پسرانه، روتختی یک نفره دخترانه هم در میان محصولات مجموعه پاندا قرار دارد که ارائه طرح های متنوع را امکان پذیر نموده ایم و از جمله آن ها، شامل موارد زیر خواهد بود:

 • روتختی السا و آنا
 • روتختی دختر توت فرنگی
 • روتختی میکی موس
 • روتختی فروزان
 • روتختی اسب تک شاخ

و باز هم تنوع بیش از اندازه سرویس های دخترانه که با هر سلیقه ای، می توانید یک مدل خوب و شیک را برای خود، مورد انتخاب قرار دهید.

روتختی ساده ارزان

روتختی ساده و ارزان

سادگی هم می تواند یکی از معیارهایی باشد که برای خرید روتختی ارزان، مد نظر قرار داد و در این زمینه هم مجموعه پاندا خواب، پیشنهادات خوبی ارائه خواهد نمود تا شما مشتریان بتوانید به خرید و سفارش سرویس روتختی شیک و ارزان قیمت، اقدام نمایید.

در میان محصولات شرکت ما، روتختی های ساده و تک رنگ هم وجود دارد و این ویژگی، سبب می شود تا این محصول، برای رده های سنی مختلف و برای جنسیت های گوناگون، یک محصول مناسب و کاربردی به حساب آید.

چه خوب است که شما هم این محصولات را که ارائه دهنده کیفیت خوب و قیمت خوب هستند را مورد انتخاب قرار دهید چرا که مشتریان خوبی هم خواهند داشت.

مدل های روتختی یک نفره دخترانه

مدل های روتختی یک نفره دخترانه

تولیدات پاندا در خصوص مدل های روتختی یک نفره دخترانه، شامل طرح ها و کارهای بسیار متنوعی خواهد شد که بخشی از آن، مربوط به روتختی با طرح های کارتنی خواهد بود.

این که ما در زمینه تولید و دوخت سرویس خواب دخترانه و پسرانه و همچنین نمونه های دونفره فعالیت می کنیم، عاملی بر آن شده تا در جهت ارائه خلاقیت و طرح های بیشتر هم گام برداریم.

به همین دلیل است که در این مسیر، توانسته ایم از طریق نیروهایی مجرب و خلاق، ارائه دهنده کارها و همچنین نمونه های متنوع باشیم که مهم ترین آن ها مربوط به دوخت انواع روتختی با طرح و شخصیت های جذاب کارتونی هستند.

روتختی طرح السا و آنا، این روزها به یکی از نمونه کارهای پرفروش ما تبدیل شده که رنگ بندی کامل آبی، صورتی و سفید را شامل می شود.

همچنین روتختی طرح کیتی هم از جمله طرح های جذاب به حساب می آید که تولید و دوخت این مدل روتختی هم به نوبه خود با مدل های خوبی ارائه شده است.

روتختی طرح یوونتوس

سفارش روتختی طرح یوونتوس

روتختی طرح یوونتوس می تواند یکی از نمونه کارهایی باشد که شما امکان سفارش عمده آن را خواهید داشت و تولید و دوخت این مدل سرویس روتختی به گونه ای انجام می شود که نمونه کارهای متعددی در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

یوونتوس به عنوان یکی از تیم فوتبال های معروف جهانی، یک برند هم به حساب می آید که تصویر این تیم فوتبال و طرح و نقش آن را می توان به عنوان یک تم برای اتاق خواب، انتخاب نمود.

به همین دلیل است که امروزه، انواع مدل روتختی طرح ورزشی هم در لیست محصولات ما قرار گرفته و توانسته ایم به این بخش از نیازهای مشتریان خود هم به درستی پاسخ دهیم.

این که شما بخواهید به خرید انواع سرویس روتختی اقدام نمایید و این که به دنبال اطلاع از طرح های جدید و به روز می باشید، در نتیجه تماس با ما قابل دستیابی خواهد بود.

پاندا خواب

مدل روتختی دخترانه کودک

مدل روتختی دخترانه کودک هم نیاز دیگری است که به جهت رفع این نیاز بازار، تلاش نموده ایم تا بتوانیم نمونه کارهای خوبی را ارائه نماییم.

روتختی پلی استر برای آن دست از مشتریانی که به مسئله قیمت، اهمیت می دهند، پیشنهاد می شود و این در حالی است که برای شما عزیزانی که هم قیمت و هم کیفیت را مد نظر داشته باشید، روتختی سه بعدی می تواند یک انتخاب خوب و هوشمندانه به حساب آید.

مجموعه پاندا، با کامل ترین لیست ملزومات خواب از جمله سرویس های روتختی، یکی از بهترین موقعیت هایی خواهد بود که شما بتوانید در کمترین زمان و به صورت مستقیم از تولید کننده، اقدام به ثبت سفارش انواع سرویس روتختی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روتختی عروسکی یک‌نفره بچه‌گانه

۱۰ مدل جدیدترین روتختی عروسکی یک‌نفره بچه‌گانه | سفارش تولید روتختی D-21

روتختی عروسکی یک‌نفره بچه‌گانه را می‌توان در طرح‌های دخترانه و پسرانه و با مناسب‌ترین قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده