کالای خواب پاندا
خانه / پتو سروین / خرید و فروش پتو سروین مسافرتی

خرید و فروش پتو سروین مسافرتی

پتو سروین از محصولاتی است که خرید و فروش عمده آن در بازار، با حاشیه سودآوری های خوبی همراه است و این دست از پتوهای مسافرتی ایرانی را به خوبی و راحتی می توانید از تولید کننده آن خریداری نمایید. این روش برای شما می تواند بهترین قیمت های ممکن را به همراه داشته باشد.

پتو سروین

یکی از بهترین تولید کنندگان پتو در بازار ایران، شرکت تولیدی پتو نرمینه می باشد که محصولات خود را با نام های تجاری مختلفی همچون پتو سروین، نرمین، نگین، ارکید و … به بازار عرضه می نماید و هر کدام از این پتوها هم به نوبه خود دارای طرح ها و کاربردهای گوناگونی هستند.

پتو ایرانی سروین

پتو ایرانی سروین

پتو سروین از نمونه پتوهای مسافرتی ایرانی می باشد که چنین پتوهایی، با توجه به وزن سبک و کارایی چهار فصل که دارند، حتی در بازارهای جهانی هم مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند و در نتیجه می تواند موقعیت خوبی به حساب آید که بتوان برای عرضه مستقیم آن ها اقدام نمود.

پتوهای مسافرتی سروین، دارای دو اندازه استاندارد ۱۵۰*۲۱۰ و ۲۱۰*۲۲۰ می باشند که به ترتیب برای تک نفره و دونفره، مناسب خواهند بود.

پتو مسافرتی جدید

پتو مسافرتی جدید سروین

جدید بودن پتو مسافرتی سروین هم به نوبه خود عاملی خواهد بود که حجم مشتریان این محصول، در بازار افزایش یابد و با توجه به فروش عمده انواع پتو مسافرتی از طریق سایت اینترنتی، ساده ترین حالت دسترس پذیری برای مشتریان، ایجاد می شود.

در میان پتوهای ژله ای سروین، بخشی از محصولات، اختصاص به پتو تک نفره و تک رنگ با طرح گل برجسته دارد که به نوبه خود، ارائه دهنده انواع طرح های مختلف خواهد بود.

پتو سبک سروین

قیمت پتو سبک سروین

پتو سروین با وزن ۱۱۰۰ گرم برای تک نفره و ۱۵۰۰ گرم برای دونفره از سبک ترین پتوهای مسافرتی ایرانی محسوب می شوند که به نسبت، از قیمت های خوبی هم برخوردار هستند و شما می توانید با اطمینان کامل برای خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

پتو سروین مسافرتی

خرید و فروش پتو سروین مسافرتی

ایجاد یک موقعیت خوب تجاری برای عرضه مستقیم پتو مسافرتی سروین، شرایطی را فراهم ساخته تا مشتریان از این قابلیت برخوردار باشند که بهترین قیمت ها و بهترین مدل ها را دست یابند.

سایتی که در آن قرار دارید و راه های ارتباطی آن، به عنوان یکی از بهترین موقعیت هایی خواهد بود که شما بتوانید در مسیر سفارش عمده انواع پتوی مورد نیاز خود، شروع به همکاری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو مسافرتی باران site

site پتو مسافرتی باران + تماس ویژه خرید پتو باران

پتو مسافرتی باران در طرح و رنگ های بسیار متنوع، در کارخانه ها تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده