کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / خرید روبالشی پورشه مخمل عمده Code انواع رنگ بندی ۱۵

خرید روبالشی پورشه مخمل عمده Code انواع رنگ بندی ۱۵

خرید روبالشی پورشه

خرید روبالشی پورشه از طریق مراکز تولیدی مختلفی امکان‌پذیر است. روبالشی پورشه یکی از بهترین روبالشی‌های موجود در بازار است. این روبالشی جزء روبالشی‌های مخمل محسوب می‌شود و در اندازه‌های نوزاد و بزرگ‌سال تولید می‌شود. روبالشی‌های پورشه دارای کیفیت و ضخامت خوبی بوده و دچار چروک و رنگ دهی نمی‌شود. تولیدی‌های روبالشی با استفاده از تجهیزات پیشرفته روبالشی‌های پورشه را در مدل‌های مختلف لبه‌دار، پاکتی و زیپ‌دار تولید می‌کنند. می‌توان روبالشی‌های پورشه را به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد. برای خرید عمده این کالا می‌توانید به مراکز تولیدی مراجعه کنید تا هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

روبالشی مخمل نقره‌کوب ایرانی

خرید روبالشی پورشه | روبالشی نقره کوب

پارچه مخمل یکی از انواع پارچه‌هایی است که از دیرباز برای تولید کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گرفته است. روبالشی‌های مخمل دارای انواع مختلفی هستند. یکی از انواع روبالشی‌های مخمل که در بازار از فروش خوبی برخوردار بوده روبالشی مخمل نقره‌کوب است. این روبالشی طرح دار بوده و دارای ضخامت کمی است. اطراف طرح این روبالشی با استفاده از الیاف براق نقره‌کوبی شده است. برخی از مهم‌ترین مشخصات روبالشی مخمل نقره‌کوب ایرانی عبارت‌اند از:

  • دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های متنوع
  • دارا بودن پارچه مقاوم و ضد حساسیت
  • دارا بودن بافت و تاروپود مستحکم
  • آنتی باکتریال و ضد تعریق
  • رنگ ثابت و عدم رنگ دهی در هنگام شستشو

قیمت روبالشی مخمل نقره‌کوب بسیار مناسب است. مدل‌های دیگری از روبالشی مخمل نیز در بازار وجود دارد. روبالشی پورشه یکی از انواع روبالشی‌های مخمل پرفروش محسوب می‌شود. این روبالشی بسیار باکیفیت بوده و دارای مدل‌های مختلفی است. می‌توان روبالشی‌های پورشه را به‌صورت عمده از طریق مراکز خرید روبالشی پورشه تهیه کرد.

روبالشی مخمل پورشه در رنگ‌های مختلف

خرید روبالشی پورشه | روبالشی مخمل

پارچه پورشه یکی از مقاوم‌ترین نوع پارچه‌هایی است که جهت تولید کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گیرد. روبالشی‌های پورشه دارای ضخامت خوبی بوده و در مدل‌های ساده و سه‌بعدی تولید می‌شوند. میزان قیمت مدل‌های مختلف باهم متفاوت است. بافت و تاروپود روبالشی‌های پورشه بسیار مقاوم بوده و به‌راحتی دچار گسستگی نمی‌شود. برای تولید مدل‌های سه‌بعدی این روبالشی از طرح‌های کودکانه و بزرگ‌سال استفاده می‌شود. روبالشی مخمل پورشه در رنگ‌های مختلف تولیدشده و دارای مدل‌های ساده و پاکتی است. خرید روبالشی پورشه توسط مراکز مختلفی انجام می‌گیرد. می‌توان انواع برندهای ایرانی و خارجی این کالا را از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی‌ها خریداری کرد.

خرید روبالشی پورشه عمده

خرید روبالشی پورشه

خرید روبالشی پورشه عمده را می‌توان از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام داد.
پاندا یکی از تولیدکنندگان انواع روبالشی اصل و مرغوب است. روبالشی‌های پاندا دارای تنوع بسیار زیادی هستند. مدل‌های روبالشی پورشه نیز متنوع بوده و در طرح ساده و سه‌بعدی و به‌صورت عمده عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

فروش روبالشی و روتختی

فروش روبالشی و روتختی صادراتی عمده ای | PANDA

فروش روبالشی و روتختی توسط مراکز مختلفی به‌صورت تکی و عمده انجام می‌گیرد. امروزه تولیدی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید