کالای خواب پاندا
خانه / پتو گل برجسته / پتو دونفره گل برجسته نرمینه | صادرات پتو ایرانی به عراق

پتو دونفره گل برجسته نرمینه | صادرات پتو ایرانی به عراق

پتو گل برجسته دونفره نرمینه

پتو دونفره گل برجسته نرمینه هم محصول پیشنهادی مناسبی برای صادرات به بازار عراق می باشد که این مدل پتوی ایرانی را در وزن و ضخامت های مختلفی می توانید سفارش دهید. با عرضه مستقیم انواع مدل پتو ایرانی، موقعیت تجاری مناسبی به جهت همکاری با تاجران بین المللی فراهم ساخته ایم و می توانید انواع پتو گل برجسته و یا ساده را به سادگی سفارش دهید.

دریافت قیمت و خرید پتو برجسته نرمینه با مدل های پتو سروین، پتو نسیم، پتو نگین و …، امری است که برای تاجران، مستقیم از کارخانه هم امکان پذیر شده و از طرفی، ایجاد ساختار خرید اینترنتی پتو هم به منزله یکی از روش های مدرن و کارآمد به حساب می آید که بدون شک، می توان بهترین قیمت های ممکن را برای مشتریان، به همراه داشته باشد.

لیست قیمت پتو نرمینه از جمله اطلاعاتی است که شما در این سایت و از طریق راه های ارتباطی آن می توانید به دست آورید و شرکت تولیدی پتو نرمینه، در تلاش است تا ساختار تجاری مناسبی برای همکاری با تاجران بین المللی را فراهم آورد.

آدرس کارخانه پتو نرمینه

آدرس کارخانه پتوی نرمینه کاشان

نرمینه بافت، یکی از گروه تولید کنندگان پتو در کشور ما می باشد که کارخانه متعلق به این شرکت پتو بافی، در شهر کاشان، دایر و در حال فعالیت می باشد.

کیلومتر پنج جاده قم کاشان و شهرک صنعتی راوند، محل فعالیت این کارخانه پتو بافی می باشد که به دلیل راه اندازی و استفاده از انواع دستگاه های مدرن و پیشرفته، توانسته در زمینه کیفیت و کمیت پتو، پیشرفت شگرف و قابل توجهی داشته باشد.

آغاز فعالیت های این گروه تولید کننده پتو گل برجسته ایرانی، در سال ۱۳۸۰ بوده و به دلیل رشد و پیشرفتی که در صنعت کالای خواب داشته است، موفق به آن شده تا اقدام به ارائه طرح های دلنشین و جذاب نماید.

اگر بخواهیم به معرفی انواع تولیدات پتو نرمینه اقدام نماییم، گزینه های زیر از جمله اصلی ترین موارد خواهند بود:

  • پتو نسیم
  • پتو نسیم رویال
  • پتو نگین
  • پتو نگین رویال
  • پتو نرمین گلدار
  • پتو نرمین ساده
  • پتو نرمین عروسکی
  • پتو سروین گلدار
  • پتو سروین ساده

این ها از جمله مدل پتوهای شرکت نرمینه می باشند و تولیدات پتو در این کارخانه، عمدتا با الیاف پلی استری بوده که عاملی بر آن شده تا کیفیت و همچنین تنوع محصولات، به خوبی افزایش یابد.

کانال تلگرامی خرید پتو

کانال تلگرامی خرید پتو به صورت عمده

در دنیای امروزی، ابزارهای متعددی روی کار آمده اند تا بتوان تجارت های مطمئن و پرسودی را در هر عرصه ای، تجربه نمود و خرید عمده پتو هم یکی از مواردی است که مشتریان زیادی به دنبال آن هستند و خرید از طریق کانال تلگرام، می تواند یکی از ابزارهایی باشد که مشتریان را با فروشندگان اصلی، آشنا خواهد نمود.

اما این کانال تلگرامی، صرفا نمی تواند یک مرجع مطمئن برای خرید عمده پتو نرمینه به حساب آید چرا که هیچ هزینه ای نداشته و هر فردی به راحتی می تواند به زدن یک کانال تلگرامی اقدام نماید.

پس در نظر داشته باشید که یک کانال تلگرامی را صرفا ابزاری برای آشنایی و شناخت بیشتر محصولات پتو نرمینه قرار دهید و در صورتی که قصد سفارش عمده پتو را دارید، یا به صورت حضوری و یا از طریق سایت و … اقدام نمایید تا اطمینان بیشتری را از خرید خود داشته باشید.

این سایت و مجموعه فعال در آن، شرایط ایده آلی را ایجاد نموده اند که به یک ساختار قدرتمند فروش پتو منجر شده تا شما بتوانید انواع مدل پتو را از هر شهری که هستید به سادگی سفارش دهید.

پتو نرمینه گل برجسته ساده

پتو نرمینه گل برجسته ساده مدل نگین

پتو نرمینه گل برجسته ساده هم محصول مناسبی خواهد بود که در سفارشات عمده خود می توانید برای خرید این محصول هم اقدام نمایید.

پتو نگین، در دو سایز تک نفره و دونفره و با دو وزن ۱۸۰۰ و ۲۸۰۰ گرم تولید می شود که این تنوع در تولید پتو، عاملی برای رفع نیازهای مختلف مشتریان شده است.

اگر بخواهیم در خصوص نوع بسته بندی پتو هم صحبت کنیم، پتو دونفره نگین دارای کارتن های ده عددی و پتو تک نفره آن هم کارتن های دوازده عددی می باشد و با در نظر داشتن این تعداد و ویژگی های دیگری از جمله وزن و طرح پتو، برای سفارش عمده این محصول هم می توانید اقدام نمایید.

پتو رویال نگین هم یکی دیگر از محصولاتی خواهد بود که شما از شرکت پتو نرمینه می توانید خریداری نمایید و به طور کلی، انواع محصولات پتو نرمینه را  برای فروش عمده در این مرکز قرار داده ایم که می توانید سفارشات خود را با ما در میان گذارید.

سفارش پتو نرمینه گل برجسته

سفارش پتو نرمینه گل برجسته دونفره طرح نسیم

اگر قصد سفارش پتو ایرانی نرمینه با مدل های پتو گل برجسته دونفره را داشته باشید، خرید پتو نسیم هم گزینه مناسبی خواهد بود که شما می توانید آن را از این مجموعه با انواع رنگ و طرح های مختلف، سفارش دهید.

مزیت پتو نسیم، مربوط به وزن پایین آن می باشد که سبب شده تا قیمت های مقرون به صرفه ای هم داشته باشد و همین قیمت های پایین هم عاملی بر آن خواهد بود تا بتوانیم انواع پتو را با یک قیمت خوب، به مشتریان خود ارائه نماییم.

در خصوص مشخصات پتو نسیم، خوب است بدانید که این مدل پتو، با سایز تک نفره، از وزن ۱۵۰۰ گرم و با سایز دونفره از وزن ۲۳۰۰ گرم برخوردار است که در کارتن های ۱۴ و ۱۲ عددی می توانید برای سفارش این محصول ایرانی خوب و باکیفیت، اقدام نمایید.

طرح ها و رنگ بندی های به کار رفته در چاپ و تولید پتو نرمینه به گونه ای است که شما بتوانید این محصول را با تنوع خوب و قابل توجهی به دست آورید و در حال حاضر، بهترین روش و موقعیت، برای شما ارائه شده تا بتوانید به سفارش عمده پتو سبک ایرانی اقدام نمایید.

لیست قیمت پتو دونفره

لیست قیمت پتوی دو نفره گل برجسته نرمین

در لیست قیمت پتو دونفره ارائه شده از محصولات نرمینه، انواع مدل پتو گل برجسته به چشم می خورد که در میان آن ها، می توان به معرفی و فروش پتو نرمین اشاره نمود.

این مدل پتو، به نسبت، در دسته پتوهای سنگین قرار دارد چرا که پتوی یک نفره آن وزن ۲۲۰۰ گرم و پتو دونفره آن هم وزن ۳۳۰۰ گرم را به همراه دارد و این که شما بخواهید این مدل پتو را هم خریداری نمایید، در کارتن های ده و هشت عددی می توانید اقدام به سفارش نمایید.

خوشبختانه همکاری ما با شرکت های مختلف حمل و نقل، عاملی بر آن شده تا در حال حاضر، شاهد این مسئله باشیم که انواع مدل پتو را به سادگی بتوانیم به شهرهایی که مشتریانمان در آن قرار دارند، ارسال نماییم.

پتو گل برجسته نرمین در دو نوع ساده و گل دار تولید می شود که شما این قابلیت و توانمندی را خواهید داشت که برای سفارش آن، با ما در تماس باشید.

قیمت عمده پتو نرمینه

قیمت عمده پتو نرمینه با مدل های متنوع

اگر بخواهیم به معرفی محصولات پتو ایرانی نرمینه اقدام نماییم، مدل های متنوع و بسیاری وجود دارد که شما می توانید برای سفارش آن ها، اقدام نموده و از طرفی، از قیمت های مقرون به صرفه آن ها برخوردار شوید.

به طور مثال، پتو عروسکی نرمین، یکی از نمونه پتوهایی خواهد بود که با سایز تک نفره، تولید می شود و طرح برجسته این مدل پتوها به گونه ای است که نظر هر مخاطبی را به سمت خود جلب می نماید.

نکته قابل توجه دیگری که در خصوص پتو عروسکی نرمین باید گفته شود، مربوط به تنوع طرح و مدل های به کار رفته برای آن می باشد که سبب شده تا نظر هر مخاطبی را به سمت خود جلب نماید.

این که شما بخواهید محصولات متنوع پتو نرمینه را خریداری نمایید، امری است که برای شما از طریق مجموعه پاندا امکان پذیر شده و ثبت سفارشات پتو را می توانید نه صرفا به صورت غیر حضوری، بلکه با روش های حضوری هم به انجام رسانید که تمامی این موارد، به جهت راحتی شما می باشد.

صادرات پتو ایرانی به عراق

صادرات پتو ایرانی به عراق

با توجه به رشد صنعت تولید پتو در کشور، آمار صادرات پتو به کشورهای مختلف از جمله عراق هم به خوبی افزایش یافته است به گونه ای که می توان، سودآوری خوبی در این عرصه را تجربه نمود.

تاجران پتو و ملزومات خواب، می توانند برندهای متعددی را مورد انتخاب خود قرار بدهند که در میان آن ها، پتو گل برجسته نرمینه با توجه به محصولات متنوعی که دارد، یکی از گزینه های مناسب و خوب به حساب می آید که می تواند نیازهای مشتریان را رفع نماید.

اما مسئله مهم تری که پس از انتخاب پتو نرمینه مطرح می شود، مربوط به چگونگی خرید و سفارش این محصول خواهد بود. شرکتی مانند مجموعه نرمینه با ایجاد ساختاری به جهت عرضه مستقیم پتو، سایت و اینترنت را در اولویت ابزارهای مصرفی خود قرار داده و به همین جهت، توانسته انواع محصولات پتو را به سادگی در دسترس مشتریان خود قرار دهد.

در نظر داشته باشید که دسترس پذیری برای خرید عمده انواع پتو نرمینه، امری است که برای یک موقعیت محدود نبوده و شما از هر شهر و یا کشوری، این قابلیت را خواهید داشت که برای تامین عمده پتو نرمینه، با ما در تماس باشید.

فروش انواع پتو گل برجسته

بهترین مرجع فروش انواع پتو گل برجسته

گوگل، به خوبی به ما این امکان را داده تا بتوانیم به ایجاد یک ساختار خوب و مدون برای فروش پتو گل برجسته اقدام نماییم و این مرجع فروش پتو، به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده تا به نیازها و سفارشات مشتریان از هر شهری، به سادگی پاسخ دهد.

چنین ساختاری، می تواند محاسن زیادی به همراه داشته باشد که در اولویت آن ها، می توان به سرعت بالای فعالیت های تجاری اشاره نمود و چنین سرعتی هم بدون شک، عاملی بر آن خواهد بود که مشتریان این حوزه، بتوانند به سودآوری های بیشتری دست یابند.

سفارش مستقیم انواع مدل پتو از درب کارخانه پتو نرمینه و یا از انبار تهران، برای مشتریان از طریق راه های ارتبطای این سایت، امکان پذیر خواهد بود.

پاندا خواب

فروش بی واسطه پتو گل برجسته تک رنگ مسافرتی

پتو یک نفره گل برجسته تک رنگ مسافرتی هم در میان محصولات شرکت پتو نرمینه به چشم می خورد که با خرید پتو سروین می توانید به این محصول خوب و کاربردی دست یابید.

تولیدات پتو سروین به صورت گلدار هم انجام می شود و طرح های متفاوتی هم برای چاپ برروی این مدل پتوی سبک مسافرتی مورد استفاده قرار گرفته تا تنوع خوب و کامل تری را در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

پتو مسافرتی ژله ای سروین به عنوان یک پتوی پر مصرف در میان خانواده ها شناخته شده و این مسئله هم به دلیل سبک و ارزان بودن این محصول، اتفاق افتاده است.

فروش انواع پتو به صورت عمده در این بستر، به مشتریان این قابلیت را خواهد داد که سفارشات خود را به صورت غیر حضوری هم به انجام رسانند که بدون شک، امکان صرفه جویی در زمان و هزینه ها را به بهترین شکل ممکن خواهد داد و چه خوب است که شما هم برای بهره مندی از چنین ساختاری برای سفارش عمده انواع پتو، استفاده نمایید چرا که برای شما، مزیت های دیگری هم به دنبال دارد.

سایت خرید پتو دونفره نرمینه

سایت خرید پتو دونفره نرمینه مدل نرمین رنگ قهوه ای گل برجسته

خرید پتو یک نفره نرمین به عنوان یک مدل پتوی خوب می باشد که با رنگ قهوه ای هم امکان سفارش این محصول برای مشتریان وجود دارد.

با خرید پتو نرمین، شما می توانید یک کیفیت خوب را در کنار قیمت مقرون به صرفه تجربه نمایید و از طرفی، وزن بالاتر و ضخامت بیشتر این مدل پتو را هم می توان بخش دیگری از مزیت هیا آن معرفی نمود که نظر مخاطبین را جلب می نماید.

سفارش پتو گل برجسته تک رنگ و یا گل دار نرمین برای مشتریانی مناسب خواهد بود که تمایل به تنوع بالا و به همراه کیفیت خوب را دارند و به طور کلی، محصولات پتو نرمینه به گونه ای می باشند که به نیازهای مختلف شما به بهترین شکل پاسخ می دهد.

تامین ساده و سریع این مدل پتو ایرانی هم به نوبه خود یکی دیگر از مزیت های رقابتی انتخاب این برند می باشد که بدون شک در کمترین زمان برای سفارش پتو می توانید از طریق راه های ارتباطی این سایت اقدام نمایید تا محصولات خود را با قیمت کارخانه، خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو گل برجسته تک رنگ

قیمت عمده پتو گل برجسته تک رنگ زنبق ۱۶۵*۲۲۵ لاله ۳۱۰۰ گرم

پتو گل برجسته تک رنگ توسط شرکت پتو لاله در قم، با نام پتو زنبق، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده