کالای خواب پاندا
خانه / پتو دونفره / قیمت روز پتو نرمینه گل برجسته دونفره

قیمت روز پتو نرمینه گل برجسته دونفره

پتو نرمینه گل برجسته را اگر با اندازه های دونفره بخواهید خریداری نمایید، بهترین نمونه کارها از قبیل پتو نرمین، پتو نگین، پتو سروین، پتو لاله و … در اختیار شما بوده که می توانید برای اطلاع از قیمت و سفارش عمده هر یک از این محصولات، با ما در تماس باشید.

پتو دونفره نرمینه

پتو نرمین طرحدار از نمونه کارهایی است که اگر بخواهید به خرید عمده پتو دونفره نرمینه اقدام نمایید، می توانید آن را انتخاب نمایید و این دست از پتوهای خوب ایرانی، با توجه به طرح بندی های مناسب و حرفه ای که دارند، به خوبی می توانند نظر و رضایت شما مشتریان را جلب نمایند.

پتو نرمینه دونفره

انواع پتو نرمینه دونفره

شرکت پتو نرمینه از تولید کنندگانی است که محصولات خود را با نام های تجاری مختلفی به بازار عرضه می نماید و در این میان، می توان به مواردی همچون، پتو نرمین اشاره نمود که هم به صورت ساده و هم طرحدار، قابل تولید و عرضه هستند.

اندازه استانداردی که برای تولید پتو نرمین، مورد استفاده قرار می گیرد، ۲۲۰*۲۴۰ سانتیمتر بوده و وزن آن نیز ۳۳۰۰ گرم خواهد بود.

پتو نرمینه سوپر شقایق

پتو نرمینه سوپر شقایق مدل گل برجسته

همه ما خوب می دانیم که در یک کارخانه پتو بافی، تنها یک محصول تولید نمی شود بلکه محصولات متعددی وجود دارد که با نام های مختلفی ارائه می شود و در خصوص محصولات کارخانه پتو نرمینه، می توان به مواردی همچون پتو سوپر شقایق اشاره نمود.

اگر شما هم تصمیم به خرید عمده پتو نرمینه داشته باشید، خوب است بدانید که به سادگی و با بهترین قیمت های ممکن، این امر برای شما، امکان پذیر شده است.

پتو نرمینه گل برجسته

فروش پتو نرمینه گل برجسته دونفره

فروش پتو نرمینه به صورت عمده از نمونه های گل برجسته و طرح دار با نام های مختلفی انجام می شود که در نتیجه انجام این امر از طریق فضای اینترنت، توانسته ایم بازدهی لازم برای پاسخگویی به حجم بیشتر مشتریان را فراهم آوریم.

شما با انتخاب پتوهای متنوع شرکت نرمینه، می توانید با یک تماس، برای ثبت سفارش محصولات این کارخانه اقدام نمایید.

پتو نرمینه گل برجسته دونفره

قیمت روز پتو نرمینه گل برجسته دونفره

پتو نرمینه گل برجسته بر اساس مدل هایی که دارد، قیمت های متفاوتی هم به همراه خواهد داشت و در نتیجه مشتریانی که تصمیم به خرید عمده پتو نرمینه داشته باشند، نیاز است که از قیمت محصولات مختلف این کارخانه هم مطلع باشند.

پس در نتیجه پاندا خواب می تواند بهترین فرصتی برای همکاری به حساب آید که شما مشتریانی که تصمیم به خرید عمده پتو داشته باشید، بتوانید این محصول را با بهترین قیمت، خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره

مرکز خرید عمده پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره در بازار تهران

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره یکی از محصولات شناخته شده ی کارخانه ی تولید پتوی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده