کالای خواب پاندا
خانه / پتو شادیلون / پتو شادیلون مشهد (۱۶ مدل) | بهترین قیمت خرید عمده پتو ۲۲۰*۲۴۰

پتو شادیلون مشهد (۱۶ مدل) | بهترین قیمت خرید عمده پتو ۲۲۰*۲۴۰

پتو شادیلون مشهد

پتو شادیلون مشهد که توسط گروه تولیدی و صنعتی شادیلون ارائه می شود، با بهترین قیمت از سمت کارخانه، برای فروش عمده، عرضه شده و شما می توانید انواع مدل های پتو چیکا، پتو روشا، پتو آیلار، پتو نیکا و … را انتخاب و سفارش دهید. همچنین هم مدل پتوهای طرح دار وجود داشته و هم شما می توانید برای خرید عمده پتو ساده و تک رنگ، گل برجسته، اقدام نمایید.

تولیدات پتو، شامل نمونه ها و کارهای متعددی می شود که شرکت تولیدی پتو شادیلون، یکی از تولید کنندگان خلاق در بازار پتو می باشد و توانسته، انواع مدل پتوهای یک نفره و دونفره، پتو عروسکی و همچنین مدل پتوهای نوزادی و نوجوان را تولید و عرضه نماید.

چه خوب است که شما هم در راستای فعالیت های تجاری خود، پتو شادیلون را مورد انتخاب قرار دهید چرا که با قیمت درب کارخانه، آماده عمده فروشی این مدل پتوهای ایرانی هستیم.

کارخانه پتو پایا مشهد

کارخانه پتوی پایا مشهد

کارخانه نوبافت شادیلون در شهر مشهد، فعالیت های گسترده ای در صنعت پتو بافی داشته به گونه ای که محصولات متعددی را به بازار، عرضه نموده و از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • پتو مسافرتی
  • پتو نوزادی
  • پتو نوجوان
  • پتو جوان
  • پتو یک نفره
  • پتو دونفره

این ها کلیات تولیدات بخش پتو بافی شرکت شادیلون می باشد که در هر کدام از این موارد، موفق به بافت پتو گل برجسته با طرح ها و مدل های متنوع شده است.

اگر بخواهیم در خصوص پتوهای مسافرتی شادیلون صحبت کنیم، می توان به ویژگی هایی نظیر اندازه پتو مسافرتی پایا اشاره نمود که دارای دو سایز ۱۵۰*۲۲۰ و ۲۰۰*۲۲۰ سانتی متر مربع می باشد.

در نظر داشته باشید که گزینه اول، پتو یک نفره مسافرتی و گزینه دوم هم پتو دونفره مسافرتی می باشد و در خصوص ترکیب رنگی این مدل پتو هم شما می توانید با ۱۶ رنگ متنوع، اقدام به سفارش عمده نمایید.

تولید این مدل پتو تک نفره ایرانی با الیاف پلی استر و میکروفایبر انجام می شود تا وزن سبک تری ایجاد نماید و در خصوص وزن پتو یکنفره پایا باید گفته شود که وزنی معادل ۱۶۷۵ گرم دارد.

بدون شک، هم قیمت ارزان و هم وزن سبک این مدل پتو ایرانی، عاملی بر آن خواهد بود که در زمینه های متعددی بتوان از آن استفاده نمود و برای سفارش عمده این محصول، می توانید با ما در تماس باشید.

پتو نوجوان شادیلون

بهترین مدل پتو نوجوان شادیلون

پتو نوجوان هم به عنوان یک بخش دیگر از زمینه های فعالیتی شرکت پتو شادیلون می باشد که تولیدات خود را با سایز استاندارد ۱۴۰ در ۱۱۰ سانتی متر ارائه می نماید و طرح ها و رنگبندی های متنوع این مدل پتو هم به نوبه خود، از مزیت های این محصول به حساب می آید.

در بازار رقابتی امروزی، اگر می خواهید به موفقیت های تجاری دست یابید، نیاز است که بتوانید محصولات مورد نیاز خود را با تنوع و از کارخانه تولید کننده خریداری نمایید و پتو نوجوان شادیلون هم یکی از مواردی خواهد بود که نیاز است که شما بتوانید با این ویژگی ها خریداری نمایید.

در خصوص این مدل پتو که مناسب برای سن نوجوان می باشد، باید گفته شود که وزن خالص آن ۱۳۰۰ گرم بوده و در رنگ های شاد و متنوع می توان به خرید عمده پتو، اقدام نمود.

اما جنس پتو گل برجسته نوجوان شادیلون هم از الیاف پلی استری بوده و برای حفظ سلامتی فرزندان، گزینه مناسبی خواهد بود. این مدل پتو با توجه به مقاومت و کیفیت مناسبی که دارد، برای شستشو با ماشین لباسشویی و یا دست، مناسب خواهد بود.

به هر حال برای خرید عمده انواع پتو ایرانی شادیلون برای بازار داخلی و یا صادرات، می توانید به جهت دریافت قیمت کارخانه، با ما در تماس باشید.

فروش عمده پتو چیکا

فروش عمده پتو چیکا

در میان مدل پتوهای تولیدی شرکت شادیلون در مشهد، طرح های متعددی را می توان نام برد که یکی از آن ها، پتو چیکا بوده و این مدل پتو گل برجسته تک رنگ و گل دار را شما می توانید با تنوع زیادی خریداری نمایید.

خرید پتو گل برجسته چیکا، می تواند یک انتخاب مناسب هم برای پخش و هم برای هتل ها و … باشد و تولید این محصول ایرانی، با وزن ۲۸۰۰ گرم و ابعاد ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر انجام می شود و از طرفی، در بافت آن هم از الیاف پلی استر استفاده شده تا شاهد نهایت کیفیت و مقاومت و همچنین زیبایی این محصول باشیم.

بسته بندی پتو چیکا در کارتن های ده عددی انجام می شود اما گاها، نیازی که از سمت مشتریان مطرح می شود، مربوط به این است که بتوان راهکارهایی اعمال نمود تا بتوان به کاهش هزینه های باربری، اقدام نمود.

به همین دلیل، امکان باز نمودن کارتن و قرار دادن آن در گونی هم وجود دارد تا از این طریق، تعداد کارتن های بیشتر را با تعداد بسته بندی های کمتر، به مقاصدی که شما مد نظر دارید، ارسال نماییم و این امر از سمت شرکت ما، قابل انجام خواهد بود تا بتوانیم به کاهش هزینه های جانبی شما عزیزان، اقدام نماییم.

پتو دونفره آیلار

سفارش مستقیم پتو دونفره آیلار

پتو دونفره آیلار هم انتخاب مناسبی خواهد بود که شما بتوانید در جهت سفارش عمده آن اقدام نمایید اما بدون شک، نیاز است که از مشخصات این مدل پتو دونفره گل برجسته هم اطلاعاتی در دست داشته باشید.

این مدل پتو دونفره ایرانی که تولید آن با اندازه ۲۲۵*۱۹۵ سانتیمتر و وزن ۲۸۰۰ گرم انجام می شود، یک مدل پتو راشل یک لایه می باشد که در طرح و رنگ بندی های متنوع و با الیاف پلی استر تولید می شود.

با توجه به این که تولیدات پتو شادیلون دارای نمونه ها و طرح های بسیار متنوعی می باشد، به همین دلیل، موفق به کسب بازار بهتری هم در ایران و هم در خارج از کشور شده است اما با تمامی این تفاسیر، در تلاشیم تا با افزایش ظرفیت تولید پتو، بتوانیم پاسخگویی سریع تری را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

علاوه بر طرح و نقش پتو، نکته مهم تری که وجود دارد مربوط به این است که محصولات پتو شادیلون با بهترین و مقاوم ترین بسته بندی ها عرضه می شوند تا بتوان آن ها را به دورترین نقاط هم با اطمینان، ارسال نمود.

قیمت پتوی آتیس

قیمت پتوی آتیس نوبافت شادیلون

یکی از تولیدات جدید پتوی نوبافت شادیلون، اختصاص به پتو دونفره آتیس دارد و قیمت پتو آتیس هم متناسب با وزن و همچنین ضخامت و طرح هایی که دارد، از سمت شرکت تولید کننده تعیین می شود.

در صورت انتخاب پتو آتیس گل برجسته، می توانید از وزن ۳۵۰۰ گرم با ابعاد ۲۲۵ * ۱۹۵ سانتی متر برخوردار شوید و این محصول پلی استری، بدون شک می تواند انتخاب مناسبی برای پخش کنندگان ملزومات خواب در بازار به حساب آید چرا که هم از یک وزن مناسب برخوردار است و هم این که تنوع طرح های آن به گونه ای خواهد بود که می تواند نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان را رفع نماید.

همه ما به خوبی می دانیم که در بازار امروز، تولید کنندگان پتو با نام ها و برندهای متعددی فعالیت می نمایند اما پتو شادیلون به عنوان یکی از مارک های شناخته شده ایرانی به حساب می آید که تولیدات گسترده ای را در زمینه پتو، به بازار عرضه نموده است.

پتو نوزادی شادیلون

پخش عمده پتو نوزادی شادیلون

پتو نوزادی و کودک شادیلون طرح ماه و خرسی هم می تواند یک پتوی نرم و گرم و لطیف باشد که تولید این مدل پتو کودک، با ابعاد ۱۱۰ در ۸۰ سانتی متر انجام می شود و دوردوزی کردن این پتو هم به نوبه خود، یکی از ویژگی های بارز این محصول به حساب می آید.

اگر در زمینه سیسمونی نوزاد فعالیت می نمایید، بدون شک پتو نوزاد هم می تواند یکی از ملزومات مهم و ضروری باشد که شما با انتخاب پتو عروسکی شادیلون، این محصول را با بهترین کیفیت و بهترین طرح، می توانید خریداری نمایید.

خرید اینترنتی و قیمت انواع پتوی بچه گانه که از سمت این مجموعه ارائه شده، بستری امن را برای سفارش عمده پتو دختر و پسر و همچنین انواع مدل پتو ژله ای را فراهم ساخته است که در میان آن ها می توان به طرح خرسی و کارترز اشاره نمود.

تمامی این تولیدات پتو به دلیل این که از الیاف خوب و استاندارد، تولید شده اند، کیفیت بالا، طول عمر مناسب به همراه رنگ بندی های شیک را به همراه دارند.

پتو یک نفره نیکا شادیلون

فروش عمده پتو یک نفره نیکا شادیلون

پتو نیکا گل برجسته تک رنگ و یا گل دار، با طرح و رنگ بندی های مشابه پتو چیکا تولید می شود اما این سوال مطرح می شود که با وجود طرح و رنگ های مشابه، چرا نام های متفاوتی دارند؟

در این خصوص باید گفته شود که کیفیت پتو چیکا، ۱٫۵ برابر پتو نیکا می باشد و این به منزله آن خواهد بود که محصولات پتو نیکا، به اندازه جزیی، کیفیت پایین تری دارند اما این کیفیت پایین تر، مربوط به وجود لک و یا زدگی و … خواهد بود که به هنگام تولید، ایجاد شده است.

اما صرفا، به تغییر نام پتو نپرداخته ایم بلکه این امکان را هم فراهم ساخته ایم که مشتریان بتوانند با انتخاب پتو نیکا، هزینه های کمتری هم پرداخت نمایند و با در نظر داشتن این توضیحات، شما می توانید انواع پتو نیکا و یا چیکا را مورد انتخاب خود قرار دهید.

خرید مرغوب ترین انواع پتو خانگی و مسافرتی از کارخانه تولید کننده پتو، بدون شک می تواند قیمت های پایین تری به همراه داشته باشد اما یک شرکت تولیدی پتو، زمانی حاضر به فعالیت های تجاری می شود که شما بتوانید حجم های سفارشی بالایی را ارائه نمایید و آمادگی همکاری از طریق این مجموعه با کلیه شهرها را خواهیم داشت.

پتوی شادیلون مدل روشا

خرید اینترنتی پتوی شادیلون مدل روشا

در میان لیست قیمت پتو ارائه شده از سمت گروه تولیدی شادیلون، پتو مدل روشا هم به چشم می خورد که این مدل پتو گل برجسته یک نفره، با ابعاد ۲۲۰ * ۱۴۰ سانتی متر تولید می شود و برای دریافت قیمت و خرید پتو روشا، ساده ترین راه ایجاد شده، مربوط به راه های ارتباطی این سایت خواهد بود.

مرکز خرید عمده پتو، با ایجاد موقعیت خرید اینترنتی پتو روشا یک نفره، بهترین ساختار را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا شما بتوانید در بازار تجاری امروزی، به بهترین شکل، اقدام به فعالیت نمایید و تامین عمده انواع مدل پتو را از طریق این سایت می توانید به انجام رسانید.

قیمت عمده پتو شادیلون مسافرتی

پتو مسافرتی شادیلون هم گزینه مناسبی برای خرید عمده خواهد بود که به دلیل ارائه قیمت عمده پتو در این سایت، تمامی مشتریانی که قصد تجارت موفق و پرسود در این بازار را دارند، به سادگی می توانند برای تامین عمده محصولات خود، اقدام نمایند.

این مدل پتو مسافرتی، با نام تجاری پتو پایا و یا پتو تیسا ارائه می شود که هم نمونه های ساده آن تولید می شود و هم شاهد تولید و بافت پتو گلدار مسافرتی هم هستیم تا مشتریان از قدرت خرید خوب و بالایی برخوردار باشند.

پتو مسافرتی گروه تولیدی و صنعتی شادیلون با دو سایز استاندارد تک نفره و دونفره تولید می شود که در لیست قیمت پتو دریافت شده از سمت کارخانه، شما می توانید این مدل پتو را هم مشاهده و برای سفارش عمده آن اقدام نمایید.

قیمت پتو گل برجسته شادیلون

قیمت پتو گل برجسته شادیلون مدل دیاموند

و حالا نوبت به معرفی و عرضه پتو گل برجسته دیاموند می رسد که این مدل پتوی خوب و استاندارد شادیلون هم در میان فعالیت های تجاری ملزومات خواب، توانسته به کسب جایگاه ویژه و خوب، اقدام نماید.

سایت خرید پتو دیاموند امکان دریافت قیمت ارزان را برای مشتریان خرید عمده پتو فراهم می آورد و این مسئله، در نتیجه عرضه مستقیم پتو از درب کارخانه، امکان پذیر شده است.

اگر خریدار عمده پتو دیاموند دونفره هستید، خوب است بدانید که کارخانه تولید کننده می تواند بهترین بستر و فضایی باشد که شما قابلیت ثبت سفارش انواع پتو گل برجسته را خواهید داشت و حتی اگر در شهرهای دورتری باشید هم از طریق این فضای مجازی ایجاد شده، می توانید به ثبت سفارش انواع پتوی مد نظر خود اقدام نمایید.

پتو عمده از کجا بخرم بهتره؟ اگر شما هم دغدغه یافتن پاسخ مناسب به این سوال را دارید، خوب است بدانید که همراهی ما، به شما این قابلیت را خواهید داد که بتوانید از بهترین قیمت ها و بهترین مدل پتو ها بهره مند شده و یک تجارت مطمئن را پایه ریزی نمایید.

قیمت پتو گل برجسته شادیلون

مشخصات تعداد در کارتن پتو های شادیلون

یکی از سوالات متداول و پر تکرار در خصوص خرید پتو به صورت عمده از طرف خریداران عمده و فروشگاهها این است که در هر کارتنی چه تعداد پتو قرار می گیرد. برای پاسخ به این سوال باید بداین که تعداد پتو در کارتن برای هر یک از پتوهای شادیلون بسته به حجم و وزن متغیر است. دز ادامه توضیحات مفصلی در این خصوص برای آشنایی شما ارائه شده است.

  1. پتو شادیلون مشهد گل برجسته یک نفره مدل چیکا : تعداد در کارتن ۹ عدد

  2. پتو شادیلون دونفره گل برجسته صادراتی: تعداد در کارتن ۸ عدد

  3. پتو مسافرتی شادیلون دونفره مدل تیسا : تعداد در کارتن ۱۴ عدد

  4. پتو شادیلون مسافرتی تک نفره مدل تیسا : تعداد در کارتن ۱۶ عدد

تعداد در کارتن پتو های شادیلون

صادرات پتو شادیلون مشهد به عراق – خرید ماشینی شادیلون

بازار عراق ، مهم ترین و پرتقاضاترین بازار هدف صادراتی پتو در ایرانبه شمار می رود. عمده فروشان شورجه در بغداد به خوبی این را می دانند. صادرات پتو شادیلون به عراق از سمت مرزهای جنوبی مانند مهران ، شلمچه و .. از سمت مرزهای غربی و شمالی مانند باشماق در حجم های گسترده ای انجام می شود. خرید ماشینی پتو شادیلون به عراق برای این روش مرسوم است. صادرات پتو شادیلون مشهد به عراق مستقیم از انبارهای کارخانه در مشهد بارگیری و به سمت مرزها ارسال می شود. پتو شادیلون مشهد گل برجسته دونفره ، پتو چیکا گل برجسته یک نفره ، انواع پتو مسافرتی یک نفره و دونره تیسا از جمله پتوهای معروف نوبافت شادیلون مشهد به شمار می روند.

صادرات پتو شادیلون به عراق

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتو شادیلون تک‌رنگ

پتو شادیلون تک‌رنگ | کارخانه شادیلون کجاست؟؟ | قیمت پتو شادیلون

پتو شادیلون تک‌رنگ یکی از مدل‌های زیبا و جذاب بازار است. این پتو در انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده