کالای خواب پاندا
خانه / پتو یک نفره / پتو یک نفره گل برجسته | بهترین پتو برای صادرات | پتو پاندا

پتو یک نفره گل برجسته | بهترین پتو برای صادرات | پتو پاندا

پتو یک نفره گل برجسته

پتو یک نفره گل برجسته به عنوان یک پتوی تولیدی از سمت شرکت و کارخانه ریسندگی و بافندگی گلفام می باشد. اگر به دنبال بهترین پتو برای صادرات هستید، شرکت پتو پاندا می تواند بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد نماید. بدون شک، پتو ایرانی مارک گلفام هم گزینه پیشنهادی مناسبی خواهد بود که تولیدات این شرکت، با تنوع و طرح هایی که دارد، یکی از اولین پیشنهادات ما به حساب می آید.

شرکت های تولید کننده پتو، امروزه در حال رقابت بر سر کیفیت، قیمت و همچنین طرح و مدل های عرضه شده می باشند و در راس آن ها، می توان به معرفی شرکت تولید کننده پتو گلفام پرداخت.

راه اندازی این شرکت و گروه تولیدی و نساجی پتو در بازار ایران، به نوبه خود، تاثیر بسزا و موثری در این داشته که بتوانیم به تامین نیاز بازار داخلی و حتی خارجی کشور اقدام نماییم و به همین دلیل است که به جهت عرضه مستقیم محصولات این شرکت، روش های متعددی را اتخاذ نموده ایم.

کارخانه تولید پتو با مارک گلفام

کارخانه تولید پتو با مارک گلفام

راه اندازی و تاسیس کارخانه پتو گلفام، از سمت آقای مسعود میرلوحی انجام شده است که این فرد، با سرمایه گذاری که در احداث این کارخانه داشته، توانسته به رشد و رونق اقتصادی کشور، کمک شایانی نماید.

این کارخانه، در شهرک صنعتی قزوین، مشغول به فعالیت می باشد به گونه ای که توانسته، محصولات زیر را در خط تولید خود قرار بدهد:

 • انواع پتو
 • منسوجات خانگی
 • کالای خواب
 • روفرشی
 • پارچه

بدون شک، در خصوص هر یک از این محصولات هم، زیرشاخه هایی را ارائه می نماید که بتواند نیازهای بیشتری را پاسخگو باشد.

با وجود این که کارخانه، در شهر قزوین فعالیت می نماید، اما به منظور پاسخگویی بهتر و سریع تر به مشتریان خود، این قابلیت را فراهم ساخته ایم که مشتریان را از تهران هم پاسخگو باشیم.

این سخن به آن معنا می باشد که اگر شما، قصد مراجعه حضوری هم داشته باشید، این قابلیت برای شما فراهم خواهد بود که بتوانید این امر را از طریق حضور در تهران، به انجام رسانید.

خط تولید به کار گرفته شده برای بافت پتو و همچنین نوع الیاف مورد استفاده در این زمینه، تماما برروی جنس و نتیجه نهایی کار، تاثیرگذار بوده است به گونه ای که امروزه توانسته ایم بهترین و جدیدترین مدل پتوهای ممکن را تولید و به بازار ارائه نماییم.

پتو تک نفره گل برجسته

پتو تک نفره گل برجسته تولید گلفام

پتو تک نفره به عنوان یک نیاز اساسی و مهم در بازار به حساب می آید که مشتریان می توانند این نیاز خود را در میان تولیدات شرکت نساجی گلفام، رفع نمایند.

پتو مارینا را یکی از پتوهای شرکت گلفام می توان معرفی نمود که در بهترین طرح و با الیاف پلی استری و آکرلیک تولید می شوند.

نوع رنگ بندی به کار رفته در بافت پتو از یک سو و همچنین طرح های چاپ شده برروی آن، از فاکتورهای موثری خواهند بود که بدون شک می توانند برروی کیفیت و قیمت نهایی کار، تاثیر گذار باشند.

شرکتی مانند گروه نساجی گلفام، عرضه کننده پتوهایی می باشد که در بازار امروزی، از میزان مصرف بالاتری برخوردار هستند و پتو یک نفره و پتو دونفره، طرح های تک رنگ و گل دار از انواع محصولات قابل معرفی این شرکت خواهد بود.

اما تنها معرفی این محصولات، کافی نبوده و مشتریانی که قصد خرید عمده را دارند، به دنبال آن هستند که بتوانند انواع پتو را از بازار، به صورت مستقیم خریداری نمایند.

فروش عمده و مستقیم پتو از کارخانه

فروش عمده و مستقیم پتو از کارخانه

بدون شک، هیچ کارخانه ای نه در ایران، بلکه در هیچ یک از کشورهای جهان نمی توان یافت که به صورت مستقیم از درب کارخانه خود، با مشتریان، ارتباط برقرار نماید.

اما این قابلیت وجود خواهد داشت که با ترفندهایی، بتوان فروش از کارخانه را امکان پذیر نمود و یکی از این ترفندهایی که برای فروش پتو به صورت عمده به کار گرفته ایم، مربوط به فروش اینترنتی خواهد بود.

در دنیای مدرن امروزی که اینترنت به عنوان یک ابزار پرکاربرد به حساب می آید، این قابلیت را ایجاد نموده تا بتوانیم با مشتریانی که داریم، بدون نظر داشتن موقعیت مکانی آن ها، ارتباط مستقیم داشته باشیم و این، سوای آن است که شما بخواهید مراجعه حضوری برای خرید داشته باشید.

در این فرصتی که ایجاد نموده ایم، به دنبال آن هستیم تا افرادی که قصد خرید عمده پتو گل برجسته و یا ساده را دارند، نیازی به این نداشته باشند که با واسطه ها، ارتباط برقرار نمایند و بدون شک، این واسطه ها هم عاملی بر آن خواهند بود که حاشیه سودآوری شما، کاهش یابد.

پس چه خوب است که از موقعیت ایجاد شده، استفاده لازم به جهت خرید عمده پتو را داشته باشید که بدون شک، می توانیم شما را از بهترین و جدیدترین محصولات، مطلع نماییم.

آمار صادرات پتو ایرانی

آمار صادرات پتو ایرانی به عراق

عراق به عنوان یکی از کشورهایی می باشد که صادرات خوبی از ایران، به بازار آن انجام می شود و در میان محصولات متعددی که به این کشور ارسال شده است، می توان به انواع پتو اشاره نمود که در ادامه به تجزیه و تحویل و آمار صادرات پتو در سال ۹۸، خواهیم پرداخت.

مرز مهران و ایلام به عنوان یکی از مرزهای خروج بار از ایران به سمت عراق می باشد که در خصوص صادرات پتو و زیرانداز و محصولاتی از این دست، از ابتدای سال ۹۸ تا کنون، نزدیک به هفت میلیارد ریال، برآورد شده است و این رقم، تنها مربوط به همین یک مرز می باشد و این در حالی است که در خصوص محصولاتی با hs کد ۶۳۰۱۴۰۰۰ هم که از مرز مهران و ایلام خارج شده اند، می توان به عدد بیش از پنج میلیارد ریال اشاره نمود.

این آمارها حاکی از آن است که به سادگی می توان با سرمایه ای کم، به دنبال سودآوری های زیاد بود و این در حالی است که در بازار ایران، تولیدات زیادی در خصوص محصولات پتو، به بازار ارائه شده است.

صادرات پتو به بازار عراق می تواند با انتخاب پتو سیلک، پتو مینک و یا انواع پتو نمدی انجام پذیرد که در هر کدام از این موارد، توانسته ایم بهترین و جدیدترین محصولات را در اختیار تاجران خود قرار بدهیم.

موقعیت صادرات پتو به کشورهای همسایه

موقعیت صادرات پتو به کشورهای همسایه

پس از معرفی عراق، به عنوان یکی از بازارهای مصرفی پتو ایرانی، کشورهای دیگری هم هستند که شاهد صادرات پتو ایرانی به آن ها هستیم و از جمله می توان به ترکمنستان، افغانستان، قزاقستان، آذربایجان و قطر و روسیه اشاره نمود و در خصوص هر کدام از این کشورها هم آمار جالبی به دست آورده ایم.

باجگیران، یکی از پل های ارتباطی میان ما و کشور ترکمنستان می باشد که بر اساس برآوردهای انجام شده در سال ۹۸، صادراتی بالغ بر یک میلیارد ریال به این کشور داشته ایم و این عدد، یک عدد خوب و رقابتی می باشد که بتوان انگیزه زیادی برای ارتباط با این کشور داشت.

اما در نظر داشته باشید که لطف آباد هم می تواند یکی از مسیرهای ارتباطی میان ما و ترکمستان به حساب آید که کمک نموده تا بتوانیم در این سال، به صادرات پتو، با عددی بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال، اقدام نماییم.

پس چه خوب است که از این موقعیت های خوب، استفاده نمایید و اگر تمایل به فعالیت های تجاری در عرصه کالای خواب دارید، با انتخاب محصول پتو ایرانی، برای تامین عمده و مستقیم آن، با ما در تماس باشید.

محصولات پتو گلفام که در دسته بندی پتو سیلک قرار دارد، گزینه های خوب و مناسبی خواهند بود که شما می توانید در جهت تامین آن، با ما در ارتباط باشید تا از درصد تخفیف های مستقیم کارخانه هم بهره مند گردید و در جهت ارسال این سفارشات، به تمامی شهرها، آمادگی لازم را با هزینه های پایین، خواهیم داشت.

مرزهای صادرات پتو به عراق

مرزهای صادرات پتو به عراق

کشور ایران با عراق، از طریق مرزهای متعددی در ارتباط می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مهران و ایلام
 • پرویز خان
 • چذابه
 • کرمانشاه
 • باشماق
 • پیرانشهر
 • مهاباد
 • بازارچه کیله سردشت

در میان تمامی این مرزها، مرز مهران و ایلام به عنوان یکی از مرزهایی خواهد بود که بیشترین میزان خروج محصولات پتو را داشته است و این هم با توجه به موقعیت این مرز و گمرک آن خواهد بود.

وجود این مرزهای ارتباطی مختلف، به مشتریان این قابلیت را می دهد که با توجه به موقعیت خود، بتوانند مرز مناسب را انتخاب نمایند و صادرات ساده تری را تجربه نمایند.

چه خوب است که اگر شما هم خواهان این امر هستید که در مسیر صادرات پتو فعالیت نمایید، انجام این کار را تحت نظر کارشناسان و مشاورین مجرب به انجام رسانید. چه بسا، انجام این کار، می تواند شما را با مسیرهای ساده و کم هزینه تری آشنا نماید تا از این طریق هم بتوانید به افزایش حاشیه سودآوری خود اقدام نمایید.

موقعیتی که در آن قرار دارید، به سادگی می تواند شما را از این امر بهره مند سازد که بتوانید انواع مدل پتو را برای امر صادرات، سفارش دهید و در هر مکان و موقعیتی که مد نظر داشته باشید، این مدل پتوها را دریافت نمایید.

بهترین قیمت خرید عمده پتو

بهترین قیمت خرید عمده پتو برای صادرات

حال که با آمار صادرات پتو آشنا شدید، نیاز به این خواهید داشت که بتوایند محصولات پتو را هم با بهترین قیمت، خریداری نمایید و در این میان، با پیشنهاد پتو ایرانی گلفام، این قابلیت هم ایجاد شده که شما بتوانید پتوی مورد نیاز خود را با بهترین طرح و جدیدترین مدل ها، تامین نمایید.

ارائه یک قیمت مشخص در خصوص پتو، در بازار ایران، به دلیل نوساناتی که وجود دارد، از طریق سایت، امکان پذیر نخواهد بود و به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم که اگر متقاضی کسب اطلاعاتی در خصوص قیمت پتو و یا مدل های موجود هستید، با تیم فروش ما در تماس باشید که شما را در این خصوص، راهنمایی می نمایند.

اما این تماس، نه صرف این که بخواهید قیمت پتو را به دست آورید بلکه باید به شما این قابلیت را هم بدهد که بتوانید برای ثبت سفارشات خود نیز اقدام نمایید.

پس چه خوب است که با ما در تماس باشید تا هم، اطلاعات لازم در خصوص لیست محصولات صادراتی پتو را به دست آورید و هم در زمینه نحوه سفارش پتو، آشنا شوید.

نحوه سفارش پتو از درب کارخانه

نحوه سفارش پتو از درب کارخانه

تجارت های کلان و بین المللی، نیاز به ارتباط با افراد تولید کننده دارد و سفارش پتو از درب کارخانه هم از جمله اموری محسوب می شود که امر صادرات، مورد نیاز خواهد بود.

اما برای مشتریانی که در نقاط دورتری از کارخانه هم قرار دارند، با توجه به روش ها و راهکارهای مدرنی که مورد استفاده قرار گرفته است، به خوبی توانسته ایم این قابلیت را فراهم آوریم که بتوانند به خرید عمده پتو اقدام نمایند.

اما از جمله این راهکارهای قابل بیان، مربوط به فروش اینترنتی پتو می باشد که در جهت، یکسان سازی قیمت ها و همچنین کوتاه نمودن دست واسطه ها انجام شده است و چه بسا، شما هم ضمن استفاده و برخورداری از چنین موقعیتی، بتوانید به یک محصول خوب و باکیفیت، دست یابید.

وجود دفاتر فروش در برخی شهرها هم به جهت این که شما بتوانید با امنیت و اعتماد بیشتری خرید نمایید، امکان پذیر شده است و از جمله این شهرها، تهران خواهد بود تا راحتی بهتری را برای شما مشتریان، امکان پذیر نماییم.

تمامی این راهکارهای ارائه شده برای سفارش پتو، بدان جهت است که بتوانیم با مشتریانی که قصد سفارش عمده را دارند، بتوانند انجام این کار را بدون واسطه به انجام رسانند و طی این کار، به قیمت های رقابتی هم دست یابند.

پاندا خواب

پتو تک رنگ گل برجسته مرغوب

با تمامی این صحبت هایی که کردیم، اگر به دنبال خرید پتو گل برجسته مرغوب هستید، این سایتی که در آن قرار دارید می تواند به شما این فرصت را بدهد که انتخاب درست و آگاهانه ای داشته باشید چرا که بهترین محصولات پتو را به شما پیشنهاد می نماییم.

پتو تک رنگ و یا گلدار، پتو تک نفره یا دونفره، پتو گل برجسته یا ساده، از محصولاتی هستند که شما تماما می توانید از این مرکز، آن ها را بخواهید و بهترین قیمت ها هم به دلیل فروش بی واسطه از کارخانه، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سفارش پتو با یک تلفن، به طور چشم گیری می تواند به کاهش هزینه های جانبی شما کمک نماید و این نکته هم در تجارت های کلان، بسیار حائذ اهمیت خواهد بود که شما هم به منظور بهره مندی از چنین مزیتی، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره

مرکز خرید عمده پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره در بازار تهران

پتوی نرمینه گلدار برجسته یکنفره یکی از محصولات شناخته شده ی کارخانه ی تولید پتوی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده