کالای خواب پاندا
خانه / روتختی / شرکت تولیدی روتختی صادراتی در انواع مختلف: نوجوان….

شرکت تولیدی روتختی صادراتی در انواع مختلف: نوجوان….

شرکت تولیدی روتختی

شرکت تولیدی روتختی در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت دارد. در این شرکت‌ها انواع مدل‌های متنوع روتختی یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود. برای تولید روتختی‌ها از الیاف و جنس پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. همچنین نوع دوخت روتختی‌ها باهم متفاوت است. ازاین‌رو روتختی‌ها با قیمت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. طرح و رنگ روتختی‌ها نیز بسیار متنوع است و می‌توان انواع رنگ‌ها و طرح‌های جدید و سنتی روتختی را خریداری کرد. شرکت‌های تولیدی روتختی‌ها را توسط نمایندگی‌های فروش و سایت‌های فروش آنلاین عرضه می‌کنند.

روتختی سه‌بعدی نوجوان

شرکت تولیدی روتختی | روتختی سه بعدی

روتختی‌ها دارای مدل‌ها و طرح‌های مختلفی است. مدل‌های نوجوان این روتختی‌ها با ابعاد یک‌نفره تولید می‌شوند. این روتختی‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند و تعداد اجزاء آن‌ها متفاوت است. روتختی سه‌بعدی نوجوان یکی از روتختی‌های زیبا و جدید است. این روتختی دارای انواع مختلفی است. برخی از جدیدترین مدل‌های این روتختی عبارت‌اند از:

  • روتختی مخمل: روتختی‌های مخمل سه‌بعدی معمولاً برای دخترهای نوجوان مورداستفاده قرار می‌گیرند. تاروپود این روتختی‌ها بسیار مستحکم بوده و درنتیجه دچار گسستگی بافت نمی‌شوند. روتختی‌های مخمل با طرح‌های متنوعی تولید می‌شوند.
  • روتختی پلی‌استر: پارچه پلی‌استر نیز یکی از پارچه‌های ارزان‌قیمت و مقاوم است که جهت تولید روتختی سه‌بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روتختی‌های پلی‌استر بسیار سبک بوده و شستشوی آن‌ها راحت می‌باشد. این روتختی‌ها دارای ثبات رنگ می‌باشد.
  • روتختی پنبه‌ای: پارچه پنبه‌ای نیز یکی از پارچه‌های مرغوب و باکیفیت است که جهت تولید روتختی سه‌بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روتختی‌های سه‌بعدی از الیاف طبیعی تولید می‌شوند و کاملاً ضد حساسیت هستند. این روتختی‌ها به علت دارا بودن پارچه باکیفیت و مرغوب معمولاً دارای قیمت بیشتری هستند.

شرکت تولیدی روتختی انواع مدل‌های زیبا و جدید روتختی نوجوان را عرضه می‌کند.

صادرات روتختی دونفره ایرانی

شرکت تولیدی روتختی | صادرات روتختی

روتختی‌های دونفره نیز دارای برندهای ایرانی و خارجی هستند. برخی از مدل‌های روتختی پرفروش این کالا عبارت‌اند از:

صادرات روتختی دونفره ایرانی به کشورهای مختلفی امکان‌پذیر است. این روتختی‌ها را بازرگانی‌ها و شعب مختلفی به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان و… صادر می‌کنند. می‌توان روتختی‌ها را از طریق شرکت تولیدی روتختی خریداری کرده و جهت صادرات مورداستفاده قرار داد.

شرکت تولیدی روتختی

شرکت تولیدی روتختی

پاندا خواب یکی تولیدکنندگان اصلی کالای خواب است. ملزومات خواب پاندا از بهترین پارچه‌ها تولیدشده و دارای دوخت محکم و مناسبی هستند. این مجموعه جزء تولیدکنندگان و شرکت تولیدی روتختی نیز محسوب می‌شود. می‌توان انواع مدل‌های روتختی را از طریق این مجموعه خریداری کرد. پاندا درزمینهٔ صادرات کالای خواب و روتختی نیز فعالیت می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر (۵۰ مدل) | دیجیتال | ساتینت

سرویس روتختی ۴ تکه یکی از مدل‌های زیبا و پر تقاضای بازار است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده