کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ابریشمی / تولیدی روفرشی پشت کش‌دار کدهای ۱ تا ۱۰ | روفرشی اصلی ابریشمی

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار کدهای ۱ تا ۱۰ | روفرشی اصلی ابریشمی

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار این کالا را در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌کند. روفرشی‌های کش‌دار یکی از انواع مدل‌های جدید و زیبا محسوب می‌شوند که از فروش خوبی برخوردارند. این نوع روفرشی‌ها دارای اندازه‌های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری است. میزان قیمت این روفرشی‌ها متفاوت است. هراندازه ابعاد روفرشی بزرگ‌تر باشد میزان قیمت آن افزایش خواهد یافت. الیاف و نخ به‌کاررفته در روفرشی‌ها متفاوت است. می‌توان روفرشی‌های مختلف را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدکننده خریداری کرد. همچنین خرید این کالا از طریق نمایندگی‌های مجاز و معتبر نیز امکان‌پذیر است.

روفرشی پشت کش‌دار ابریشمی اصل

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار | روفرشی ابریشمی

یکی از الیافی که جهت تولید روفرشی مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ نخ ابریشم است. روفرشی‌های ابریشمی قیمت بیشتری نسبت به سایر روفرشی‌ها دارند. علت این اختلاف قیمت کیفیت بالا و طراحی زیبا می‌باشد. در نساجی روفرشی این کالا از بهترین نخ ابریشم تولید می‌شود. همچنین طرح به‌کاررفته در این روفرشی‌ها می‌تواند سنتی یا مدرن باشد. مدل روفرشی‌های ابریشمی نیز متفاوت است. این روفرشی در دو مدل کلی ساده و کش‌دار تولید می‌شود.

روفرشی پشت کش‌دار ابریشمی از فروش بیشتری برخوردار است. اطراف این روفرشی با کش دوخته‌شده است. این کش­ها روفرشی را به زیر فرش متصل می‌کنند. درنتیجه روفرشی‌ها هنگام رفت‌وآمد افراد جمع یا چروک نمی‌شوند. تولیدی روفرشی پشت کش‌دار این کالا را در اندازه‌ها و رنگ‌های متنوع عرضه می‌کند. خرید روفرشی پشت کش‌دار ابریشمی اصل به‌صورت مستقیم از این تولیدی‌ها امکان‌پذیر است.

روفرشی کش‌دار زرکدار طرح جدید

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار | روفرشی زرکدار

یکی دیگر از انواع مدل‌های پرفروش روفرشی، روفرشی‌های مخمل است. روفرشی‌های مخمل دارای چندین نوع مختلف بوده و در مدل‌های دورو و یک‌لایه تولید می‌شوند. روفرشی زرکدار نیز یکی از انواع روفرشی‌های مخمل محسوب می‌شود. این نوع روفرشی از ترکیب مخمل با نخ زرک تولید می‌شود. نخ زرک نوعی نخ براق است که جلوه زیباتری به طرح روفرشی می‌دهد. روفرشی‌های زرکدار دارای دو مدل یک‌لایه و دولایه هستند. مدل‌های دولایه را می‌توان از هر دو طرف استفاده کرد. مدل‌های یک‌لایه دارای انواع ساده و کش‌دار هستند. روفرشی کش‌دار زرکدار طرح جدید در بازار از فروش بسیار خوبی برخوردار است. می‌توان این کالا را به روش‌های حضوری و غیرحضوری از تولیدی روفرشی پشت کش‌دار خریداری کرد.

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار

تولیدی روفرشی پشت کش‌دار

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی روفرشی پشت کش‌دار می‌باشد.
این مجموعه انواع مدل‌های روفرشی ابریشمی، روفرشی طرح ابریشم و روفرشی مخمل را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. پاندا تمامی محصولات خود را با بهترین کیفیت و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش خانم رضوی
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش روفرشی در بازار تهران

مرکز فروش روفرشی در بازاربزرگ تهران کجاست؟

مرکز فروش روفرشی در بازار تهران مدل‌های مختلفی از روفرشی‌های ایرانی و خارجی را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید