کالای خواب پاندا
خانه / تشک سفری / کارگاه تشک مهمان الیافی تولیدی پشم شیشه سبک

کارگاه تشک مهمان الیافی تولیدی پشم شیشه سبک

کارگاه تشک مهمان الیافی
کارگاه تشک مهمان الیافی تولیدی پشم شیشه سبک

تشک مهمان الیافی ازجمله تشک‌های خوب و باکیفیت جدید می‌باشد که در بازار از تقاضای خوبی برخوردار است. درگذشته تشک‌ها با الیافی مانند پنبه و پشم پر می‌شدند. این تشک‌ها اگرچه از الیاف طبیعی بودند اما معمولاً سنگین بودند و فضای زیادی را اشغال می‌کردند؛ ازاین‌رو استفاده از آن‌ها سخت و دشوار بود. تشک‌های جدید از الیاف سبک تولید می‌شوند. این تشک‌ها بسیار کم‌حجم بود و فضای کمی را اشغال می‌کنند. در کارگاه تشک مهمان الیافی؛ تشک‌ها باضخامت‌ها و وزن‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند.

وضعیت صادرات تشک الیافی در ایران چگونه است؟

 صادرات تشک الیافی
وضعیت صادرات تشک الیافی در ایران چگونه است؟

مراکز مختلفی درزمینهٔ تولید تشک فعالیت می‌کنند. در شهرهای متعددی از ایران تولیدی‌های و کارگاه تشک مهمان الیافی فعالیت دارند. اصفهان و تهران برخی از قطب‌های تولید تشک محسوب می‌شوند. درگذشته تشک‌ها بیشتر به روش دست‌دوز تولید می‌شدند؛ اما امروزه تولید تشک بر اساس تکنولوژی و با تجهیزات پیشرفته انجام می‌گیرد. ازاین‌رو تشک‌های ایرانی مطابق با استانداردهای لازم و باکیفیت بسیار بالایی تولید می‌شوند. می‌توان تشک‌ها را با قیمت مناسب از تولیدیها خریداری کرد و آن را به کشورهای مجاور صادر کرد. صادرات تشک الیافی به کشورهایی مانند عراق، افغانستان، ارمنستان، ترکیه و… امکان‌پذیر است.

انواع تشک مهمان الیافی همراه با لیست قیمت

 تشک مهمان الیافی همراه با لیست قیمت
انواع تشک مهمان الیافی همراه با لیست قیمت

تشک مهمان الیافی دارای انواع مختلفی است. در تولید این تشک‌ها از الیافی مانند پشم‌شیشه؛ لایکو، هالو و… استفاده می‌شود. از مشخصات تشک‌های الیافی دارا بودن وزن سبک حجم کم می‌باشد. یکی از انواع پراستفاده این تشک‌ها، تشک پشم‌شیشه است. معمولاً تشک‌های پشم‌شیشه از کیفیت بالایی برخوردارند. این تشک‌ها در ابعاد و وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند. در دوخت تشک‌های پشم‌شیشه از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود. همچنین این تشک‌ها دارای مدل‌های مختلفی مانند زیپ‌دار و بدون زیپ هستند. ازاین‌رو قیمت تشک‌های الیافی بستگی به عوامل متعددی دارد. معمولاً قیمت این کالا توسط کارگاه تشک مهمان الیافی تعیین می‌شود اما به‌طورکلی برخی از عوامل مهم در میزان قیمت این تشک‌ها عبارت‌اند از:

  • درجه کیفی الیاف به‌کاررفته در تشک

  • جنس رویه و پارچه تشک

  • نوع دوخت تشک

  • نوع برند و شرکت تولیدی و… .

برای مشاهده انواع تشک مهمان الیافی همراه با لیست قیمت می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید.

خرید مستقیم از کارگاه تشک مهمان الیافی

کارگاه تشک مهمان الیافی
خرید مستقیم از کارگاه تشک مهمان الیافی

خرید مستقیم از کارگاه تشک مهمان الیافی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد. پاندا خواب یکی از مراکز تولید و پخش عمده تشک الیافی محسوب می‌شود. تشک‌های این مجموعه دارای مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند. می‌توان این تشک‌ها را در ابعاد مختلف و به‌صورت عمده از طریق سایت و یا تماس با واحد فروش پاندا سفارش داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
مدیران فروش خانم رضوی آقای شفیعی
شماره موبایل: 09126987976
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تشک

فروش عمده تشک ارزان سفری+ فیلم کارگاه تولیدی Panda

تشک یکی از کالاهای خواب است که نرم و راحت بوده و در ایجاد خوابی …

دیدگاهتان را بنویسید