کالای خواب پاندا
خانه / روتختی چند تکه / قیمت فروش روتختی چند تکه

قیمت فروش روتختی چند تکه

با ترویج استفاده از تخت خواب به خصوص تشک های طبی، لحاف و تشک های قدیمی جای خود را به تخت خواب داده و این وسیله جزء اصلی ترین وسایل منازل محسوب و از مهم ترین لوازم خریداری شده در جهیزیه نو عروسان می باشد. تخت خواب ها با طرح های متفاوت و زیبا تولید و جهت آراستن آن از روتختی استفاده می شود؛ روتختی ها با طرح و رنگ های مختلف تولید و از پر طرفدارترین نوع آن روتختی چند تکه می باشد.

قیمت فروش روتختی چند تکه

دسته بندی روتختی چند تکه از لحاظ مدل

دسته بندی روتختی چند تکه از لحاظ مدل

با توضیح این موضوع که علاوه بر تزئین تخت خواب و پوشاندن تشک هایی که معمولا سفید رنگ و ساده می باشند توسط روتختی، این وسیله پرطرفدار با توجه به لوازم جانبی که در پکیج های روتختی چند تکه عرضه می گردد به عنوان رو انداز و وسیله گرمایشی جهت حفاظت از سرما در هنگام خواب مورد استفاده قرار می گیرد.

عواملی که جهت خرید یک روتختی مناسب و بادوام می بایست به آن توجه داشت اندازه روتختی می باشد؛ به این معنی که با توجه به تکنفره و دونفره بودن تخت خواب روتختی انتخاب شود. دیگر عامل تعیین کننده در انتخاب روتختی جنس و میزان پشم شیشه مورد استفاده در لحاف روتختی می باشد که در مناطق گرمسیر می بایست روتختی نازک و در مناطق سردسیر روتختی کلفت تر انتخاب شود.

از عوامل دیگر و تاثیرگذار که مهمترین عامل در انتخاب رو تختی می باشد، متناسب بودن رنگ رو تختی، با رنگ سایر وسایل منزل و دیوار ها می باشد. توجه به این موضوع باعث گردیده تولید کنندگان روتختی، به تولید و عرضه روتختی چند تکه اقدام کرده و به همراه آن از جنس و طرح پارچه رویه، روبالشتی، کوسن، بالشتک، روکش لحاف، روکش تشک و در بعضی از مدل های روتختی چند تکه رو انداز نیز تولید و در هنگام عرضه روتختی چند تکه جهت ست بودن لوازم در غالب یک پکیج کامل عرضه می نمایند.

مرکز فروش روتختی چند تکه ارزان

مرکز فروش روتختی چند تکه ارزان

با عنایت به هزینه های گران پرداخت شده جهت تولید و نگهداری لحاف و تشک های قدیمی همچنین آسیب هایی که آن ها به کمر وارد می آوردند و باعث دردهای کمر و پاها می شد، استفاده از تخت خواب افزایش روز افزون یافته و در کنار آن خرید روتختی نیز افزایش یافته است. از این جهت تعداد تولید کنندگان روتختی باتوجه به بازار بزرگ مصرف این وسیله پر کاربرد و بادوام افزایش یافته و به رقابت برای فروش بیشتر منجر گردید. از این بابت آن ها اقدام به عرضه روتختی چند تکه ارزان نمودند. حاصل این رقابت تولید و عرضه مدل های متنوع روتختی چند تکه با طرح و رنگ های گوناگون و روتختی چند تکه ارزان شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

ملحفه کش‌دار تشک دونفره

ملحفه کش‌دار تشک دونفره & تک نفره قابل شستشو | فروش فقط عمده

ملحفه کش‌دار تشک دونفره در انواع و مدل‌های متنوعی تولید و عرضه می‌شود. ملحفه‌ها دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده