کالای خواب پاندا
خانه / تشک تک نفره / قیمت تشک مسافرتی یک نفره ساده زیپ دار + فیلم کارگاه

قیمت تشک مسافرتی یک نفره ساده زیپ دار + فیلم کارگاه

قیمت تشک مسافرتی یک نفره

قیمت تشک مسافرتی یک نفره بر اساس برند و کیفیت مواد اولیه و اندازه ی آن تعیین می شود.در  این نوع تشک ها به دلیل زیپی که در رویه ی آن میخورد امکان تعویض و شستشوی آسان و راحت در آن ها فراهم شده است. قیمت انواع تشک ها و مشخصات آن ها برای راحتی خرید خریداران همیشه در سایت ها قرار داده می شود.

تشک های مسافرتی یک نفره و دو نفره ، یکی از پر کاربردترین تشک ها می باشد که در بین این دو نوع، یک نفره ی آن از بیشترین خریدار را دارد.

تشک های مسافرتی زیپ دار نیز در برابر تشک های مسافرتی معمولی دارای فروش بیشتری می باشد و دلیل این امر، مربوط به سهولت استفاده و راحتی شستشوی این مدل تشک ها خواهد بود.

این که شما بخواهید به یک اقتصاد پرسود، اقدام نمایید، بدون شک نیاز خواهد بود که با یک تولید کننده تشک مسافرتی در ارتباط باشید و برای ما که کارخانه تولید تشک هستیم، تفاوتی ندارد که شما مشتریان از کدام شهر، برای ثبت سفارش اقدام می نمایید، در هر صورت، بهترین قیمت های ممکن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دوخت تشک مسافرتی زیپ دار

دوخت تشک مسافرتی زیپ دار

همان طور که کیفیت و فرم و اندازه ی تشک مسافرتی مهم است به همان اندازه امکان شستشوی آن می تواند مهم و قابل اهمیت باشد.

برای سهولت در شستشوی تشک مسافرتی، آن را زیپ دار می دوزند تا در هنگام کثیف شدن و تعویض این امر به راحتی صورت بپذیرد.

دوخت تشک مسافرتی زیپ دار این شرایط را فراهم آورده تا خریدار بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده کند و نگران شسشتشوی آن نباشد.

اصفهان به عنوان قطب فعالیتی تولید تشک مسافرتی در ایران، به خوبی توانسته نمونه کارهای خوب و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه نماید.

این که شما تشک زیپ دار، کاوردار، با لایه آکاردئونی و … را به صورت عمده بخواهید، تماما در نتیجه ارتباط با کارخانه تولید تشک مسافرتی اصفهان، قابل دستیابی خواهد بود.

تولیدی تشک مسافرتی یک نفره

تولیدی تشک مسافرتی یک نفره با پارچه فلامنت

تولیدی تشک مسافرتی در اکثر شهر ها با برندهای مختلفی در حال عرضه می باشد. یک نمونه از این تشک ها تشک مسافرتی یک نفره است که با پارچه ی فلامنت پوشیده می شود. پارچه ی فلامنت نوعی پارچه است که قابلیت کشسانی دارد و هنگام خواب به شخص احساس خوب و آرامش بخشی را می دهد.

در حال حاضر، نمونه های متعددی از پارچه های فلامنت در حال استفاده در دوخت تشک مسافرتی می باشد که این تنوع طرح، یک مزیت به جهت تولید تشک به حساب می آید.

اما در دوخت تشک، تنها فاکتوری که مد نظر قرار داده می شود، پارچه رویه آن نبوده و داخل آن و الیافی که برای پر کردن این مدل تشک های مسافرتی، مورد استفاده قرار می گیرد، قابل اهمیت خواهد بود چرا که تاثیر مستقیم برروی قیمت تشک خواهد داشت.

تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی درجه یک

تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی درجه یک

آکاردئونی نوعی الیاف مصنوعی به شمار می روند که  ریشه ی آن طبیعی می باشد و نوعی الیاف با کیفیت به شمار می رود.

تشک های مسافرتی با انواع مختلفی از الیاف ها پر می شوند که یکی از این الیاف ها آکاردئون است .

تشک مسافرتی که با لایه ی آکاردئونی درجه یک ساخته می شوند بسیار با کیفیت بوده و یکی از مناسب ترین ها در این زمینه می باشد.

زیرا این نوع الیاف مصنوعی بوده و در برابر الیاف های طبیعی بیشترین طرفدار را دارد.چون الیاف های طبیعی در بعضی از افراد ممکن است باعث ایجاد حساسیت شوند ولی الیاف مصنوعی این گونه نیستند.

از طرفی، مزیت دیگری که الیاف مصنوعی به همراه دارد، قیمت های پایین تر آن خواهد بود که سبب می شود تا تفاوت قیمتی زیادی با انواع مدل تشک با الیاف طبیعی داشته باشد.

در هر صورت، بهترین نمونه تشک های مسافرتی با الیاف آکاردئونی در حال تولید می باشند که شما می توانید برای سفارش مستقیم آن ها با ما در تماس باشید.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تشک مسافرتی یک نفره زیپ دار

تشک های مسافرتی در دو نوع یک نفره و دو نفره طراحی و تولید می شوند که بنا بر نیاز هر یک از این ها خریداری می شوند.

قیمت تشک های مسافرتی علاوه بر اندازه و کیفیت به برند آن نیز بستگی دارد.

قیمت تشک مسافرتی یک نفره زیپ دار نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به عوامل مختلف قیمت تشک ها نیز متفاوت هستند.

در حال حاضر، با تولید نمونه های مختلف تشک مسافرتی یک نفره، به خوبی این امکان فراهم شده تا بتوانیم بر اساس درخواست های مختلف مشتریان، گزینه های مناسب را پیشنهاد نماییم.

اگر متقاضی یک تشک خوب و باکیفیت و استاندارد باشید، پیشنهاد می کنیم از نمونه تشک های کاوردار، تشک زیپ دار، تشک پنبه دوزی شده و تشک با لایه های آکاردئونی انتخاب نمایید و چنین تشک هایی هم به نوبه خود از این قابلیت برخوردار هستند که وزن ها و نمونه های متنوعی را داشته باشند.

تشک سفری بدون آکاردئون

تشک سفری بدون آکاردئون ۲ کیلوگرم بدون کاور

در ارائه شاخصه های قابل بیان در خصوص خرید تشک مسافرتی، می توان به وزن، نوع بسته بندی، لایه ها و الیاف تشکیل دهنده آن اشاره نمود.

تشک مسافرتی دو کیلوگرمی که از الیاف پر شده باشد و برای بسته بندی آن، هیچ گونه کاوری هم استفاده نشده باشد، بدون شک می تواند پایین ترین قیمت های ممکن را به همراه داشته باشد.

تولید چنین تشکی توسط کارخانه تشک اصفهان در حال انجام بوده تا نیاز بازار را بتوان تامین نمود.

پیشنهاد ما برای خرید عمده این مدل تشک ارزان مسافرتی، برای مصارف ارزان فروشی ها و حراجی ها می باشد.

تشک وزن 1800 گرم

تشک وزن ۱۸۰۰ گرم بدون زیپ پارچه فلامنت

یکی دیگر از مدل تشک های ارزان قیمت در بازار، می تواند دارای مشخصه هایی نظیر وزن ۱۸۰۰ گرم باشد که در دوخت آن، هیچ گونه زیپی مورد استفاده قرار نگرفته است. وجود پارچه فلامنت هم یکی دیگر از این مشخصه هایی خواهد بود که می تواند در کاهش قیمت خرید تشک، موثر باشد.

چنین تشک هایی در کنار وزن سبک خود، قیمت های مقرون به صرفه ای هم به همراه دارند که بدون شک، می تواند رضایت خریداران عمده را به خود جلب نماید.

تجارت شما در عرصه تشک و ملزومات خواب، در صورتی که برروی حجم های بالا انجام شود، بدون شک، نیاز به تامین تشک هایی با قیمت درب کارخانه خواهد داشت تا این قیمت ها، برای سفارش، مقرون به صرفه باشند.

به همین دلیل است که تجارت الکترونیک در این مسیر، به خوبی توانسته دسترسی خریداران به کارخانه تولیدی تشک اصفهان را فراهم آورد و در این سایت، راه های دسترسی به کارخانه، در اختیار شما قرار داده شده است.

تشک دو کیلوگرم بدون زیپ

تشک ۲ کیلوگرم بدون زیپ پارچه فلامنت

حال می پردازیم به معرفی یکی دیگر از مدل تشک های مسافرتی بدون زیپ، که از وزن دو کیلوگرم برخوردار هستند.

بدون زیپ بودن تشک، در عین حال که می تواند به کاهش قیمت تشک مسافرتی کمک نماید، اما یک عیب هم محسوب می شود چرا که خریدار، نمی تواند از الیاف داخل تشک، مطلع شود.

پس پیشنهاد می کنیم که اگر متقاضی خرید تشک مسافرتی بدون زیپ هستید، حتما این امر را از موقعیت های معتبری به انجام رسانید تا بتوانید از محتویات داخلی تشک نیز مطمئن شوید.

استفاده از پارچه های فلامنت در طرح و رنگ بندی های مختلف هم عاملی می شود که شما به تنوع بیشتری برای خرید تشک مسافرتی دست یابید و هم اکنون نیز بهترین تولیدات مجموعه پاندا خواب در اختیار شما قرار گرفته است.

تشک 2.5 کیلوگرم پارچه فلامنت

تشک ۲٫۵ کیلوگرم فلامنت بدون زیپ

اگر بخواهیم یک کیفیت قابل قبول به همراه یک قیمت مناسب را به مشتریان خود ارائه نماییم، تشک با وزن ۲٫۵ کیلوگرم پارچه فلامنت، می تواند نمونه خوبی به حساب آید.

هر چه وزن تشک بیشتر شود و در صورتی که از الیاف مناسبی هم تولید شده باشد، بدون شک می تواند کیفیت قابل قبول تری هم به همراه داشته باشد.

در خصوص تشک ۲٫۵ کیلوگرم پارچه فلامنت، به دلیل این که از بهترین و باکیفیت ترین نوع الیاف، مورد استفاده قرار گرفته است، در نتیجه این امر، می توان انتظار یک تشک خوب را داشت.

در نظر داشته باشید که هر یک از این مدل تشک های مسافرتی معرفی شده را در عرصه تجارت و صادرات به کشورهای دیگر هم می توانید مورد انتخاب قرار دهید که بدون شک، برای شما، سودآوری های خوبی به همراه خواهد داشت.

تشک سه کیلوگرم لایه آکاردئون

تشک ۳ کیلوگرم لایه آکاردئون ۸۵۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ

از دیگر تفاوت هایی که در میان تشک هایی با مشخصات یکسان، می توان بیان نمود، مربوط به نوع آکاردئون مورد استفاده در داخل آن ها می باشد.

لایه آکاردئون ۸۵۰ گرمی نمونه یکی از لایه های آکاردئون مورد استفاده در تولید تشک مسافرتی به حساب می آید.

پارچه فلامنت و بدون زیپ بودن، به عنوان شاخصه هایی است که در تولید انواع تشک های سه کیلوگرم، یکسان در نظر گرفته شده است و بسته به تفاوت وزن لایه های آکاردئون مورد استفاده، این قابلیت نیز ایجاد می شود که وزن الیاف مورد استفاده نیز در داخل آن ها متفاوت باشد.

الیاف لایکو نمونه الیافی خواهد بود که برای پر کردن تشک مسافرتی، مورد استفاده قرار می گیرد.

تشک 3 کیلوگرم لایه آکاردئون

تشک ۳ کیلوگرم لایه آکاردئون یک کیلوگرم پارچه فلامنت بدون زیپ

اگر بخواهیم یک تشک خوب با مشخصات خوب و قیمت معقول را به شما معرفی نماییم، تشک سه کیلویی با لایه آکاردئون یک کیلویی می تواند گزینه مناسبی باشد.

هر چه وزن لایه آکاردئون مورد استفاده در تولید تشک مسافرتی بالاتر برود، بدون شک عاملی برای افزایش کیفیت تشک نیز خواهد بود.

این افزایش کیفیت، هم شامل طول عمر تشک، راحتی استفاده و همچنین استانداردهای لازم برای صادرات خواهد بود.

آیا تا کنون به این مسئله فکر کرده اید که در عرصه صادرات تشک مسافرتی، تا چه اندازه می توان سودآوری داشت؟

محصولی مانند تشک مسافرتی که در کشور ما با کمترین هزینه های ممکن تولید می شود، می تواند استقبال خوبی در بازار جهانی داشته باشد و تنها نیاز است که بتوان، این محصول را به درستی معرفی نمود.

اگر شما هم از تاجران عرصه بین المللی کالای خواب هستید، بدون شک می توانید برای تامین انواع مدل تشک مسافرتی، با ما در تماس باشید که در کنار قیمت های مناسب، این امکان نیز برای شما فراهم می شود که بتوانید انواع مدل تشک مسافرتی را با سایز و وزن و اندازه های دلخواه خود، سفارش دهید.

تشک پارچه فلامنت بدون زیپ

تشک ۳ کیلوگرم لایه آکاردئون ۱۲۰۰ گرم پارچه فلامنت بدون زیپ

حال برسیم به تولید تشک مسافرتی سه کیلوگرم با لایه آکاردئون با وزن ۱۲۰۰ گرم که در تولید این مدل تشک مسافرتی هم هیچ گونه زیپی مورد استفاده قرار نگرفته و پارچه فلامنت هم به عنوان پارچه رویه این مدل تشک مسافرتی به حساب می آید.

این که شما بخواهید یک تشک با درجه سختی بالاتر را انتخاب نمایید که طول عمر بیشتری هم داشته باشد، این تشک معرفی شده، می تواند انتخاب مناسبی باشد که بدون شک، نیازهای شما را در کمترین زمان ممکن نیز رفع می نماید.

شرکت تولیدی تشک پاندا خواب در کوچکترین ویژگی ها هم تفاوت هایی را ایجاد نموده که منجر به تفاوت در قیمت خرید تشک نیز خواهد بود.

پس بدانید که تولیدی تشک پاندا خواب با دارا بودن انواع مدل تشک های مسافرتی خوب و باکیفیت، به خوبی توانسته شرایط فروش محصولات خود را در بازار فراهم آورد.

این شرایط فروش، تا حد زیادی کمک به این نموده که بتوانیم دسترس پذیری را برای مشتریان خود فراهم سازیم.

در نتیجه این دسترس پذیری ایجاد شده، روش های خرید متعددی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. خرید حضوری در دفتر

  2. خرید حضوری درب کارخانه

  3. خرید غیر حضوری و تلفنی

  4. خرید از طریق شبکه های اجتماعی

هر کدام از این روش های معرفی شده، بر اساس شرایطی که مشتری دارد، می تواند مورد انتخاب قرار بگیرد و این که شما بخواهید به سفارش تشک با بهترین قیمت و کیفیت اقدام نمایید، امری است که در هر حالتی، امکان پذیر خواهد بود.

خوب است که بدانید در هر تجارتی، خرید ارزان به منزله یکی از عوامل کسب سودآوری های بیشتر خواهد بود و پیشنهاد می کنیم که اگر در حوزه ملزومات خواب فعالیت می کنید و متقاضی خرید تشک مسافرتی هستید، حتما با ما در تماس باشید که بهترین ها را به شما عرضه می نماییم.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تولیدات تشک ابری

۱۰ روش خرید بهترین تشک مسافرتی با ارزان ترین نرخ قیمتی

خرید تشک مسافرتی ارزان برای مشتریان زیادی یک نیاز می باشد که در نتیجه سفارش …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده