کالای خواب پاندا
خانه / روتختی دخترانه / فروش عمده روتختی یک نفره لایکو با طرح دخترانه

فروش عمده روتختی یک نفره لایکو با طرح دخترانه

فروش عمده روتختی دخترانه

فروش عمده روتختی یک نفره لایکو با طرح دخترانه پیشنهادی مناسب و فرصتی تکرار نشدنی برای دخترخانم ها بوده که با خرید آن می توانند ضمن دریافت کیفیت از زیبایی این کالای خواب بهره مند شوند. از طرفی، فروش عمده روتختی هم می تواند عاملی برای ایجاد موقعیت همکاری با پخش کنندگان باشد.

روتختی پوششی مستطیل شکل بوده که در ابعاد مختلف متناسب با نوع تخت خواب یعنی یک نفره و یا دو نفره تهیه می شود.

در قدیم روتختی ها طرح های خاصی نداشته و لحاف های ملحفه دوزی شده بودند اما امروزه انواع فانتزی و شیک روتختی جای آن ها را گرفته و شیکی را برای اتاق خواب شما به ارمغان آورده اند.

شرکت پاندا را می توان به عنوان یکی از مجموعه های موفق در عرصه تولید و دوخت روتختی معرفی نمود که از اصلی ترین مدل روتختی های تولیدی این شرکت، می توان موارد زیر را معرفی نمود:

 • روتختی پنبه دوزی شده
 • روتختی میکرو
 • روتختی تک رنگ
 • روتختی ژاکارد
 • روتختی پلی استر پنبه دوزی شده
 • روتختی پلی استر
 • روتختی مخمل

این ها کلیت تولیدات روتختی شرکت پاندا می باشد که هر یک نیز به تنهایی شاید شامل بیش از صد طرح و مدل باشد که شما امکان خرید و انتخاب آن ها را خواهید داشت.

سایت فروش مستقیم روتختی یک نفره

سایت فروش مستقیم روتختی یک نفره

کالای خواب پاندا یکی از فروشندگان اینترنتی و مجازی انواع کالاهای خواب با برندهای معتبر و درجه یک ایرانی و خارجی بوده و تمامی انواع تک نفره، دو نفره و ست های کامل کالای خواب را موجود می باشد.

این سایت فروش انواع این کالاهای خواب را به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه کرده تا بتواند با حذف واسطه ها قیمتی مناسب تر را برای مشتری فراهم کند.

فروش انواع روتختی یک نفره با برند معتبر لایکو را اکنون می توانید به صورت عمده از طریق این بازرگانی پیگیری نمایید.

در تولید روتختی، الیاف لایکو، می تواند کارایی زیادی داشته باشند که در افزایش کیفیت محصول، تاثیر گذار خواهد بود.

شرکتی مانند پاندا با توجه به تخصصی که در عرصه دوخت سرویس های روتختی دارد، به خوبی توانسته این محصول را متناسب با نیاز بازار، ارائه نماید.

منظور از نیاز بازار، در نظر داشتن فاکتورهایی نظیر کیفیت، قیمت و همچنین تنوع بوده که تماما از سمت شرکت پاندا، مورد رعایت قرار گرفته است.

تولیدی روتختی با الیاف لایکو

تولیدی روتختی با الیاف لایکو

کلمه لایکو یک کلمه ترکیبی است که از دو بخش “لای” به معنی پارچه ابریشمین و “کو” مخفف( کوی) به معنی کوی ابریشم می باشد.

از این رو لایکو را می توان الیافی ابریشمین دانست که در تولید کالای خواب بهترین بوده و آرامش را در هنگام خواب به شما تقدیم می کند.

این الیاف از بهترین ها در صنعت نساجی شناخته شده و کالای خواب تهیه شده با الیاف لایکو را می توان همواره از درجه یک ترین ها برشمرد.

بهره مندی از چنین الیافی در دوخت سرویس های روتختی، عاملی بر آن شده تا بتوانیم محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

این که شما بخواهید یک سرویس روتختی خوب و باکیفیت را خریداری نمایید، بستگی به اولویت های دیگر شما از جمله قیمت هم خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که ارتباط داشتن با شرکت تولیدی روتختی، می تواند شما را از مزیت هایی همچون دستیابی به قیمت های بی واسطه، خرید ارزان و همچنین رسیدن به بالاترین تنوع را بهره مند سازد.

چنین مزیت هایی را از سایتی که در آن قرار دارید، می توانید انتظار داشته باشید و شرکت تولید کننده پاندا، با عرضه انواع مدل سرویس های خواب، به خوبی می تواند نیازهای مختلف شما را رفع نماید.

فروش مستقیم روتختی

قیمت مستقیم انواع روتختی

فاکتورهای زیادی تعیین کننده قیمت یک روتختی هستند که از جمله آن ها می توان به :

 1. سابقه کارخانه تولید کننده
 2. میزان کارایی برای تولید محصول
 3. الیاف موجود در آن
 4. طرح رویی روتختی
 5. تعداد تکه های ست تهیه شده
 6. نحوه فروش

اشاره کرد.

دراین میان نحوه فروش محصول تاثیر مستقیم و به سزایی روی قیمت داشته و هرچه تعداد واسطه ها در رساندن محصول به دست مشتری کمتر باشد از قیمت محصول کاسته می شود.

کالای خواب پاندا انواع روتختی را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتری می رساند که این امر سبب کاسته شدن از میزان قیمت ها تا حد زیادی می گردد.

اگر شما بخواهید به افزایش حاشیه سودآوری خود اقدام نمایید، مهم ترین عاملی که می تواند شما را به این هدف مهم برساند، مسئله خرید ارزان خواهد بود.

این خرید ارزان، نه به منزله خرید اجناس بی کیفیت می باشد بلکه نیاز است که شما بتوانید با تولید کننده اصلی در زمینه سرویس های روتختی، در ارتباط باشید تا از این طریق، به کف قیمت های بازار، دست یابید و همچنین بتوانید از درصد تخفیف ها و آفرهای لازم نیز برخوردار شوید.

بستری مانند اینترنت به خوبی توانسته به ایجاد چنین شرایطی برای شما مشتریان، کمک نماید. پس چه خوب است که اگر شما هم قصد خرید سرویس روتختی ارزان قیمت را دارید و در کنار شاخصه قیمت، به مسئله کیفیت هم اهمیت می دهید، می توانید با مجموعه ما در تماس باشید.

فروش عمده روتختی با طرح های دخترانه

فروش عمده روتختی یک نفره لایکو با طرح دخترانه

کالای خواب لایکو که تولید کننده انواع لحاف، ملحفه، بالش، متکا، کوسن، تشک، تشک مسافرتی، پتو، سرویس خواب نوزاد و … می باشد، همواره با حفظ کیفیت و نوآوری در طراحی و دیزاین منازل شما تعهد به مشتری را در راستای کار خود قرار داده و همواره محصولات تولیدی را از بهترین الیاف و مواد اولیه و زیر نظر کارشناسان به انجام می رساند.

از این رو تولیدات این مجموعه همواره از بهترین ها بوده که موفق شده بازار داخلی و تا حدی بازار خارجی را نیز به دست بگیرد.

در ارائه و تولید سرویس های خواب دخترانه، طرح های بی شماری وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از جمله آن ها می توان به شخصیت های کارتونی نظیر سیندرلا، سفید برفی، زنان کوچک و … اشاره نمود.

روتختی السا و آنا هم نمونه دیگری از روتختی های دخترانه می باشد که به نوبه خود، در بازار کنونی توانسته به حجم فروش بالایی دست یابد.

در نتیجه فروش عمده سرویس روتختی در این سایت، بستری ایجاد شده که می تواند به موضوع ارائه درصد تخفیف های مناسب به مشتریان، کمک نماید تا با بالاترین حاشیه سودآوری در عرصه کالای خواب، فعالیت نمایند.

اگر بخواهیم به ایجاد موقعیت های همکاری مستقیم اشاره نماییم، این سایت، به منزله یکی از فرصت هایی خواهد بود که می تواند این قابلیت را فراهم آورد تا بتوانید انواع مدل روتختی را بی هیچ واسطه ای در اختیار شما قرار بدهد.

سرویس روتختی یک نفره چهار تکه

سرویس روتختی یک نفره چهار تکه

روتختی ها پک ها و بسته بندی هایی بوده که از تعداد تکه های مختلف تهیه شده اند و انتخاب هر نوعی بسته به نیاز، بودجه و سلیقه مشتری دارد.

انواع ۴ تکه روتختی امروزه از همه رایج تر بوده و تولید آن نیز بالاتر می باشد.

این ست های روتختی تک نفره از یک بالش و یا گاهی رو بالشی، ملحفه، لحاف و خود روتختی تهیه می شوند که امروزه توسط شرکت های تولید کننده در طرح هایی متنوع تولید گشته و بازاری پرترافیک را ایجاد کرده اند.

اگر در میان محصولات موجود، روتختی های پلی استری را انتخاب کرده باشید، به مسئله قیمت ارزان هم دست خواهید یافت چرا که این مدل روتختی ها با توجه به جنس و درجه کیفیتی که دارند، قیمت های پایین تری هم خواهند داشت.

روتختی بامبو

روتختی بامبو

اما روتختی های بامبو با طرح های سه بعدی هم نمونه یکی دیگر از سرویس های خواب این مرکز می باشد که شما در لیست خود می توانید قرار دهید و این مدل سرویس های خواب، مناسب برای خاص پسندان می باشد.

اگر می خواهید یک تجارت موفق در عرصه کالای خواب را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که انواع سرویس های روتختی را در لیست محصولات خود داشته باشید تا بتوانید حجم بیشتری از مشتریان را به سمت خود جذب نمایید و رسیدن به این هدف مهم را از طریق این سایت، برای شما امکان پذیر نموده ایم.

روتختی پسرانه اسپرت

روتختی پسرانه نوجوان طرح اسپرت

طرح های اسپرت یا همان ورزشی و فوتبالی طرح هایی خاص بوده که اغلب مورد پسند آقا پسرهای نوجوان می باشد.

طبق آمار حاصله از میان طرح های اسپرت موجود در روتختی میزان فروش روتختی های بارسلونا از همه بالاتر بوده و همین امر سبب شده تا تقاضا به جهت تولید بیشتر گسترش یابد.

طرح این تیم محبوب امروزه بر روی انواع روتختی طراحی شده و این روتختی های اسپرت در سراسر کشور توزیع گشته اند.

دلیل طرفداری از طرح های اسپرت از سمت پسران، جذابیت بیشتری است که به همراه دارد.

روتختی اسپرت

روتختی اسپرت

روتختی هایی که با طرح تیم های ورزشی تولید می شوند، همواره از محبوبیت خاصی در میان گروه های سنی مختلف برخوردار هستند و از جمله آن ها می توان به روتختی طرح استقلال و پرسپولیس هم اشاره نمود.

چنین سرویس های روتختی به دلیل محبوبیتی که دارند، همواره از حجم تولید بالایی هم برخوردار هستند که اگر شما بخواهید می توانید این محصول خوب و کاربردی را با بهترین قیمت ممکن به صورت عمده از شرکت تولید کننده، خریداری نمایید.

سفارش مستقیم انواع روتختی

سفارش مستقیم انواع روتختی

شرکت پاندا با تلاش بی وقفه و شبانه روزی در خصوص تهیه و فروش انواع روتختی با طرح های متنوع موفق به توزیع محصولات در بازارهای داخلی و خارجی شده و تمامی برند های محبوب را با طرح ها و رنگ های متنوع متناسب با هر سلیقه ای دارا می باشد.

شما می توانید سفارش مستقیم انواع روتختی را مناسب با سلیقه خود از طریق یک تماس تلفنی به ثبت رسانده و محصول را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

طرح های روتختی امر مهمی در انتخاب مشتری بوده و اغلب آن چه را که چشم بپسندد انتخاب کرده و کمتر به جنس توجه می کنند.

از این رو وجود طرح های متعدد و گوناگون بر روی کالای های خواب سبب می شود تا نظر هر سلیقه ای جلب شود.

فروش مستقیم روتختی

فروش مستقیم روتختی

خوب است بدانید که شرکت پاندا با توجه به شرایطی که ایجاد نموده است، به خوبی توانسته در هر نقطه از کشور، شرایط ثبت سفارش سرویس های خواب تک نفره و دونفره را به صورت مستقیم، فراهم آورد.

این که شما بتوانید برای خرید انواع سرویس روتختی، مستقیم از شرکت تولید کننده اقدام نمایید، امری است که می تواند نکات مثبت زیادی به دنبال داشته باشد.

دستیابی به پایین ترین قیمت های بازار، در قدم اول می تواند نکته قابل توجهی باشد که رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

فضایی که در آن قرار دارید، به سادگی می تواند شما را از چنین مزیت هایی بهره مند سازد. کافی است با ما در تماس باشید تا بتوانید اطلاعات لازم در این خصوص را به دست آورید.

مرکز فروش روتختی بارسلونا

مرکز فروش روتختی یک نفره بارسلونا پسرانه

انتخاب یک مرکز خرید و فروش خوب برای هر محصولی از جمله روتختی از واجبات بوده و خرید از هر مرکزی چه به صورت مستقیم و چه اینترنتی جایز نمی باشد.

اعتماد در خرید اینترنتی حرف اول را زده و این امر لازمه انتخاب یک مجموعه با سابقه در خصوص آن محصول می باشد.

شرکت پاندا شرکتی با سابقه در حوزه فروش غیر مستقیم انواع کالای خواب بوده و شما اکنون می توانید انواع روتختی از جمله طرح بارسلونا را از آن جا به صورت عمده تهیه فرمایید.

پاندا یکی از مرکز فروش های روتختی یک نفره بارسلونا پسرانه بوده که طرحی پر فروش و پر طرفدار در میان پسرهای سنین ۹ تا ۱۷ سال می باشد.

اما بارسلونا تنها تیمی نیست که موفق به تولید سرویس روتختی آن شده ایم و انواع تیم های فوتبال را می توان نام برد که شما برای خرید عمده روتختی های آن ها می توانید اقدام به تماس با ما نمایید.

در میان تیم های پرطرفداری که وجود دارد، لیورپول هم می تواند گزینه پیشنهادی مناسبی باشد که بدون شک، طرفداران خاص خود را هم خواهد داشت.

مسی و رونالدو هم دو فوتبالیست محبوب و پرطرفدار هستند که از تصاویر آن ها برای چاپ برروی سرویس های روتختی، استفاده شده و شاهد تولید و ارائه جدیدترین مدل ها و روتختی های اسپرت پسرانه هستیم.

اما در میان تیم های ایرانی هم می توان به دو تیم محبوب استقلال و پرسپولیس اشاره نمود که این دو هم بدون شک، در تولید سرویس های خواب اسپرت، مورد ایده قرار گرفته اند و شاهد ارائه بهترین نمونه سرویس های روتختی به بازار هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روتختی دخترانه نوجوان فانتزی

خرید عمده روتختی دخترانه نوجوان فانتزی + عکس روتختی جدید

روتختی دخترانه نوجوان فانتزی به‌صورت تکی و عمده توسط فروشگاه‌ها و مراکز تولیدی و عمده‌فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده