کالای خواب پاندا
خانه / تشک کودک / فروش تشک کودک به صورت مستقیم

فروش تشک کودک به صورت مستقیم

یکی از مهم ترین وسایل سیسمونی تخت است. در کنار انتخاب تخت با طرح و رنگ زیبا خرید تشک برای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چون خرید تشک کودک مناسب که به صورت کاملا استاندارد تولید شده ایمنی کودک شما را تأمین می کند و همچنین باعث راحت به خواب رفتن کودک شما نیز می شود. انواع مختلف این محصول با کیفیت های گوناگون در بازار وجود دارد که شما لازم است ابتدا با ویژگی بهترین نوع آن آشنا شوید و با آگاهی کامل خریدتان را انجام دهید. برای کسب اطلاعات مفید با ما در ادامه همراه شوید.

فروش تشک کودک به صورت مستقیم

ویژگی های تشک کودک مرغوب

ویژگی های تشک کودک مرغوبتشک های مختلفی برای کودک در بازار موجود است که تشک فومی، فنری، طبی، ابری و… از جمله برخی از انواع مرغوب آن به شمار می رود. یکی از مهم ترین سوالات متقاضیان خرید عمده این محصول این است که ویژگی تشک کودک مرغوب چیست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ویژگی تشک هایی که برای کودک قابل استفاده می باشد را در اختیار شما بگذاریم.  درون تشک های فومی ابر وجود دارد که بهترین نوع آن محصولی است که به نسبت سایرین سنگین تر است و زمانی که شما بخشی از آن را فشار دهید مجددا به حالت اول باز می گردد.

تشک های فنری نیز همانطور که از اسم آن مشخص است درون آن به صورت متصل و یا منفصل فنر وجود دارد که محصولی که نرم است و از لحاظ پزشکی نیز تایید شده باشد گزینه مناسبی به شمار می رود.

راهنمای خرید تشک کودک

راهنمای خرید تشک کودکاگر می خواهید برای تخت کودکتان تشک بخرید بهتر است در هنگام خرید به موارد زیر توجه کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. 

  • طوری اندازه تشک را انتخاب کنید که دقیقا بر روی تخت قرار گیرند و کوچک تر و بزرگ تر از آن نباشد همچنین بین لبه های آن و چارچوب تخت فاصله زیادی وجود نداشته باشد.
  • به جنس و همچنین موادی که در داخل آن وجود دارد توجه کنید.
  • موادی که تشک را تشکیل داده است هر چقدر که با کیفیت تر باشد باعث راحت خوابیدن کودک شما می شود.
  • بهتر است برای اطمینان داشتن از خرید خود محصولاتی که دارای گارانتی می باشند را انتخاب کنید.
  • به ارتفاع و قطر تشک توجه کنید و بهتر است محصولی را انتخاب کنید که دارای ارتفاع کوتاه است.
  • در هنگام خرید حتما به این نکته توجه کنید که در صورتی که فاصله بین تشک و لبه های تخت دو انگشت و یا بیشتر باشد ممکن است در هنگام غلط خوردن دست و پای او در آن گیر کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده