کالای خواب پاندا
خانه / تشک مهمان / فروشگاه تشک مهمان با عرضه مستقیم از کارخانه

فروشگاه تشک مهمان با عرضه مستقیم از کارخانه

فروشگاه تشک مهمان

فروشگاه تشک مهمان در این سایت، شرایط عرضه مستقیم تشک از کارخانه تولید کننده اصفهان را به خوبی فراهم ساخته است. این شرایط، به گونه ای است که می تواند پایین ترین قیمت را برای خرید عمده تشک، به مشتریان، ارائه نماید. در نظر داشته باشید که این شرایط رقابتی، محدود به شهر خاصی نبوده و شما می توانید از تمامی شهرها برای خرید عمده تشک مهمان، اقدام نمایید.

یکی از اساسی ترین ملزومات خوابی که وجود دارد، تشک مهمان بوده و این محصول، از سمت شرکت پاندا خواب در مدل های خوب و متنوعی ارائه شده تا به خوبی امکان رفع نیازها و درخواست های مشتریان، فراهم شود.

تشک با لایه های آکاردئونی، نمونه یکی از تشک های خوب می باشد که شما در وزن های بین ۱۸۰۰ گرم تا سه کیلوگرم می توانید به سفارش عمده این محصول، اقدام نمایید.

تولیدات این دست از تشک های مسافرتی در شهر اصفهان، با ظرفیت بالا و در مدل های گوناگونی انجام می شود که سبب شده تا شاهد افزایش تنوع قیمت و جنس تشک ها در بازار باشیم. اگر قصد تجارت پرسود در عرصه کالای خواب را داشته باشید، بدون شک، تشک مسافرتی هم یکی از اصلی ترین نیازهای شما خواهد بود که باید برای خرید عمده، مد نظر داشته باشید.

ابعاد تشک مسافرتی یک نفره

ابعاد تشک مسافرتی یک نفره

یکی از استانداردهایی که در تولید تشک مسافرتی، مورد رعایت باید قرار بگیرد، مربوط به اندازه و ابعاد تشک خواهد بود.

در خصوص تشک مسافرتی یک نفره، اندازه ۱۹۰ * ۹۰ سانتیمتر، می تواند یک سایز مناسب و معقول به حساب آید.

اما برخی از تولید کنندگان، عرض تشک را ۸۰ سانتی متر قرار می دهند که این عرض، بسیار کم بوده و باریک بودن تشک، عاملی برای ظاهر نامناسب این محصول خواهد بود.

دلیل کم بودن تشک مسافرتی با عرض ۹۰ سانتی متر، کمبود لایه های آکارئونی با این ابعاد می باشد و از طرفی، قیمت بالاتر این محصول هم عاملی شده تا، تولید کنندگان، تمایل کمتری به استفاده از آن برای دوخت تشک مسافرتی داشته باشند.

شما تشک با سایز ۹۰*۲۰۰ سانتی متر را مد نظر داشته باشید و یک نوسان اندازه ای بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر را برای عرض و طول این تشک ها در تولیدی های مختلف، لحاظ نمایید.

خوشبختانه در شرکت تولیدی تشک پاندا به دلیل حجم بالایی که در خصوص تشک های مسافرتی ارائه می شود، توانسته ایم این موضوع را لحاظ نماییم که برای مشتریان، بهترین قیمت ها و بهترین کیفیت را ارائه نماییم و در این مسیر، نیاز مشتریان را نیز لحاظ کنیم.

مشخصات تشک مسافرتی یک نفره

مشخصات تشک آکاردئونی یک نفره

در تولید تشک با لایه آکاردئون، هم مدل های یک نفره عرضه می شود و هم نمونه های دو نفره و صحبت ما در این بخش، مربوط به مدل تشک های یک نفره آکاردئونی می باشد.

این مدل تشک ها از وزن های ۲۲۰۰، ۳۰۰۰ و ۵۲۰۰ گرمی می تواند برخوردار باشد. در خصوص نوع پارچه های مورد استفاده برای دوخت این مدل تشک ها هم می توان به پارچه های ۲۴۰ گرمی اشاره نمود.

زیپ دار بودن و کاور دار بودن هم از شاخصه های خوب و قابل توجه در خصوص این مدل تشک ها به حساب می آید.

در تولید تشک با لایه های آکاردئونی، نوع پارچه های مصرفی هم می تواند یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت باشد. پارچه هایی که از لایه های با الیاف نازک و پنبه دوزی شده تولید شده اند، می توانند کیفیت بالاتری را ارائه نمایند و این در حالی است که پارچه های فلامنت، ارائه دهنده قیمت های پایین تر خواهند بود.

به هر حال، در عرصه تولید تشک مسافرتی، به جهت نوع متریال مصرفی، این قابلیت وجود دارد که بتوان جنس و کیفیت های مختلفی را ارائه نمود که شما بر اساس نوع نیاز خود، به خرید عمده انواع تشک مسافرتی در وزن و قیمت و کیفیت های مختلف، اقدام نمایید.

سفارش مستقیم انواع تشک آکاردئونی

سفارش مستقیم انواع تشک آکاردئونی

تشک های آکاردئونی به دلیل این که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، مورد پسند و توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد.

با سفارش مستقیم تشک از کارخانه تولید کننده، این مزیت برای شما وجود دارد که بتوانید به کف قیمت های بازار، دست یابید.

هم اکنون در بازار امروزی، فروش عمده تشک مسافرتی را با پایین ترین قیمت های ممکن، به انجام رسانیده ایم. این قیمت های پایین تر، نه به لحاظ کاهش کیفیت، بلکه در نتیجه فروش مستقیم تشک، امکان پذیر شده است.

ایجاد فرصتی مناسب در نتیجه فروش غیر حضوری تشک مسافرتی، عاملی بر آن شده تا بتوان انواع مدل تشک آکاردئونی را مستقیم از کارخانه تولید کننده به دست مشتریان، رسانید.

این که شما بخواهید تشک مسافرتی خریداری نمایید و به دنبال جنس و کیفیت تضمین شده ای هستید، ارتباط گیری با کارخانه تولید کننده، می تواند به عنوان یکی از مسیرهایی باشد که به شما، این امکان را می دهد تا به خواسته خود، دست یابید.

این ارتباط مستقیم، عاملی شده تا در مسیر صادرات تشک مسافرتی هم بتوانیم فعالیت های مناسبی را به انجام رسانیم. اما فروش غیر حضوری، تنها مسیر همکاری با ما نبوده و اگر بخواهید با ما در تماس مستقیم باشید، می توانید به صورت حضوری به دفتر فروش ما و یا کارخانه تولیدی هم مراجعه نمایید.

فروشگاه تشک مهمان

فروشگاه تشک مهمان با عرضه مستقیم از کارخانه

فروشگاه تشک مهمان با فعالیت های گسترده خود به صورت اینترنتی، به خوبی توانسته به مشتریان خود در بازار ملزومات خواب، امکان خرید مستقیم و بی واسطه را از کارخانه تولید کننده، بدهد.

این فرصت همکاری برای تاجران و پخش کنندگان تشک مسافرتی، می تواند یک فرصت ایده آل محسوب شود چرا که می توانند به پایین ترین قیمت های ممکن در بازار دست یابند.

ثبت سفارش عمده انواع مدل تشک مسافرتی را می توانید در بازه زمانی کوتاهی به انجام رسانید. این کوتاه شدن زمان ثبت سفارش، بدون شک می تواند برروی قیمت های تمام شده شما نیز تاثیر گذار باشد چرا که بسیاری از هزینه های مربوط به سفرهای طولانی را نیز از میان خواهد برد.

این که شما بخواهید به تامین انواع مدل تشک مسافرتی از کارخانه تولید کننده اقدام نمایید، از چند مسیر، قابل انجام خواهد بود که در ادامه، به معرفی هر یک از آن ها اقدام می نماییم.

خرید حضوری تشک مسافرتی از کارخانه تولید کننده، که مناسب برای مشتریانی خواهد بود که در شهر اصفهان و یا اطراف این شهر قرار دارند و این ارتباط، به آن ها کمک می نماید تا محصول را از نزدیک مشاهده نموده و انتخاب و ثبت سفارش نمایند.

در قدم بعدی، شما می توانید برای سفارش تشک مورد نیاز خود، از طریق حضور در دفتر فروش ما در قم اقدام نمایید که این هم مسیری برای اعتماد بیشتر و راحتی شما خواهد بود.

اما فروش غیر حضوری هم راهکاری است که به جهت ارائه بهترین قیمت ها برای تمامی شهرها و حتی کشورها راه اندازی نموده ایم و در نتیجه این روش به کار گرفته شده، به خوبی توانسته ایم قیمت های روز و رقابتی را در دسترس مشتریان خود قرار دهیم.

تولیدی تشک مسافرتی

تولیدی تشک مسافرتی با محصولات متنوع

مزیت همکاری با شرکت های تولیدی تشک مسافرتی، می تواند تا حد زیادی مربوط به این امر باشد که انواع محصولات متنوع این شرکت را می توان به صورت یک جا مشاهده نمود و به نوبه خود، یکی از فاکتورهای موثر در افزایش قدرت خرید مشتری خواهد بود.

به همین دلیل، ابزارهایی مانند گوگل، به مانند جاده ابریشم عمل نموده و توانسته یک شاهراه اقتصادی برای ارتباط گیری مستقیم تولید کنندگان تشک و خریداران عمده این محصول را به سادگی فراهم آورد.

اگر بخواهیم به معرفی محصولات بیشتر تولیدی تشک مسافرتی اقدام نماییم، گزینه های زیر می تواند بخشی از این موارد به حساب آید:

  • تشک دو کیلوگرم پارچه فلامنت با لایه آکاردئون ۹۰۰ گرم
  • تشک دو و نیم کیلوگرم پارچه فلامنت با لایه آکاردئون ۹۰۰ گرم
  • تشک سه کیلوگرم پارچه فلامنت با کاور چمدانی و لایه آکاردئون ۱۲۰۰ گرم
  • تشک دو کیلوگرم پارچه اعلا ۲۴۰ گرم با لایه آکاردئون ۹۰۰ گرم
  • تشک دو و نیم کیلوگرم پارچه اعلا ۲۴۰ گرم با لایه آکاردئون ۹۰۰ گرم
  • تشک سه کیلوگرم پارچه اعلا ۲۴۰ گرم با لایه آکاردئون ۱۲۰۰ گرم

پارچه های گل سرخود، گل از خود فلامنت، گل سرخود اعلا و ژاکارد هم نمونه های دیگری از پارچه های مورد استفاده در دوخت تشک های مسافرتی می باشد که شما برای خرید عمده آن ها می توانید اقدام نمایید.

تشک مهمان یک نفره

تشک مهمان یک نفره سایز ۱۹۰ * ۹۰ سانتی متر

تولیدات تشک مهمان می تواند با سایز یک نفره و به صورت کاوردار، ارائه شود که این امر می تواند به عرضه تشک خوب و باکیفیت، کمک شایانی نمود.

قابلیت حمل تشک، در خصوص تشک های مهمان و مسافرتی از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل، تولید کنندگان، پس از دوخت تشک کم جا و سبک، این محصول را، در داخل کاورهای مخصوص قرار می دهند.

یکی از سایزهای کاربردی و در عین حال پرطرفدار در عرصه تشک مسافرتی، تشک با اندازه ۱۹۰*۹۰ سانتی متر می باشد و چنین تشکی، برای افراد بزرگسال، ایده آل و استاندارد خواهد بود.

این دست از تشک مسافرتی با سایز بیان شده، می تواند شامل وزن هایی از ۱۸۰۰ گرم تا ۳۴۰۰ گرم باشد و در این میان، وزن های ۲۰۰۰، ۲۵۰۰، ۳۰۰۰ گرم را نیز شامل می شود.

به دلیل این که شما برای خرید عمده تشک مسافرتی با شرکت اصلی تولید کننده، ارتباط برقرار می نمایید، این قابلیت برای شما ایجاد می شود که بتوانید تنوع را متناسب با نیاز خود، انتخاب و سفارش دهید.

همکاری با مجموعه تولید کننده تشک پاندا، تنها محدود به یک شهر و منطقه نبوده و شما این توانمندی را خواهید داشت که انواع مدل تشک مسافرتی را هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری، به ما سفارش دهید.

تشک مهمان آکاردئونی

تشک مهمان آکاردئونی با وزن سه کیلوگرم

وزن سه کیلوگرم در خصوص تولید تشک مهمان، می تواند با روش های متنوعی ایجاد شود که استفاده از لایه های آکاردئونی، نمونه ای از این موارد خواهد بود که به افزایش سطح کیفیت تشک هم کمک شایانی می نماید.

در حال حاضر، دوخت و تولید تشک مهمان سه کیلویی را با پنج درجه کیفیتی مختلف به انجام می رسانیم که شما بر اساس نوع نیاز خود می توانید برای خرید عمده این محصول، اقدام نمایید.

اگر شما بخواهید در عرصه تجارت کالای خواب، موفق عمل نمایید و به سودآوری هایی که در این عرصه وجود دارد دست یابید، در قدم اول نیاز است که بتوانید تنوع کاملی از تشک های مسافرتی را تامین نمایید و این امر، زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما از تشک های متعددی که وجود دارد، آگاهی کاملی داشته باشید.

تشک با وزن سه کیلوگرم هم می تواند یکی از نمونه تشک های خوب و باکیفیت به حساب آید که در تولید چنین تشکی، لایه های آکاردئونی باکیفیت تر و با دوام تری استفاده شده تا کیفیت نهایی کار هم به خوبی افزایش یابد.

در خصوص نوع بسته بندی لحاظ شده برای دوخت تشک سه کیلوگرم هم باید گفته شود که ساک چمدانی، بهترین نوع بسته بندی برای تشک مسافرتی به حساب می آید.

این سایت را به عنوان مرجع خود برای سفارش انواع تشک مسافرتی خوب و باکیفیت می توانید قرار دهید.

قیمت تشک مهمان

قیمت تشک مهمان زارا مستقیم از تولیدی

با ارتباط گیری مستقیم با تولیدی، می توانید بهترین قیمت تشک مهمان زارا را در بازار، برای خرید عمده به دست آورید.

تولیدات تشک مسافرتی این کمپانی، مدل ها و وزن های متنوعی را شامل می شود که در نتیجه این امر، شما بتوانید به قدرت خرید بالاتری هم دست یابید.

ثبت سفارش انواع مدل تشک مهمان یک نفره و دونفره را با یک تماس، به انجام رسانید تا هزینه های جانبی خود را هم بتوانید کاهش دهید.

از مشخصات بارز تشک مهمان زارا، می توان به طبی بودن این محصول اشاره نمود که یک وجه تمایز با دیگر مدل تشک ها به حساب می آید. در تشک مهمان تاشو، تشک با قابلیت حمل و جا به جایی آسان، تشک الیافی و آکاردئونی از انواع مشخصات تشک مسافرتی زارا می باشد که خرید عمده آن نیز برای شما، امکان پذیر شده است.

قیمت تشک مهمان زارا هم مستقیم از تولیدی این محصول، قابل دریافت برای خریداران عمده شده است. تجارت امروزی، بر پایه قیمت قرار دارد و هر چه فعالان اقتصادی بتوانند به قیمت های پایین تری دست یابند، بدون شک، هم حجم خرید آن ها افزایش خواهد یافت و هم حجم فروش. به همین دلیل، این سایت را می توانید مرجع خود برای خرید عمده انواع تشک مهمان قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک سفری ارزان

سفارش ۱۱ مدل اصلی برای خرید تشک سفری ارزان صادراتی

تشک سفری ارزان از سفارش های قابل خرید عمده در این سایت می باشد که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده