کالای خواب پاندا
خانه / روتختی سه بعدی / خرید عمده روتختی یک نفره نوجوان طرح سه بعدی

خرید عمده روتختی یک نفره نوجوان طرح سه بعدی

روتختی یک نفره نوجوان

خرید عمده روتختی یک نفره نوجوان طرح سه بعدی را که جزو طرح های جدید و زیبا در تولید کالای خواب می باشد را می توانید از طریق سامانه های سفارشی پاندا که جزو فروشندگان برتر و عمده انواع کالای خواب است، پیگیری نمایید.

امروزه تخت وسیله ای است که در اغلب خانه ها موجود بوده و خوابیدن بر روی زمین و تشک های پنبه ای مدت زمانی است که جایگاه خود را از دست داده اند.

از این رو وجود روتختی و سایر کالاهای خواب بر روی تخت امری ضروری می باشد.

اما تجارت عرصه روتختی هم یکی از فعالیت های خوب اقتصادی محسوب می شود که بدون شک، می تواند سودآوری های خوبی به دنبال داشته باشد.

پخش کنندگان ملزومات خواب از جمله اصلی ترین مشتریانی هستند که می توانند فعالیت های همکاری را با مجموعه پاندا خواب به جهت تامین عمده انواع روتختی آغاز نمایند.

تصاویر روتختی دخترانه

تصاویر روتختی دخترانه ارزان

برای خرید عمده روتختی دخترانه ارزان قیمت، مشتریان نیاز دارند که تصاویر و مدل های مختلف روتختی فانتزی، ساده و …. را مشاهده نمایند.

این امر، از طریق سایت، برای تمامی مدل های موجود امکان پذیر نمی باشد اما شما می توانید پس از مشاهده برخی مدل روتختی های یک نفره دخترانه و یا حتی پسرانه، برای مشاهده دیگر مدل ها و ثبت سفارش خود، با ما در تماس باشید.

بعد قبل
روتختی طرح کشتی | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی برج ایفل | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی پلنگی | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی stay with me | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی دختر و گربه | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی دختری در باد | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی دختر دوچرخه سوار | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی طرح پروانه | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی طرح قاصدک | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی طرح سنتی | روتختی سه بعدی دخترانه
روتختی عروسکی | روتختی سه بعدی دخترانه
بعد قبل

سرویس روتختی پسرانه سه بعدی چهار تکه

دوخت سرویس روتختی های تک نفره با طرح های سه بعدی پسرانه، با استفاده از پارچه های گیاهی یا به اصطلاح بامبو انجام می شود.

این نوع پارچه ها، از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند که در ایجاد فضایی برای خواب راحت، تاثیر بسزا و چشم گیری خواهند داشت.

خرید بهترین مارک روتختی در بازار ایران را در نتیجه همکاری با مجموعه پاندا می توانید تجربه نمایید چرا که همواره متناسب با آنچه مشتری نیاز دارد، اقدام به عرضه روتختی می نماید.

روتختی پسرانه بن تن می تواند طرح جالب و شیکی به حساب آید که می تواند رضایت مندی مشتریان را نیز جلب نماید و دوخت این مدل روتختی هم با استفاده از پارچه های بامبو انجام می شود و هم امکان تولید با پارچه های پلی استر را دارد.

پس مشتری این قدرت خرید را خواهد داشت که با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته است، برای خرید انواع مل روتختی پسرانه اقدام نماید.

شاید با خود بپرسید که روتختی پلی استر و بامبو، چه تفاوتی با هم دیگر دارند؟

تفاوت روتختی پلی استر و بامبو

تفاوت روتختی پلی استر و بامبو

پارچه های پلی استر، معمولا طول عمر کمتری دارند و در برخی افراد، منجر به حساسیت های پوستی می شوند و همچنین صداهایی از خود ایجاد می نماید که برای افرادی که خواب سبکی دارند، مناسب نمی باشد.

این در حالی است که پارچه های بامبو، نرم و لطیف بوده و هیچ گونه مشکلی را پدید نمی آورد و در نتیجه برای کوچک و بزرگسال، مناسب است.

روتختی شیک و ساده تک رنگ

روتختی شیک و ساده تک رنگ

از دیگر مدل روتختی های شیک که شما می توانید در لیست خود برای خرید عمده قرار دهید، روتختی های ساده و تک رنگ میکرو می باشند که این دست از روتختی ها هم از جنس پارچه های بامبو بوده و بدون شک، گزینه انتخابی مناسبی خواهد بود.

سفارش روتختی تک رنگ، اغلب به صورت سرویس روتختی های دو نفره انجام می شود که در رنگ بندی های کاملی هم تولید این مدل روتختی ها انجام پذیرفته است.

جنس پارچه های بامبو مورد استفاده در دوخت سرویس های روتختی دونفره تک رنگ، نشان از کیفیت بالا و طول عمر بالای این محصول می باشد.

این سرویس روتختی شش تکه، شامل چهار عدد روبالشی، یک ملحفه و یک عدد روتشکی کش دوزی شده می باشد که با بهترین مواد رنگی، تولید شده است.

اگر بخواهید سرویس روتختی را به صورت عمده خریداری نمایید، پیشنهاد می کنیم که سرویس روتختی های دونفره و تک نفره تک رنگ را هم در لیست خود قرار دهید چرا که حجم فروش خود را از این راه به خوبی می توانید افزایش دهید.

سایت ارزانسرای روتختی ایرانی

سایت ارزانسرای روتختی ایرانی

بدون شک سرویس روتختی یک نفره ودونفره تولید شده با برندهای ایرانی، به نسبت مارک های ترکیه ای، از تفاوت قیمت های بالایی برخوردار می باشند که همین مسئله، منجر به آن شده تا تجارت امروزی بر پایه مدل روتختی های ایرانی، استوار باشد چرا که با کیفیت های یکسان، قیمت های مقرون به صرفه تری دارند.

لیست قیمت مدل های روتختی دخترانه یک نفره نوجوان ارائه شده توسط مجموعه پاندا خواب را می توانید با هر شرکتی که می خواهید مقایسه نمایید و پس از به یقین رسیدن، برای سفارش انواع روتختی اقدام نمایید.

ما در این سایت، لیست قیمت مدل های روتختی پسرانه یک نفره نوجوان را هم می توانیم با جدیدترین مدل ها و طرح ها در اختیار شما قرار دهیم تا فرصت خرید عمده روتختی از یک ارزانسرای روتختی خوب، در اختیار شما قرار بگیرد.

اگر شما قصد خرید روتختی در هر شهری را داشته باشید، استفاده از موقعیت خرید اینترنتی روتختی، می تواند به شما این قابلیت را بدهد که با تولید کننده اصلی، ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

دوخت روتختی با طرح پرسپولیس

دوخت روتختی با طرح پرسپولیس

آقا پسرها معمولا علاقه زیادی به فوتبال و تیم ها داشته و می توان گفت که هر یک بر روی تیمی خاص تعصب دارند و علاقه به چسباندن پوستر آن تیم بر روی دیوارهای اتاق خود و یا خریدن وسایل مربوط به آن را از خود نشان می دهند.

این مجموعه با توجه به این علاقه پسرهای نوجوان دست به دوخت انواع روتختی با طرح پرسپولیس زده و تمامی انواع آن را در طرح های متنوع دارا می باشد.

این مدل سرویس های روتختی، با استفاده از پارچه های بامبو ترک تولید شده اند که چاپ سه بعدی انجام شده برروی آن ها، جذابیت این محصول را بیشتر نموده است.

این مدل سرویس روتختی چهار تکه، از دو روبالشی، یک ملحفه به همراه روتشکی کش دوزی شده، تشکیل شده است که سفارش عمده آن را در این مرکز می توانید ارائه نمایید.

در نظر داشته باشید که سرویس های روتختی تیم فوتبالی، با توجه به این که مشتریان خاصی دارد، تولید و چاپ آن ها هم به سفارش انجام می شود تا از این طریق بتوان، اجناسی با کیفیت تر را به دست مشتریان رسانید.

چاپ سرویس های روتختی با استفاده از رنگ های خوب و باکیفیت و ضد حساسیت انجام می شود که در نتیجه این امر، امکان شستشوی سرویس روتختی نیز فراهم می شود.

روتختی پسرانه بن تن سه بعدی

روتختی پسرانه بن تن سه بعدی

دوخت انواع طرح های کارتونی، فوتبالی و شخصیت های معروف بر روی کالاهای خواب از جمله رو تختی بچه ها و نوجوانان امری رایج شده که طبق آمار حاصله، فروش بالایی نیز نسبت به سایر طرح ها دارد.

اکنون حجم زیادی از انواع روتختی با طرح بن تن به صورت سه بعدی آماده عرضه به بازارهای فروش داخلی و خارجی می باشد.

قیمت و خرید جدیدترین مدل روتختی، لحاف و ملحفه ارائه شده در این سایت را می توانید در نتیجه تماس با ما تجربه نمایید که بدون شک، برای شما خریداران عمده روتختی، بهترین آفرها و درصد تخفیف های ممکن نیز اعمال شده است.

این درصد تخفیف ها تا حد زیادی تابع حجم خرید عمده روتختی از سمت شما می باشد که ما توانسته ایم با عرضه مستقیم سرویس روتختی های خود، بهترین قیمت ها و کیفیت های ممکن را عرضه نماییم.

مشتریانی که می خواهند به ثبت سفارش سرویس روتختی اقدام نمایند، در شهرهای متعددی می توانند قرار داشته باشند که با توجه به ایجاد موقعیت فروش اینترنتی روتختی، این قابلیت ایجاد شده که برای هر شهری، بتوان بهترین و جدیدترین تولیدات روتختی را ارسال نمود.

در کنار سرویس روتختی بن تن، شخصیت های کارتونی دیگری هم وجود دارد که می توان به روتختی بت من، روتختی مرد عنکبوتی، روتختی باب اسفنجی و انواع سرویس روتختی های دیگر اشاره نمود که هر یک، بر اساس سلیقه ای، تولید و عرضه شده است.

سرویس روتختی یکنفره چهار تکه

سرویس روتختی یک نفره چهار تکه

روتختی ها هم به صورت تک و هم سرویس تولید می گردند.

سرویس چهار تکه رو تختی دارای یک دست ملحفه برای تشک، رو بالشی، پتو، و رو تختی می باشد که امروزه در طرح های متنوع و زیبا متناسب با هر سلیقه ای به صورت تک نفره و دو نفره تولید می گردد.

این سرویس ها کاملا با کیفیت و قابل شستشو با ماشین لباس شویی بوده و این نشان از تولید محصول با بهترین الیاف ممکن است.

نوع پارچه های مورد استفاده برای دوخت سرویس های روتختی، متفاوت بوده و همین امر، عاملی برای تفاوت در قیمت ها نیز خواهد بود.

سرویس روتختی تولید شده با پارچه رمفورس، نمونه یکی از این مدل روتختی هایی خواهد بود که شما هم به صورت تک نفره و هم دونفره، قابلیت سفارش آن را دارید.

روتختی رمفورس

روتختی رمفورس

در معرفی روتختی های رمفورس، خوب است بدانید که چنین روتختی هایی از جنس پارچه آنجل، دیاموند تولید شده اند اما در نظر داشته باشید که همین پارچه ها هم دارای نمونه های متنوعی در بازار هستند که شرکت تولیدی پاندا خواب، از بهترین جنس و کیفیت ممکن، برای تولید روتختی های خود، استفاده می نماید.

خرید عمده روتختی یک نفره نوجوان

خرید عمده روتختی یک نفره نوجوان طرح سه بعدی

روتختی ها و پتوهای سه بعدی یا همان ۳d نسل جدیدی از انواع طرح تولید شده و به کار رفته روی پارچه هستند که زیبایی و شیکی زیادی را به کالای خواب شما اختصاص می دهند.

این روتختی های یک نفره سه بعدی در طرح های متنوع مناسب برای هر سنی طراحی شده اند و فروش آن ها از طریق سامانه های کالای خواب پاندا به صورت عمده و حجم بالا مدیریت می گردد.

شیک ترین مدل های روتختی نوجوان دخترانه و پسرانه ارائه شده در این سایت، با طرح های متنوع، به گونه ای است که یک فرصت ایده آل برای مشتریانی به حساب می آید که می خواهند یک خرید خوب و ایده آل را به انجام رسانند.

خرید روتختی به صورت عمده در این سایت، با توجه به قیمت هایی که دارد، می تواند بهترین و بالاترین حاشیه سودآوری را به همراه داشته باشد که شما هم برای رسیدن به این سودآوری ها می توانید با ما در تماس باشید.

جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه

جدیدترین روتختی اسپرت پسرانه

پس از معرفی سرویس روتختی های پسرانه میکرو یا سه بعدی، نوبت به معرفی و فروش نسل جدیدی از سرویس های روتختی می رسد که هم کیفیت خوبی دارد و هم قیمت های مقرون به صرفه تری را در بازار، به همراه خواهد داشت.

این مدل سرویس های روتختی، شامل روتختی هایی خواهد بود که با استفاده از پارچه های پنبه دوزی شده، تولید شده اند و اگر شما بخواهید در بازار، به تهیه یک روتختی ارزان قیمت پسرانه و در عین حال با کیفیت مناسب اقدام نمایید، بدون شک، سرویس های روتختی تک نفره و دونفره پنبه دوزی شده، گزینه انتخابی مناسبی خواهند بود.

این مدل سرویس های روتختی جدید و شیک، به گونه ای طراحی شده اند که تنوع بالایی به همراه داشته باشند و همین تنوع بالا نیز، به عنوان یکی از فاکتورهایی خواهد بود که قدرت خرید مشتری را افزایش دهد.

اگر شما در بازار کنونی بخواهید به بهترین و متنوع ترین مدل سرویس های روتختی اقدام نمایید، بدون شک، این سایت می تواند در کمترین زمان، شما را به این هدف، برساند.

سرویس های روتختی پلی استر و پلی استر پنبه دوزی شده، از ارزان ترین مدل روتختی هایی خواهند بود که اگر شما بخواهید برای خرید عمده روتختی ارزان اقدام نمایید، می توانید این مدل روتختی ها را در لیست خرید خود قرار دهید.

در کنار ارزان بودن، شما این امکان را هم خواهید داشت که این سرویس های روتختی را با طرح های متنوعی انتخاب و سفارش دهید.

ثبت سفارش انواع مدل روتختی ایرانی

ثبت سفارش انواع مدل روتختی ایرانی

تولیدات سرویس روتختی ایرانی، به اندازه ای می باشد که بتواند نیازهای شما خریداران عمده روتختی را در کمترین زمان ممکن، رفع نماید.

این که شما بخواهید یک روتختی مخمل خریداری کنید یا متقاضی سفارش روتختی رمفورس، روتختی میکرو، روتختی ساتینت، روتختی ژاکارد و … باشید، تماما از طریق این مرکز، قابل پاسخگویی خواهد بود.

ثبت سفارش روتختی به صورت عمده در این سایت، به چند روش، قابل انجام خواهد بود که یکی از اصلی ترین آن ها، مراجعه حضوری شما به کارگاه تولیدی بوده تا بتوانید انواع مدل روتختی های موجود را مشاهده نمایید.

حضور در دفتر فروش ما هم به عنوان روش دوم، برای ثبت سفارش روتختی به حساب می آید که از این طریق هم پاسخگوی شما مشتریان عزیز، خواهیم بود.

در روش سوم، شما از طریق راه های ارتباطی این سایت، می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات لازم و کافی در خصوص مدل روتختی های ممکن را به دست آورید و در نتیجه این امر، پس از انتخاب انواع روتختی های مورد نیاز خود، می توانید برای ثبت سفارش، اقدام نمایید و مدل های انتخابی خود را به ما معرفی نمایید تا سفارشات شما را آماده ارسال نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر

قیمت روتختی ترمه پلی‌استر (۵۰ مدل) | دیجیتال | ساتینت

سرویس روتختی ۴ تکه یکی از مدل‌های زیبا و پر تقاضای بازار است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده