کالای خواب پاندا
خانه / تشک لبه دار / خرید عمده تشک لبه دار با کیفیت

خرید عمده تشک لبه دار با کیفیت

تشک لبه دار نوعی تشک بسیار نرم و راحت است که مخصوص نوزادان است و برای آنها به کار می رود. تشک لبه دار از پشم شیشه و پارچه های جنس مرغوب و مخصوص این کار تولید می شود. در واقع می توان گفت تشک لبه دار را برای نوزادان به جای کریر نیز می توان استفاده کرد. دلیل طراحی این تشک ها این است که لبه تشک مانند حفاظ عمل می کند و هنگامی که کودک در آن قرار دارد نمیتواند از درون آن غلط بزند و یا بیفتد. 

خرید عمده تشک لبه دار با کیفیت

مشخصات تشک لبه دار

مشخصات تشک لبه دارتشک های لبه دار را به صورت ضخیم تولید می کنند زیرا که نوزاد در آن احساس ناراحتی و درد نکند، وجنس پشم شیشه به کار رفته در آن جنس بسیار مرغوب است که به تشک نرمی خاصی می دهد. 

بعد از پشم شیشه یک لایه پارچه ساده قرار دارد که داخل آن پشم شیشه پر می کنند و روی آن پارچه، یک پارچه رویی زیبا با طرح و رنگ مختلف و لطیف قرار دارد.

تشک های لبه دار را معمولا با اندازه های ۷۰ یا ۸۰ سانتی متری می سازند که مخصوص نوزادان شیرخوار می باشد. 

تشک لبه دار را می توان درون گهواره نیز استفاده کرد و لبه های آن باعث ثابت ماندن نوزاد در آن می باشد. 

برخی از خانواده ها بدون اینکه این محصول را از بازا تهیه  کنند، خود پارچه و پشم شیشه آن را تهیه می کنند و با استفاده از طرح و الگو پارچه ها را برش زده و میدوزند و اندازه کافی آن را با پشم پر می کنند به میزان لازم و اندازه پارچه آن را می دوزند. 

تشک لبه دار که خود افراد درست می کنند هزینه ساخت برای آنها بیشتر از آنکه آماده بخرند می شود، در بازار تشک های لبه دار با کیفیت وجود دارد که به سادگی می توان آت را خرید. 

طرفداران تشک لبه دار چه کسانی اند؟

طرفداران تشک لبه دار چه کسانی اند؟طرفداران تشک لبه دار پدر و مادر های عزیزی هستند که سلامت کودکان دلبندشان هنگام خواب بسار با اهمیت است. 

کسانی که طرفدار تشک لبه دار هستند برای آنها جنس موادی که تشک از آن تولید شده بسیار اهمیت دارد و هنگام خرید به تمامی موادی که در ساخت و تولید تشک لبه دار استفاده شده توجه بسیاری می کنند که بهترین نوع آن را برای کودک دلبند خود انتخاب کنند. 

رنگ تشک لبه دار نیز برای خریداران از اهمیت زیادی برخوردار است، والدین برای کودک خود اگر پسر باشد از طرح و رنگ پسرانه انتخاب کرده و در صورتی که فرزندشان دختر باشد طرح و رنگ های دخترانه را خرید می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده