کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / خرید تشک مهمان ارزان مستقیم از تولید کننده | ۱۹۰*۹۰

خرید تشک مهمان ارزان مستقیم از تولید کننده | ۱۹۰*۹۰

خرید تشک مهمان ارزان مستقیم

خرید تشک مهمان ارزان را در نتیجه ارتباط مستقیم با شرکت تولید کننده تشک اصفهان می توانید تجربه نمایید. کارخانه تولید تشک مسافرتی پاندا خواب به عنوان یکی از مجموعه هایی می باشد که به شما، امکان همکاری مستقیم را می دهد. تشک مسافرتی ساده، تشک با لایه آکاردئونی، تشک پارچه فلامنت، تشک الیاف لایکو از انواع تشک های سبک و قابل حمل می باشد که برای سفارش عمده آن ها می توانید با ما در تماس باشید.

ارزانترین تشک مسافرتی که شما در بازار، می توانید تهیه نمایید، تشک الیافی بدون آکاردئون، بدون زیپ و با پارچه فلامنت می باشد که با وزن های پایین تر از ۱۸۰۰ گرمی تولید آن ها انجام می شود.

این نوع تشک های مسافرتی معمولا برای ارگان ها و سازمان های خاص، عرضه می شود که متقاضی خرید تشک ارزان برای یک بازه زمانی کوتاه هستند. از طرفی تشک های ابری هم نمونه دیگری از تشک هایی خواهد بود که در بازار کنونی، طرفداران زیادی به همراه دارد.

این که شما بخواهید تشک مسافرتی خوب و استاندارد و بر اساس نوع نیازهای خود خریداری نمایید، امری است که از طریق این مرکز، موقعیت آن برای شما فراهم شده است.

تشک مسافرتی کودک

آیا تشک مسافرتی کودک هم تولید می شود؟

فعالیت های تولیدی شرکت تشک مسافرتی اصفهان، در حال گسترش بوده و امروزه به جایگاهی رسیده ایم که امکان تولید و دوخت تشک مسافرتی کودک و نوجوان نیز با اندازه های استاندارد، فراهم شده است.

در تولیدات این مدل تشک ها، به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک، هیچ گونه حساسیت و آلرژی، ایجاد نمی نماید.

در خرید آنلاین تشک مهمان، این امکان برای شما فراهم می شود که بتوانید در بازه زمانی کوتاه تری، هر آنچه نیاز دارید را تهیه نمایید. اگر بخواهیم انواع مدل تشک مهمان و مسافرتی کودک و نوجوان را معرفی نماییم، گزینه های زیر، می توانند موارد مناسبی به حساب آیند:

 • تشک نوزاد پارچه فلورسنت با لایه آکاردئون ۳۰۰ گرم
 • تشک نوزاد پارچه اعلا با لایه آکاردئون ۳۰۰ گرم
 • تشک نوجوان پارچه فلورسنت با لایه آکاردئون ۵۰۰ گرم
 • تشک نوجوان پارچه اعلا با لایه آکاردئون ۵۰۰ گرم

این نمونه تشک های مسافرتی مخصوص کودک و نوجوان و نوزاد، با طرح و رنگبندی های متفاوتی انجام می شود که مهم ترین رکن در فروش بیشتر تشک، به حساب می آید.

تشک مهمان الیافی

آیا تشک مهمان الیافی در وزن های مختلفی تولید می شود؟

با توجه به این که مشتریان در خرید عمده تشک مهمان الیافی، به قیمت های متفاوتی نیاز دارند، در نتیجه، در کارخانه تولیدی اصفهان، تشک مهمان های خود را با وزن های متفاوتی ارائه می نماییم.

با توجه به همین امر یعنی تفاوت وزن تشک های ارائه شده، شاهد این مسئله هم هستیم که قیمت های ارائه شده نیز متفاوت خواهد بود.

پس چه خوب است که شما، با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید تا شما را در امر خرید عمده تشک مسافرتی یاری نمایند. این ارتباط، به شما کمک می کند تا علاوه بر شناخت مدل تشک های متنوعی که وجود دارد، بتوانید برای ثبت سفارش تشک ها نیز به سادگی اقدام نمایید.

امروزه بستر اینترنت، به خوبی توانسته به ایجاد شرایط فروش تشک مسافرتی در بازار کمک نماید. به این صورت که شما، از هر نقطه از کشور که باشید، تشک های مورد نیاز خود را با یک تماس، بتوانید خریداری نمایید.

وزن های مختلف تشک، برای نیازهای مختلف تولید می شود و از طرفی، جنس الیاف مورد استفاده برای پر کردن تشک مسافرتی هم عاملی خواهد بود که به تغییر کیفیت و قیمت تشک مسافرتی، منجر می شود.

تشک ابری ارزان

تشک ابری ارزان را از کجا می توان تهیه کرد؟

یکی از انواع الیافی که در پر کردن تشک مسافرتی می توان مورد استفاده قرار داد، مربوط به ابر می باشد.

این الیاف کاربردی، به منزله این می باشد که شما می توانید با جنس و کیفیت های مختلف، تشک های مورد نظر خود را تهیه نمایید و تشک ابری، نمونه بارز یک تشک خوب با قیمت خوب به حساب می آید.

امروزه اکثر خوابگاه ها و سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی که بخواهند تشک ارزان قیمت را تهیه نمایند، اولویت آن ها، با خرید تشک ابری می باشد اما در نظر داشته باشید که همین تشک ابری هم به نوبه خود می تواند نمونه ها و کیفیت های مختلفی را شامل شود چرا که در تولید آن، از ابرهایی با کیفیت های مختلف، استفاده شده است.

به طور مثال، تشک ابری با ابر فشرده، می تواند کیفیت بالاتری به همراه داشته باشد. به هر حال، مشتری این قابلیت را دارد که در میان محصولات مختلف، تشک مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهد.

تشک ابری نازک و ارزان قیمت، تشک های الیافی، تشک آکاردئونی و هر نوع تشک دیگری که مد نظر داشته باشید توسط شرکت تولیدی تشک پاندا، تولید و دوخت آن انجام می شود که شما می توانید از این بستر همکاری ایجاد شده برای ثبت سفارش خود، استفاده نمایید.

خرید تشک مهمان ارزان مستقیم

خرید تشک مهمان ارزان مستقیم از تولید کننده

اگر بخواهید به خرید تشک مهمان ارزان اقدام نمایید، بدون هیچ شکی، نیاز به ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کننده تشک، خواهید داشت.

دستیابی به چنین فرصت ایده آلی، می تواند در نتیجه خرید اینترنتی تشک، امکان پذیر باشد.

همه ما به خوبی می دانیم که امروزه، اینترنت به یکی از ابزارهای خوب و دسترس پذیر تبدیل شده است که می تواند امکان سفارش انواع مدل تشک را در کمترین زمان فراهم آورد و شما هم برای سفارش انواع تشک، می توانید با ما در تماس باشید.

بهره مندی از این سایت و راه های ارتباطی آن برای ثبت سفارش عمده تشک مسافرتی، محدود به یک شهر و یک منطقه نبوده و شما از هر فرصتی که داشته باشید می توانید برای خرید عمده تشک مهمان، استفاده نمایید.

مزیتی که در این موقعیت وجود دارد، مربوط به ارتباط گیری مستقیم شما با تولید کننده اصلی می باشد که بدون شک، می تواند در ارائه پایین ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها، تاثیر گذار باشد.

در نظر داشته باشید که چنین فرصتی در امر صادرات تشک، می تواند مزیت چشم گیری باشد تا تاجران هم با دسترسی به تولید کنندگان اصلی تشک مسافرتی، بتوانند به پایین ترین قیمت های ممکن و کیفیت های تضمین شده، دست یابند.

خرید عمده تشک مهمان

چگونه می توان برای خرید عمده تشک مهمان اقدام نمود؟

تشک مهمان، امروزه در صنعت کالای خواب، جایگاه ویژه ای به دست آورده است و به نوبه خود، از مشتریان زیادی هم برخوردار می باشد.

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مهمان اقدام نمایید، امری است که می تواند با روش های متعددی صورت پذیرد.

ساده ترین روشی که شما می توانید برای خرید تشک مهمان با بهترین قیمت و در زمانی کوتاه اقدام نمایید، مربوط به خرید اینترنتی تشک مهمان می باشد.

تولیدات تشک مهمان از الیاف خوب و سبک انجام می شود که به نوبه خود، از طول عمر بالایی هم برخوردار هستند و شما در صورت نیاز، می توانید در وزن های مد نظر خود، اقدام به سفارش عمده در این سایت نمایید.

حجم سفارشات شما مشتریان در بحث خرید عمده تشک مسافرتی، از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که مهم ترین عامل در تعیین روش های ارسال، به حساب می آید.

این که شما بخواهید بار شما با باربری ارسال شود و یا با یک ماشین دربست، امری است که بدون شک، از سمت خود شما باید تعیین شود اما پیشنهاد می کنیم در صورتی که حجم خرید عمده تشک شما بالا می باشد، بار خود را با ماشین های دربستی درخواست دهید چرا که این امر، تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه های ارسال و سرشکن شدن هزینه ها برروی کل بار، خواهد داشت.

بهترین مدل تشک مهمان

بهترین مدل تشک مهمان کدام است؟

تشک مهمان کامفورت هم نمونه یکی از تشک هایی می باشد که اگر شما به دنبال خرید عمده بهترین مدل تشک باشید، این محصول می تواند گزینه خوبی به حساب آید که از مشخصه های زیر هم برخوردار است:

 • تولید شده با الیاف هالو
 • دوخت با پارچه سوزنی نقش دوزی شده
 • سایز یک نفره ۱۹۰ * ۹۰
 • بسته بندی ساک دار و سبک
 • ارتفاع ۴ سانتیمتر

تشک مهمان

تمامی این مشخصه ها سبب شده تا تشک کامفورت را که از زمینه سفید برخوردار است را به عنوان یک تشک خوب و باکیفیت، معرفی نمود.

تشک های مهمان که با پارچه های ژاکارد، پارچه اعلا، پارچه های گل سرخود تولید می شوند هم از نمونه های دیگری از تشک های خوب و باکیفیت محسوب می شوند که شما می توانید آن ها را هم در لیست سفارش خود قرار دهید و بدون شک، کیفیت بالای این محصولات، می تواند نظر هر مخاطبی را به خود جذب نماید.

تامین تشک مسافرتی خوب و استاندارد به همراه بسته بندی کاور دار، امری است که برای شما می تواند به سادگی قابل انجام باشد که بستر این کار را برای شما، از طریق این سایت، فراهم ساخته ایم.

چه خوب است که شما، پیش از خرید تشک مسافرتی، با مجموعه ما در تماس باشید تا ضمن آشنایی با انواع مدل تشک های مسافرتی، بتوانید در جهت خرید عمده نیز به سادگی اقدام نمایید و این بستر همکاری، هیچ گونه محدودیتی به جهت مکان و زمان، نخواهد داشت.

تولیدی تشک مسافرتی مشهد

آیا تولیدی تشک مسافرتی مشهد هم وجود دارد؟

امروزه تعداد تولید کنندگان تشک مسافرتی در بازار کشور ما با افزایش خوبی همراه بوده است و مشهد هم به عنوان یکی از شهرهایی است که تولیدات خوبی در زمینه تشک مسافرتی داشته است.

چه مزیتی در فعالیت تولید کنندگان تشک در مشهد وجود دارد؟

اگر بتوان نیازهای هر شهری را از تولید کنندگان همان شهر تامین نمود، بدون شک، سرعت، افزایش یافته و هزینه ها نیز تا حد چشم گیری کاهش می یابد و اگر متقاضی خرید عمده تشک از مشهد هستید، می توانید با ما در تماس باشید.

امروزه در شهر مشهد هم با راه اندازی بهترین خط تولید های مربوط به تشک مسافرتی، تشک الیافی، تشک پنبه ای و انواع تشک های دیگر و ملزومات خواب، به خوبی توانسته ایم این امکان را فراهم آوریم که شما بتوانید بر اساس نوع نیازی که دارید، اقدام به ثبت سفارش تشک مورد نیاز خود نمایید.

در حال حاضر بازاری که در آن قرار دارید، عاملی بر آن شده تا بتوانیم کیفیت را به همراه قیمت های خوب در دسترس مشتریان خود قرار دهیم و شما هم از چنین بستری، نهایت استفاده را می توانید داشته باشید.

اصفهان، مشهد، شیراز، یزد از جمله قطب هایی هستند که فعالیت های تولیدی خوبی در عرصه تولید تشک مسافرتی دارند و این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مسافرتی اقدام نمایید، می توانید با ما در تماس باشید تا بهترین نمونه کارها را در اختیار شما قرار دهیم.

فروش ویژه تشک مهمان خوشخواب

فروش ویژه تشک مهمان خوشخواب با قیمت عمده

سایتی که در آن قرار دارید، می تواند تشک مهمان خوشخواب را در مدل های مختلف با قیمت عمده در اختیار شما قرار بدهد که این مسئله، یک موقعیت خوب و ایده آل را ایجاد نموده است.

بدون شک، اگر بخواهیم عرضه مستقیم تشک را به انجام رسانیم، سایت، ساده ترین و ارزان ترین ابزاری خواهد بود که به ما این امکان را می دهد که بتوانیم تشک مهمان را با بهترین کیفیت، در اختیار شما قرار بدهیم.

پس تا زمان هست، شما هم برای شروع همکاری با ما اقدام نمایید چرا که خبرهای خوبی برای شما داریم.

تشک مهمان خوشخواب هم که با قیمت عمده برای فروش ویژه ارائه شده است، برای تجارت شما در عرصه کالای خواب، یک محصول مناسب و پرسود به حساب می آید. از ویژگی های بارز تشک مهمان خوشخواب می توان به اندازه ده سانتی و استفاده از الیاف درجه یک و مرغوب اشاره نمود.

فروش ویژه تشک مهمان

این مدل تشک یک نفره با اندازه ۲۰۰ * ۹۰ سانتی متر، یک تشک سبک و قابل حمل می باشد که از طول عمر بالایی هم برخوردار است. اگر می خواهید به خرید عمده تشک مهمان اقدام نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

شرکت تولیدی تشک مهمان خوشخواب از عرضه کنندگان تشک سبک و قابل حمل مسافرتی با ویژگی های زیر می باشد:

 • دوردوزی حاشیه دار
 • رویه ضد حساسیت و آلرژی
 • نرم و سبک
 • قابل شستشو
 • دارای الیاف ترموفیوز
 • بدون رنگ دهی
 • اندازه استاندارد ۲۰۰*۹۰

این مدل تشک یک نفره را شما با ساک مخصوص، می توانید سفارش دهید که نگهداری و حمل آن را ساده تر می نماید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان | بهترین الیاف تشک

تشک های مسافرتی امروزه از استقبال بسیار خوب برای فروش برخوردار بوده اند، که اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده