کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / خرید تشک مسافرتی با سایز ۱۹۵ * ۸۰ – Toshak panda

خرید تشک مسافرتی با سایز ۱۹۵ * ۸۰ – Toshak panda

 

خرید تشک مسافرتی با توجه به سلیقه و نوع مصرف در ابعاد مختلفی صورت می گیرد که یکی از این سایز ها، سایز۸۰*۱۹۵ می باشد که با توجه به مکان و نوع نیاز این تشک با این ابعاد خریداری می شود. تشک های مسافرتی علاوه بر استفاده در مسافرت به عنوان تشک مهمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید و دوخت تشک مسافرتی با سایز و اندازه های مختلف، سبب ارائه قیمت ها و زمینه های مصرفی متعددی می شود.

عرض ۸۰ سانتی متری مورد استفاده برای دوخت رویه تشک مسافرتی، شاید در ظاهر، یک عرض بسیار پایین به حساب آید اما با توجه به این که هستند مشتریانی که به دنبال قیمت ارزان می باشند، به همین دلیل، این مدل تشک مسافرتی، برای این دست از مشتریان، گزینه کاربردی و مناسبی به حساب می آید.

تولیدی تشک مسافرتی

تولیدی تشک مسافرتی جدید اصفهان

ما اصفهان را به عنوان پایگاه فعالیتی کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی در ایران، معرفی نموده ایم که در این شهر، شهرک های صنعتی زیادی مشغول به فعالیت می باشند تا بتوانند نیاز بازار به انواع مدل تشک مسافرتی را تامین نمایند.

تشک با لایه آکاردئونی می تواند کیفیت بالاتری داشته باشد اما همین لایه آکاردئون هم به نوبه خود، شامل نمونه ها و وزن ها و کیفیت های مختلفی خواهد بود که منجر به آن شده تا تشک های متنوعی را به مشتریان خود ارائه نماییم.

اما هستند تولیداتی در زمینه تشک مسافرتی که هیچ گونه لایه آکاردئونی در داخل آن ها مورد استفاده قرار نگرفته و صرفا از الیاف آکاردئونی پر شده است.

ارتباط مستقیم شرکت های پخش و یا شرکت های صادر کننده تشک مسافرتی، با کارخانه تولید کننده، عاملی بر آن شده تا مشتریان بتوانند به پایین ترین قیمت های ممکن در بازار، دست یابند.

بهترین سایز تشک مسافرتی

بهترین سایز تشک مسافرتی

بهترین سایز تشک مسافرتی سایزی است که نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ باشد چون حمل و نقل آن در سفر یکی از مسائل مهم است. لازم به ذکر است که گفته شود تشک های مسافرتی نیز همچون دیگر تشک ها در دو سایز دو نفره و یک نفره تولید می شود که این ها نیز در اندازه های مختلفی تولید می شوند.

سایز تشک

سایز تشک

بهترین سایز تشک مسافرتی را نمی توان به طور قطع بیان کرد زیرا بسته به شرایط و مکان فرق می کند ولی در کل تشکی از نظر سایز بهترین است که در لحظه بیشترین و بالاترین بازدهی را بدهد.

سایز تشک، فاکتور تاثیرگذاری در فروش این محصول خواهد بود چرا که هر فردی با توجه به شرایط و زمینه های مصرفی که دارد، یک تشک مناسب را انتخاب می نماید.

در کنار سایز تشک ۱۹۵* ۸۰ سانتیمتر، تشک هایی با عرض ۹۰ تا یک متر هم تولید می شوند که بدون شک، کارایی بیشتری هم به همراه خواهند داشت.

الیاف برای تولید تشک

الیاف مورد استفاده برای تولید تشک مسافرتی

به دلیل استفاده ی گسترده از تشک های مسافرتی و موارد مصرف گوناگون آن، تشک ها با استفاده از مواد اولیه و الیافی متفاوت و با کیفیت تولید می شوند.

الیاف مورد نیاز در تولید تشک از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید به آن توجه شود زیرا اگر الیاف استفاده شده در تشک از مرغوبیت پایینی برخوردار باشد سبب ایجاد ناراحتی های تنفسی و جسمی می شوند که در بعضی موارد این آسیب ها غیر قابل جبران هستند.

الیافی که دارای درجه ی مرغوبیتی باشد قابل شستشو بوده و هیچ آسیبی به آن نمی رسد.

تشک های مسافرتی که از الیاف سطح پایین تولید شده باشد بعد از شستشو به صورت گوله گوله شده و کیفیت و شکل خود را از دست می دهند.

در میان الیاف متعددی که در بازار وجود دارد، الیاف لایکو و همچنین لایه های آکاردئونی از کاربردی ترین الیافی خواهند بود که برای تولید تشک مسافرتی، مورد استفاده قرار می گیرند و هم اکنون نیز شرکت تولیدی پاندا خواب، از بهترین نمونه الیاف مصنوعی برای پر کردن تشک های مسافرتی خود، استفاده می نماید.

تشک مسافرتی یک نفره پارچه فلامنت

تشک مسافرتی یک نفره پارچه فلامنت

تشک های مسافرتی در سایزهای مختلفی تولید می شوند ولی معمولا بیشتر در سایز یک نفره تولید و عرضه می شوند.

پارچه ی فلامنت به نوعی پارچه اتلاق می شود که از الیاف  کاملا به هم پیوسته و یا تا حدودی به هم پیوسته تشکیل شده باشد.

تشک مسافرتی یک نفره با پارچه فلامنت یکی از با کیفیت ترین ها از نظر الیاف به کار برده شده است که به دلیل پشم موجود در پارچه دارای عمر مصرفی طولانی است.

در خصوص تشک های یک نفره، خوب است بدانید که با ویژگی ها و استانداردهای متعددی، امکان تولید چنین تشک هایی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به معرفی موارد زیر اقدام نمود:

خرید تشک مسافرتی

  1. تشک مسافرتی بدون آکاردئون دو کیلویی
  2. تشک ۱۸۰۰ گرمی بدون زیپ
  3. تشک ۲۰۰۰ گرمی بدون زیپ
  4. تشک ۲۵۰۰ گرمی بدون زیپ
  5. تشک ۳۰۰۰ گرمی بدون زیپ با آکاردئون ۸۵۰ گرم
  6. تشک ۳۰۰۰ گرم بدون زیپ با آکاردئون ۱۰۰۰ گرم
  7. تشک ۳۰۰۰ گرم بدون زیپ با آکاردئون ۱۲۰۰ گرم
  8. تشک ۱۸۰۰ گرم زیپ دار
  9. تشک ۲۰۰۰ گرم زیپ دار
  10. تشک ۲۵۰۰ گرم زیپ دار

این ها بخشی از نمونه تولیدات تشک مسافرتی یک نفره می باشد که در سایز و مشخصات دیگر، با یکدیگر، دارای تفاوت هایی می باشند.

این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مسافرتی خوبی اقدام نمایید، تشک های تولیدی کارخانه اصفهان می تواند گزینه مناسبی باشند.

در نظر داشته باشید که کلیه تشک های معرفی شده، از پارچه فلامنت بوده و شما می توانید در طرح های متنوعی، اقدام به سفارش آن ها نمایید.

خرید تشک مسافرتی با سایز 190*85

خرید تشک مسافرتی با سایز ۱۹۵ * ۸۰

خرید تشک مسافرتی امروزه دارای تقاضا و تراکنش نسبتا بالایی است و می توان گفت تقریبا هیچ خانه ای نیست که از این تشک های موجود در بازار در آن وجود نداشته باشد.

تشک های مسافرتی به دلیل تفاوت در تقاضا در سایز و ابعاد وحتی وزن با هم متفاوت هستند. یکی از این ابعاد و سایز، سایز ۱۹۵*۸۰ است که از فروش بالایی برخوردار است.

این تشک ها به دلیل سبکی و اندازه ی مناسبی که دارد قابلیت شسته شدن در ماشین لباسشویی را دارند.

اما ثبت سفارش عمده انواع مدل تشک مسافرتی، از جمله درخواست هایی خواهد بود که از سمت مشتریان زیادی مطرح می شود.

بدون شک، خرید اینترنتی و غیر حضوری تشک مسافرتی، یکی از روش های پربازخوردی می باشد که می تواند مزیت هایی هم به همراه داشته باشد.

این مزیت ها می تواند شامل داشتن قیمت های خوب، کیفیت بالا و … باشد.

تشک 3 کیلوگرم زیپ دار

تشک ۳ کیلوگرم زیپ دار

اگر بخواهیم یک تشک خوب و استاندارد را به مشتریان خود معرفی نماییم، تشک سه کیلوگرم زیپ دار که در داخل آن از الیاف آکاردئون و لایکو استفاده شده است، گزینه مناسبی خواهد بود.

وزن سه کیلوگرم، هم ضخامت خوبی دارد و هم حجم پایینی دارد که بتوان به سادگی، آن را حمل و جا به جا نمود تا در موقعیت های مکانی مختلف، از آن استفاده نمود.

این مدل تشک را حتی برای صادرات به بازارهای خارجی هم می توانید مورد انتخاب قرار دهید که بدون شک، برای این کار، می توانید باز هم با کارخانه تولید کننده، ارتباط مستقیم داشته باشید.

صادرات تشک مسافرتی به دلیل قیمت مناسب، حجم پایین و وزن کمی که دارد، بدون شک می تواند بهترین و بالاترین سودآوری ها را به همراه داشته باشد.

تشک دونفره با کاور زیپ دار

تشک دونفره با کاور زیپ دار

بسته بندی تشک مسافرتی به صورت کاورهای چمدانی و یا ساده انجام می شود و نوع بسته بندی هم می تواند عامل اساسی و تاثیرگذار برروی قیمت های فروش تشک به حساب آید.

تولیدات تشک مسافرتی سایز دونفره، از این قابلیت برخوردار خواهد بود که وزن و سایزهای متفاوتی به همراه داشته باشد که پارچه های فلامنت و پارچه های ژاکارد و پنبه دوزی شده، نمونه پارچه های پرکاربرد در صنعت تولید تشک مسافرتی به حساب می آید.

به هر حال در زمینه تولید تشک های دونفره مسافرتی هم نمونه های خوبی عرضه شده که بتوانیم جدیدترین و کاربردی ترین نمونه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

تشک سوپرژاکارد 3400 گرم

تشک سوپر ژاکارد وزن ۳۴۰۰ گرم

حال نوبت به معرفی یکی از بهترین و باکیفیت ترین نمونه تشک های مسافرتی می رسد که تولید آن با استفاده از پارچه های ژاکارد انجام می شود.

پارچه های ژاکارد به نوبه خود، علاوه بر این که کیفیت بالایی دارند، قیمت های بالاتری هم به نسبت پارچه های فلامنت خواهند داشت و به همین دلیل، انتظار می رود که تشک های تولیدی با استفاده از پارچه ژاکارد پنبه دوزی شده، قیمت بالاتری هم به همراه داشته باشد.

هم اکنون در مجموعه پاندا خواب، نمونه های خوبی از تشک های مسافرتی درجه یک و سنگین وزن، در حال تولید می باشد که این نمونه معرفی شده، یکی از آن ها بوده و می تواند کیفیت خوب و قابل قبولی هم ارائه نماید.

نوع بسته بندی ساک دار این مدل تشک مسافرتی هم مزیتی خواهد بود که سبب شده تا شاهد تمایز این محصول، به نسبت دیگر مدل ها باشیم.

تشک مهمان 3000 گرم پارچه اعلا

تشک مهمان ۳۰۰۰ گرم پارچه اعلا

اگر می خواهید یک تشک خوب و با ظاهر خوب را خریداری نمایید، تشک های تولید شده با پارچه اعلا، می توانند گزینه های مناسبی باشند که نیازهای شما را رفع می نمایند.

شرکت تولیدی تشک پاندا، یکی از محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می نماید، مربوط به تشک مهمان ۳۰۰۰ گرمی خواهد بود که در دوخت رویه این مدل تشک هم از پارچه های شیک و درجه یک، استفاده می شود.

هر چه پارچه های مورد استفاده برای دوخت تشک، بهتر و درجه یک تر باشد، می توان انتظار طول عمر بالاتری هم برای آن ها داشت.

به طور مثال، تشک مسافرتی سه کیلویی پارچه اعلا را شما حداقل در یک بازه زمانی ده ساله می توانید مورد استفاده قرار دهید.

انتخاب تشک مسافرتی پارچه اعلا برای مشتریانی مناسب است که بخواهند هم به یک کیفیت بالا و هم به ظاهر مناسب و هم تنوع بالا دست یابید.

تشک مهمان پارچه گل سرخود

تشک مهمان ۳ کیلوگرم پارچه گل سرخود

از تولیدات دیگر تشک مهمان شرکت پاندا خواب، تشک سه کیلویی پارچه گل سرخورد می باشد.

پارچه های پنبه دوزی شده مورد استفاده برای تولید تشک مسافرتی، هم ظاهر زیباتری دارند و هم کیفیت بالاتری را ارائه می نمایند.

اگر بخواهیم یک تشک خوب و استاندارد را به مشتریان برای خرید عمده پیشنهاد نماییم، باز هم تشک مهمان سه کیلوگرم با پارچه گل سرخود، می تواند گزینه مناسبی به حساب آید.

دلیل این پیشنهاد، به کیفیت، قیمت مناسب و طول عمر بالای این محصول، مربوط می شود.

این که شما بخواهید عمده و مستقیم از کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی، اقدام به سفارش انواع مدل تشک خوب و باکیفیت نمایید، امری است که می تواند از طریق این سایت، برای شما قابل انجام باشد.

این مدل تشک های مسافرتی به جهت ارائه بسته بندی مناسب و بهداشتی، به صورت ساک های چمدانی، از قابلیت حمل و جا به جایی ساده ای هم برخوردار هستند و این امر هم به نوبه خود از مزیت های خرید تشک مسافرتی گل سرخود به حساب می آید.

صادرات تشک مسافرتی ارزان

صادرات تشک مسافرتی ایرانی ارزان

یکی از ظرفیت های خوب ایران، مربوط به تولید تشک مسافرتی خوب و ارزان قیمت می باشد که عاملی شده تا به سادگی بتوان در عرصه صادرات هم فعالیت نمود.

این فعالیت های صادراتی می تواند در نتیجه ارتباط با کشورهای متعددی ایجاد شود که مهم ترین آن ها مربوط به صادرات تشک مسافرتی به عراق خواهد بود.

دلایل متعددی را می توان از اهمیت بازار عراق برای صادرات تشک مسافرتی بیان نمود.

 

بدون شک کاهش ارزش پول ایران و افزایش ارزش قیمت دلار در بازار، یک فاکتور تاثیر گذار در آن خواهد بود که تاجران بین المللی بتوانند با قیمت های پایین تری برای خرید انواع مدل تشک مسافرتی اقدام نمایند.

این قیمت پایین تر هم عاملی برای رسیدن به سودهای بیشتر می باشد.

خوشبختانه شرکت تولیدی پاندا، نمونه تشک های متعددی را تولید نموده است که از این طریق بتواند به نیازهای مختلف مشتریان خود پاسخ دهد.

مزیت دیگری که انتخاب بازار عراق برای صادرات تشک خواهد داشت، همسایگی آن با ایران می باشد که سبب شده تا هزینه های باربری هم به نوبه خود، کاهش یابد و در نتیجه، قیمت تمام شده کمتری به همراه داشته باشد.

پس از این ظرفیت های ایجاد شده، می توانید به جهت تامین مدل تشک های مسافرتی مورد نیاز خود استفاده نمایید که بهترین قیمت ها و کیفیت را برای شما به همراه خواهد داشت.

خرید تشک مسافرتی ، تشک مسافرتی اصفهان ، تولیدی تشک مسافرتی ، تشک مسافرتی ارزان ، قیمت عمده تشک مسافرتی ، صادرات تشک مسافرتی ، تشک مسافرتی ۳ کیلویی زیپ دار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی آکاردئونی استان اصفهان | بهترین الیاف تشک

تشک های مسافرتی امروزه از استقبال بسیار خوب برای فروش برخوردار بوده اند، که اصفهان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده